Sponiewierałem torna o to że stał pamiętacie kuedyś u zoli w mieszkaniu jak swieca jak dawal jej prace i o niej rozmawiali ze nie zucil sie na zoli i ze nie kazal jej rozkraczac nog. Tylko zwiazal sie z kejti czemu nie eybral mlodej dziewczyny czemu nie

PYTAJKA - ZADAJ SZYBKIE PYTANIE

4 odpowiedzi
0
Rzucil sie na zoli ODPOWIEDZ

ODPOWIEDZI

odpowiedział(a) anonim w dniu 02-09-2022 22:39 | zgłoś naruszenie Za żadne skarby świata nie zrezygnuję z faceta moich marzeń, chociaż mam już 54 lata, i w dodatku marzy mi się dziecko, ale jeszcze zdążę mu dać rodzinę. Nie potrafię związać się z innym dlatego że mnie podobają się dalecy mnie strasznie tacy pociągają miałam okazję na europejczyków, ale ja takich nie chcę wiecie, dla mnie za bliski ja chcę sięgać po swoją przyszłość daleko, czuje się na siłach chcę i wymagam tego od siebie, w końcu jestem tego warta,chcę pokazać na co mnie stać i nie spocznę dopóki nie osiągnę tego celu mieszkam samotnie z dzieckiem nie mam nikogo ale ja chcę mieć tylko takiego żaden inny nie dorówna takiemu czy jest tu ktoś kto zgadza się z moim podejściem że takie chłopy są najwspanialsze.
odpowiedział(a) anonim w dniu 03-09-2022 12:44 | zgłoś naruszenie Te faceci i chłopaki w modzie dla mnie są sz.u.r.n.iec.i jak pajace cieszą sie akzdym katkim ciala swojej laski patrza im sie w oczy dla mnie sa jacys tacy inni nie jak polacy. ja to tylko patrze w biust i oceniam czy ma tyle wedle moich wymagan a jak nie to s.p.i.er.da.l.aj. ja bym brał emme choc emma dziecko jest i nie chce seksu ale ja bym ja bral z miejsca chocby na hamca bo cyce ma wielkie jak donice moim zdaniem a o takie mi chodzi.
odpowiedział(a) anonim w dniu 03-09-2022 17:14 | zgłoś naruszenie Pamietacie ludzie jak odnowil kontakty ridz ze swoim kolegom krigem z sady jak mnie trn starszy facecik sie podoba przystojny elegancki i mega pociagajacy zgrabny ma cos w sobie zadbany super facet gdzie polakom do nich fsjnego ma tidz kolege choc ridz tak samo jest jafny chlipaczek
odpowiedział(a) anonim w dniu 03-09-2022 18:20 | zgłoś naruszenie Mam do obejrzenia 211 odcinków. I nie mogę się za nie zabrać. Dom dziecko praca obowiązki. Nie mam czasu.

DODAJ ODPOWIEDŹ