Kochani, utworzę tutaj ważny temat wypowiadajcie się proszę i czytajcie pod spodem!

PYTAJKA - ZADAJ SZYBKIE PYTANIE

11 odpowiedzi
0
Co sądzicie o tych czarnych wózkach dla dzieci?Hmmm??? ODPOWIEDZ

ODPOWIEDZI

odpowiedział(a) anonim w dniu 02-10-2022 00:28 | zgłoś naruszenie Rozumiem, że są gusta i guściki, ale ja na przykład, jak bym miała mieć dziecko, to nigdy, przenigdy, nie kupiłabym takiego wózka, i to własnemu dziecku. Dlatego że on jest cały czarny. Co to, za odstraszająca jak dla mnie moda, na takie wózki weszła? Kojarzy mi się ze złem, tak złowieszczo! Po prostu wyraziłam swoje zdanie i tyle. Zadbałabym o weselsze kolory, i przede wszystkim jaśniejsze, bo tam będzie dziecko. Dla mnie to ten wózek, to kpina z dziecka, i wygląda strasznie jak z horroru, w którym siedzi mały diabeł, lub z filmu o żałobie w którym jest martwe dziecko. Takie jest moje pierwsze skojarzenie. To ja byłabym matką, i to ja ustalałabym z partnerem, bądź mężem zasady, jaki wózek będzie miało nasze wspólne dziecko! Bo dziecko, to żywa istotka, a nie martwa, ani nie diabelska, które należy pochować lub zagraża innym. Mnie on się absolutnie nie podoba. Kompletnie nie mój styl. To jest malutkie dziecko, a to jest felerny wózek źle znaczący jak dla mnie. Za chiny świata nie odważyłabym się ani na sekundę, włożyć do całego czarnego wózka, mojego dziecka, bo to tak, jakbym je wkładała do czarnej trumny, lub czarnego grobowca. Bałabym się, jak to będzie rzutować na jego przyszłość, lub najbliższe nawet etapy życia, w jakim to wózku go własna matka woziła! To tak, jakbym na zdrowe dziecko, ściągała niespodziewaną śmierć i same nieszczęścia. Nie! Nie! Nie! Jak patrzę jak matki z ojcami wożą te maleństwa, w tej samej czerni, to mnie dreszcz przeszywa. Co za okropna moda nastała! Kompletnie nie przemyślana! Od zawsze czarny kolor jest symbolem żałoby, smutku, bólu, cierpienia i rozpaczy. Nigdy w życiu, nie podjęłabym się na taki krok, a przecież coraz częściej ludzie idą za takim tokiem mody, nawet nie zastanawiając się nad dobrem własnego dziecka. Nie gadam jak stara baba, i to nie są żadne zabobony, tylko realność, wolę dmuchać na zimne, a nie potem pluć sobie w twarz. Rozważna matka to podstawa. Co wy myślicie, że ja nie poszłabym za tokiem mody, to zobaczylibyście jaki wózek miałoby moje dziecko! Ale nigdy w życiu czarny no sorry, to będzie moje dziecko, i moja decyzja. Chyba każda matka decyduje o własnym dziecku cdn;
odpowiedział(a) anonim w dniu 02-10-2022 00:49 | zgłoś naruszenie cdn; Jest na tyle różnych ciekawych kolorów, że jest w czym wybierać. I znów w tym się tu mogę z kimś nie zgodzić, ja to wiem, ale co mnie to obchodzi. Ale nigdy czarny! Po prostu nie uważam tego i tyle. Właśnie jestem nowoczesna, i wszystko chciałabym aby miało nowoczesne, ale nigdy czarnego wózka. I wiele osób by mnie poparło, przewaga! Nie zaprzeczycie, że większość ludzi wozi w innych kolorach, a ta mniejszość wybiera czarne. Jest na tyle różnistych pomysłowych i ładnych wózków, że jest wybór szeroki. I to że urodziłam się w latach dziewięćdziesiątych, to niczego nie zmienia? Może niektórzy mi to do czegoś przygadają, np; którzy urodzili się już w latach dwutysięcznych, ale to nie znaczy że ja o to jest mentalnie w tyle, i żyję latami dziewięćdziesiątymi. I to nie czyni mnie że nie jestem nowoczesna! Po prostu, co do koloru wózka mam inny gust. I to nic złego! Przewaga kobiet, podąża tokiem myślenia co do koloru wózka tak jak ja, nie zaprzeczycie! Wiem, że jakość jest ważna, ale