Przez nadmierny stres strasznie chudłam i przez to rozregulowal mi sie cykl o niska wage i stres ja myslalam ze to mrnopauza a tu dzieki bogu po 5 latach meki eszystko wrocilo do normy

PYTAJKA - ZADAJ SZYBKIE PYTANIE

5 odpowiedzi
0

ODPOWIEDZI

odpowiedział(a) anonim w dniu 22-09-2022 22:55 | zgłoś naruszenie A to co było kobitko powodem że miałaś taki stresujący tryb życia? dużo schudłaś jeśli mogę wiedzieć bo ja tak samo chudnę w oczach bo mam nagminnie dzień w dzień nerwy i stres i myśli pełną głowę ciężkie życie z mojej wagi zleciało 14 kg.
odpowiedział(a) anonim w dniu 23-09-2022 01:09 | zgłoś naruszenie Wszystko się kotłowało.
Przez parę lat opiekowałam się wyłącznie schorowanym ojcem na SM, jako jedna z rodziny nie zezwoliłam na oddanie go do zakładu i chociaż jest to wyczerpujące, ale nie umiałam postąpić inaczej miałam zaledwie 45 lat i już myślałam że okres mi się kończy z powodu wycieńczenia i masywnego chudnięcia. Rozumiem że problemy dają się we znaki ktoś tu też dużo zleciał, ano tak bywa takie jest życie trzeba mimo wszystko jakoś sobie poradzić tak jak ja sobie radziłam. Ale teraz przez znajomych i sąsiadów jestem uważana za bohaterkę że trwałam do końca, przy jego SM, była masakra. A w dodatku córka miała trudności w szkole, ciągłe wagary, uciekała mi z domu abym siłą nie zaciągała jej na lekcje dostawała pały z przedmiotów ścisłych była zagrożona.
odpowiedział(a) anonim w dniu 23-09-2022 01:41 | zgłoś naruszenie To miałaś więcej szczęścia ja tyle nie miałam szczęścia i przez stres i nerwy szybko okres skończyłam to wszystko zależy od natury, mnie już nie powrócił do normy a zanikł a tobie jak wrócił do normy gratuluje. różnie to bywa.
odpowiedział(a) anonim w dniu 23-09-2022 01:55 | zgłoś naruszenie Słuchaj kochana, wiedz o tym że intensywny wysiłek, zmiany w wadze, i silny stres to najgorsze zmory wycieńczenia ogranizmu i to powoduje zmiany cyklu wiem ze babki jak sa juz wieku takim to pierwsza mysl to chyba koniec, ja nie mowie ze czasem tak nie bywa zdarza sie ale ne trzeba od rauz o najgorszym myslec bo tak jak powiedzialm troche wiem ze jak wszystko bylo dotychczas dobrze a od pewnego momentu wszystko sie wali jesli jest wysilek stres i wahania wagi to tak zazwyczaj sie dzieje.
odpowiedział(a) anonim w dniu 23-09-2022 02:23 | zgłoś naruszenie a co ma ktoś problemy tu z wagą 14 kg dużo, ale wagę idzie nadrobić, ja bym tam chciała zchudnąć mam ponad 100 kg wagi to dla mnie to zbawinie by bylo by czuc sie lzejsza

DODAJ ODPOWIEDŹ