każda matka też kieruje się swoim gustem. I nie musicie może tu wypadać ze śmianiem się ze mnie po tym co napiszę, bo wszystkiego można się spodziewać. Bo wcale to śmieszne nie jest! Słuchajcie! Ja powiedziałam tylko jakie jest moje zdanie, i nie tylko określiłam takie skojarzenie, tylko też kojarzy się czarny z martwym dzieckiem, a ktoś może tego nie uwzględnić, tylko odbierze że myślę o tym najgorszym. Te to nie mają całych czarnych wózków matki to jeszcze na ścisłość jakoś jest do przyjęcia.To nie tyczy się ich, broń boże, ja mówię o innych ludziach, jak wożą w całych czarnych. Ja nie robię, co ktoś. Ja mówię o innych ludziach, i właśnie wszystko mi się nowoczesne podoba. A nawet nie wiecie, o tym że jakie z jaśniejszymi kolorami są dopiero drogie, i jak słono sobie cenią, zależy jaka firma, bo wiem, nie tylko te czarne tak stoją, względem nich. Ja nie to że twierdzę tak, czy tak, tylko po prostu wolę być ostrożna. Ludzie są różni, i mają różną naturę. Każdy jest inny a nie taki sam. I inaczej myśli. I to że nie chciałabym, czarnego wózka, nie czyni mnie osobą żyjącą w czasach dziewięćdziesiątych. Absolutnie! Bo masa jest ludzi, co nie kupi dziecku czarnego wózka i tyle. CDN.
odpowiedział(a) anonim w dniu 02-10-2022 01:16 | zgłoś naruszenie CDN; Ja raz, widziałam faceta jak wiózł dziecko w czarnym wózku, jak dla mnie sorry, ale idiota, z białą falbanką po boku wózka, no jakby trumnę wiózł. To też może niektórzy uważacie, za okey? A w nim leżało malutkie dzieciątko. No sorry, kochani ale takie klimaty mi nie pasują, za chiny świata. Ja jestem nowoczesna, aż nad to, jakbym nie była nowoczesna to nie podchodziłabym do życia z różnymi kwestiami po nowoczesnemu. A że dziecka po prostu nie dałabym do całego czarnego wózka, czy na dodatek z białą falbanką to nie czyni mnie, że żyję latami dziewięćdziesiątymi . Byłoby to wówczas źle powiedziane. Niestety większość osób uważa tak jak ja, wiecie o tym dobrze. Jakbym mentalnie została jak to twierdzić mogą załóżmy niektórzy, w latach dziewięćdziesiątych, to uważałabym nadal tetrowe pieluchy zamiast pampersów. A owszem, uważam że wózek dla malutkiego dziecka ma być prześliczny, ma kosztować, ma być drogi, bo ma być najlepszy. Ma mieć wszystko, najlepsze. Ale nie czarne. Iż niemowlę potrzebuje, do rozwoju wyobraźni, i koordynacji ruchowej, nawet na spacerze, różnych elementów ciekawych, które zapewnią mu odpowiedni rozwój. Jestem za nowoczesnym wózkiem jak najbardziej, ale nie czarnym. Każdy decyduje o swoim dziecku. I nie musicie mnie kochani dajmy na to uświadamiać na co dokładnie patrzeć, jaki się wózek dla dziecka wybiera, bo ja bardzo dobrze wiem. I moje dziecko będzie miało najlepszy wózek pod słońcem, mamusia zapewni mu wszystko co najlepsze. Niczego mu nie będzie brakować. I będę się kierowała jakością owszem, ale również będę kierowała się rozwagą i ceną. Cena na wózek mojego dziecka, może być najwyższa, dziecko kosztuje, iż każdy kto chce dziecko z tym się liczy. Aby wózek był najlepszy z najlepszych. Ale nie czarny. Będziemy razem z moim, kiedy partnerem wspólnie wybierać. I znajdę sobie takiego, który realnie patrzy na świat, i dziecko widzi tak samo w wózku takim jak ja. A nie żadnym innym i tyle. Większość osób uważa tak jak ja. Wiecie dobrze o tym. A mniejszość, wozi w całych czarnych, ja tylko powiedziałam o ludziach. Cały czarny wózek jest kontrowersyjny, i tyle. I wiem że ogrom ludzi zgodzi się ze mną. Nie z wami co, co niektórzy myślicie inaczej. Sorry ale taka jest prawda.
odpowiedział(a) anonim w dniu 02-10-2022 01:29 | zgłoś naruszenie cdn. Jakbym była jak to może będą twierdzić co niektórzy, żyjąca w czasach dawnych, to nie chciałabym takiego dalekiego, bo bym właśnie trzymała się zabobonów. A to większość z was niestety trzyma się stereotypów, w różnych kwestiach. I nie mówcie mi może co nie którzy że ja żyję w latach dziewięćdziesiątych. Bo to byłoby gr.ubo przesadzone. Bo powtarzam ja jestem odważna na wszystko, bo wiem jak się sprawy mają, a tym bardziej z takimi. I się niczego nie boję, bo cudowne mnie życie będzie czekać. A że dziecka nie chcę w czarnym wózku rozsądna decyzja. Jeśli wózek z białą falbanką, jest może dla niektórych z was da.j.my na to, też okey, cały czarny spoko, to wasze wówczas zdanie, ale nie moje. Ja dziecka nigdy w życiu do czegoś takiego nie włożę. Mentalnie jestem ze wszystkim nowoczesna i pokazałabym wam co nie którym daję przykład jak bardzo, żeby tylko życie mi się ułożyło, i doczekam się dziecka, to zobaczylibyście niektórzy, jak będzie miało wszystko. Ale czarnego wózka nigdy z nowym partnerem mu nie kupię. A was Polaków sporo żyje latami dawnymi nie to pierw spójrzcie, a nie osądzajcie drugich. I na dodatek wierzycie wy w zabobony większość z was. Bo niektórzy wysłuc.h.u.ją o hidżabach, szariatach, haremach, wierzycie w takie nieistniejące bajki, a rzeczywistość jest inna. Dopiero, to dla mnie jest mega śmieszne. Ale co mnie to obchodzi, każdy jest sobą, to wasza co niektórych wola, chcecie takimi być i takimi j.esteście i nikt was nie zmieni, tak samo mnie nikt nie zmieni odnośnie woli co do wózka. Chcecie sobie niektórzy w to wierzyć, proszę bardzo a dla mnie śmiech na sali.
odpowiedział(a) anonim w dniu 02-10-2022 12:17 | zgłoś naruszenie I jawnie bym odczuwała to, że wiem, że jak to piszę, to może niektórym wydaje się że udałoby się mnie tym wystraszyć tym wszystkim, i że może zrezygnuję ze swoich planów na dalekich zagranicznych, ale nic z tego! Ja nie wierzę w bajki i tyle, bo wiem jakimi cudownymi ludźmi są. I ja nigdy w życiu na żadnym się nie przejechałam. A co, u nas się wyrabia, to coś okropnego. A tym bardziej inni byście na moim miejscu nie byli , po takim czymś jak skrzywdzono takiego mojego chłopaka, i co mu zrobiono, miałam zdrowego chłopaka cudzoziemca, był tu w Polsce, ale niestety stał się bezpłodny z dnia na dzień przez naszych tyranów tak go załatwili, dostał odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu bo już nigdy nie będzie mógł mieć dzieci jedynie adopcja albo in vitro. Wiecie co się w nas robiło, musiałam zrezygnować z miłości mojego życia, on tak był za mną, ja za nim ale przecież jestem młoda i nie mogłam pójść na takie coś, i musiałam z niego zrezygnować, pragnął być ze mną, mimo wszystko ale uszanował moją decyzję, wiedział że on przez ten wypadek nigdy nie będzie mógł mieć dzieci a ja jestem młoda i chcę tego zaznać i dlatego nie chciał tego robić, ale musiał, bo ja nad nim pracowałam że ja nie chcę cię zostawiać bo cię kocham ale jakie mam wyjście wiem że ty nie jesteś niczemu winny bo byłeś zdrowy ale ja pragnę mieć dzieci. I nie chcę Polaka i koniec. Chociaż nigdy w życiu nie byłam z polskim partnerem. Ale mam uraz i koniec. A co do dziecka tak jak powiedziałam nigdy nie włożę do czarnego wózka, to moja dobrowolna decyzja, i koniec. Każdy robi po swojemu, a wiecie dobrze że mam rację. I większość mnie by poparła, że mówię bardzo mądrze, rozsądnie i dojrzale. A ja do co niektórych wózeczków nic nie mam, bo co nie którzy nie mają całych czarnych. Ja mówię tylko o ludziach co wożą dzieci małe w czerni. Ale jeśli ktoś może dajmy na to uważa że ten facet co wiózł dziecko w takim wózku z falbanką,jak pisałam, że ma wszystko okey z głową może waszym zdaniem, to na prawdę nie było tematu, bo nie chcę się tutaj dochodzić, BO SĄ TO TYLKO GUSTA. zapytałam tylko co sądzicie, i ja odpisałam co ja znów o tym sądzę. A co niektórzy w polskiej mentalności mogą mi tu wyjechać,że ja żyję latami dziewiećdziesiątymi, to nie uda wam się to.Jakby to było tak, jak może w waszym uważaniu co niektórych to by wszyscy wozili w czarnych, a niestety większość nie podejmuje takiego kroku, bo ma styl taki jak ja i tyle.cdn
odpowiedział(a) anonim w dniu 02-10-2022 12:32 | zgłoś naruszenie Szczególnego powodu na to nie podam, bo nikt nie jest w stanie przewidzieć, co mogłoby z powodu czarnego koloru skrzywdzić dziecko. Ale jedno co jest pewne, to to, że to jest smutny kolor, jak dla takiego malutkiego dziecka i wielu osobom, po prostu to się źle kojarzy, i dlatego nie chcą. Nie chcą z powodu niemiłych skojarzeń, a o to tu chodzi i dlatego. I ja też bym absolutnie nie chciała. Zawsze czarny kolor wózka będzie kontrowersyjny, i to się nigdy nie zmieni dla większości osób. A że chcę dla swojego przyszłego dziecka jak najlepiej to o mnie dobrze świadczy, że będę wzorową matką. Ja nie chcę się tu kłócić, jeśli ktoś jakieś przeciw by miał o to do mnie, to są po prostu gusty. Wygląda to nieprzyjemnie, i tyle, i są złe skojarzenia. I dlatego ja tak nie chcę. Mało się słyszy właśnie, żeby tak łatwo było sprzedać potem czarne wózki. Większość leci na inne, a od takich stroni. Popyt na czarne wózki wymyślili producenci, Ci którzy chcą zarobić, a tak na prawdę nie kierują się do końca bezpieczeństwem dziecka, tylko kasą, pomijając już ten kolor czarny, że się źle kojarzy, to w dodatku jest jeszcze coś, w czarnym wózku co również odstrasza. Kolor czarny dla małego dziecka w ogóle nie jest wskazany. A o co mi konkretnie chodzi prócz tego co już wam napisałam. Bo to też wam chcę powiedzieć. Wyrażam tylko swoje zdanie jak każdy ma prawo do swojego, więc. Ja w tym nie widzę nic śmiesznego, wyrażam czyste intencje, kto się śmieje ten się śmieje ostatni takie jest powiedzenie. I czasami się sprawdza. A ja zawsze podążam za dobrem a nie za złem.Ja najlepiej wiem co będzie najlepsze kiedy dla mojego dziecka będę jego matką i ja będę podejmować życiowe wybory, mój miał zmiażdżone plemniki i nie ma już najmniejszych szans na dziecko, nic już nie dało się zrobić. Jego plemniki wszystkie obumarły przez rodaków.
odpowiedział(a) anonim w dniu 02-10-2022 13:38 | zgłoś naruszenie Każdy inaczej podchodzi do życia, i inaczej wychowuje swoje dzieci. Na pewno ja nie będę w takim wózku wozić swoich dzieci. I to absolutnie nie czyni mnie żyjącą w mentalności lat dziewięćdziesiątych. Jeśli wy co niektórzy może tak twierdzicie, przykro mi bardzo, czyli waszym zdaniem co nie których, że wszystkie kobiety, dziewczyny które wożą dzieci w wózkach o innych kolorach są uważaniem lat dziewięćdziesiątych, tak? To nie mój w tym problem, wolę być uważana tylko wedle was tak załóżmy, ale to moje dziecko, i moje wybory. Ja mu dam kolorowe dzieciństwo, bo będzie malutkie a nie żałobne. Sorry, ale nie. Kolorowy wózek w obojętnie jakim kolorze to klasa sama w sobie, a czarny wózek to mrok i nic więcej. Wózek w kolorze czarnym zawsze będzie mroczny, i to się nigdy nie zmieni. I nikt mi nie powie że jest inaczej. Gdyby to było takie nic, to każdy by w takim woził. A tu większość rodziców myśli racjonalnie, i nie skazuje maleństwa na tak dziwaczne i smutne dzieciństwo. Niemowlę niewinne jest, i bezbronne, i zasługuje na jaśniejsze kolory, i tak samo słono kosztują kolorowe wózki, jeśli są oczywiście porządnego producenta, nie tylko te czarne bobca w kolorze grobowca. cdn.
odpowiedział(a) anonim w dniu 02-10-2022 13:48 | zgłoś naruszenie Zawsze będę się krzywić na taki wózek, i nikt i nic tego we mnie nie zmieni. Postępuje słusznie, wiem o tym, to mój wybór i moja decyzja. Jakby ludzie podążali za parszywą modą dajmy na to, że trzeba kupę zrobić za przeproszeniem na środku drogi bo to zdrowo, to większość by to robiła, i małpowała. Ale ja niestety nie z tych. A tym bardziej w złym kierunku nigdy nie dam się przerobić. Ktoś może na głowie chodzić a ja nie muszę. Mam swój umysł i podążam wyłącznie za własnym głosem serca. Dla tak małego dziecka wszystko ma być jaśniejsze i kolorowe i to się nigdy nie zmieni. A niektórzy producenci kierują się tylko zyskiem a nie bezpieczeństwem niemowlęcia. Bo liczy się pieniądz aby tylko wysprzedać. W końcu to ja będę wózkiem jeździć z dzieckiem i nim bujać, i powinnam brać co mi się podoba najbardziej, i zdania nie zmienię, bo to będzie moje dziecko. Wózki teraz można kupić w różnych kolorach tęczy, ale niektórzy nie rozsądnego wyboru dokonują, i kupują właśnie czarny, choć dzięki bogu takich jest mniejszość wciąż. Czerń jest stosowana tylko w przypadku żałoby, wyraża ból, smutek, pamięć, cierpienie i rozpacz oraz może i jest elegancka ale tylko okolicznościowo, gdy jest to dopasowana i ładna kreacja, ale tylko z jakimiś innymi dadatkami, ale to dla dorosłego, jeśłi oczywiście ma życzenie, ale nigdy nie byłabym zwolenniczką chodzenia na czarno, na codzień, jedynie w czasie żałoby to rzecz oczywista bo to wyraża pamięć o bliskim i tęsknotę i wówczas to dobrze znaczy ale tak to nic poza tym. cdn.
odpowiedział(a) anonim w dniu 02-10-2022 14:08 | zgłoś naruszenie Ale dla malutkiego dziecka czerń zawsze będzie kontrowersyjna i przerażająca wręcz drastyczna. I nie możecie w ten sposób dajmy na to mnie obrażać, że zachowuje się jak stara baba i trzymam się zabobonów, iż większość matek myśli tak samo jak ja. I wy o tym większość na pewno dobrze wiecie, a że w wielu kwestiach widzę między wami na przykład różnicę to wzajemnie jesteśmy tego świadomi. Ja akceptuję wasze wybory, bo co mnie to obchodzi, więc nie widzę dajmy na to drugiego dna u was czemu miałoby to dla was być takie dziwne. W moim odczuciu takie małe dziecko źle wygląda w takim czarnym wózku, i to się nigdy nie zmieni. Bo jedzie z matką na spacer, a nie na cmentarz na pochówek. Ciarki mnie po plecach przechodzą jak widzę dziecko w czarnym wózku, i nie zmienicie tego we mnie. I w tej kwestii też nie ze wszystkimi będę się zgadzać, i większość kobiet i dziewczyn uważałoby tak samo jak ja. Może znalazłyby się co poparłyby innych, nie mówię nie, ale są gusta i guściki, widocznie takie które myślą po myśli innych, a te co myślą tak jak ja poparłyby mnie i tyle w temacie. A takich jest większość nie powiecie że nie. Bajkowy wózek to tętniący światłem, niewinnością, radością, nowym życiem, a nie czernią która jest przypisana samym negatywom, nigdy nie pozwolę by moje dziecko było naznaczone. , że z moim wózkiem jest coś nie tak, i z matką coś nie tak! Niestety ja należę do innych osób, i kieruję się wyłącznie dobrem dziecka a nie podążam za głupkowatą modą która nie troszczy się w tym przypadku o dzieci tylko zbija na tym kasę. Ja jak zamówię kiedy wózek i będę kupować to u najlepszego producenta, który ma najlepszą renomę, i dba o bezpieczeństwo dzieci. I nie produkuje takich felernych wózków. A nie wiecie o tym jak niebezpieczny może być również czarny wózek latem? Macie wyobrażenie? Dość że odstrasza wyglądem, to na dodatek przy wyższych temperaturach cholernie się nagrzewa, jak każda czerń, czerń to ciężki kolor który nie odpycha promieni słonecznych od siebie, rodzicie nie kierują się bezpieczeństwem maleństwa ani pod względem wyglądu ani termicznym. To ja właśnie mogłabym powiedzieć że mogłabym zauważyć że was w większości będzie uwierał ten fakt, że jak tylko nie zgodzę się w jakimś temacie dajmy an to z wami, i zaczynam się spierać, to od razu na pewno będę albo najgorsza albo niedzisiejsza, typowa polska mentalność. Większość nie załatwia to na spokojnie bez ciśnienia, tylko potrafi jechać po całości, wiadomo jak co napisałam powyżej już nie będę się powtarzać. A wiecie dobrze że tak nie jest. Ale już zdążyłam na tyle ludzi dzisiejszych poznać, że to tylko ich taka obrona. Chociaż niewinnie na mnie mogli by najeżdżać. Ale ok zdążyłam się już do tego przyzwyczaić. Wolę być w tym przypadku nie wiem jak nie dzisiejsza, że nie kupię czarnego wózka swoim dzieciom w kiedy, ale to wiem że tylko wobec co niektórych, bo tacy potrafią powiedzieć to z grubej rury prosto w oczy, a inni nie. I wiem że inni by mnie poparli, że mówię dobrze ale widocznie większość ma taki trudny charakter, nie wnikam w każdym bądź razie sama chciałam się określić. Takie wózki w ogóle mnie nie interesują.
odpowiedział(a) anonim w dniu 02-10-2022 14:14 | zgłoś naruszenie Większość uważa w Polsce że tylko oni ze wszystkim mają rację , a nie ja. Typowa Polska głupio mądra. Ale ok już dążyłam się na prawdę na to uodpornić.Strawię to. Najważniejsze są takie materiały, w wózkach, z kolorami jaśniejszymi, które odbijają promienie słoneczne, a nie przyciągają. A niestety czarny kolor wózka przyciąga najbardziej promieniowanie, bo jest ciężkim kolorem i nie współgra ze słońcem. Dziecko nie ma odpowiedniej wentylacji, pomimo iż rzekomo producent włącza do oferty wózka, rzekomo znajdujące się wentylacje. Czy takie miarodajne, jak ma właściwy przepływ powietrza w jaśniejszym wózku , nigdy w życiu! Takie wózki czarne są brzydkie, i szczególnie latem parują. I dziecko nie ma odpowiedniego przewiewu. Dziecko w takim wózku się przegrzewa, i w dodatku pomimo zamontowanych rzekomych wentylacji, tak na prawdę są prowizoryczne, i nic nie zastąpi wentylacji jakiej daje jaśniejszy inny kolor.
odpowiedział(a) anonim w dniu 02-10-2022 23:52 | zgłoś naruszenie a BO SIEDZIAŁAŚ W TYM C.I.L.O.W.YM. KRAJU I CI CHLOPAKA ZNISZCZYLI, TE PO.JE.BY

DODAJ ODPOWIEDŹ