zostało mi 160 odcinków do końca, modzi ja za chiny nie zdąże to kupa przede mną a oni koncza tam juz

PYTAJKA - ZADAJ SZYBKIE PYTANIE

3 odpowiedzi
0

ODPOWIEDZI

odpowiedział(a) anonim w dniu 29-08-2022 22:58 | zgłoś naruszenie mowi pani ze pani nie zdazy nadgonic a jak ja mam o 107 odcinkow wiecej od pani czyli267 i musze zdazyc .
odpowiedział(a) anonim w dniu 29-08-2022 23:09 | zgłoś naruszenie Nie wyobrażam sobie tyle dopiero podołać. Ale podpowiem Ci że jeżeli tyle masz, to wyobrażenie moje może powiedzieć przed iloma ciekawymi akcjami jesteś, niedługo będziesz zbliżała się za pewien czas do oświadczyn Pamieli przez czarliego tak bardzo beda chcieli sie pobrać a czy to się stanie no patrz o by nie bylo cikawie jakbym wszystko ci opowiedziała, bardzo lubiałam emme ale mnie zeslabiła jak uwiesiła sie jak dziecko tej zoe bo jawnie widzi ze zoe nie zachowuje sie tak jak ona a ona jest jak dziecko temu ksanderowi na nic nie pozwoli tylko stale pocalunki no badzmy szczerzy w ktorych ona czasach zyje i przytulaski ona tylko to bedzie caly czas chciala a niestety doroslosc nie tylko na tym sie opiera a ona bedzie zatwardziala dziewica .on nic z niej jako chlopak mial nie bedzie troche pocierpi ale zobaczy ze jednak ta dziewczyna co go kocha jest najlepsza.
odpowiedział(a) anonim w dniu 29-08-2022 23:46 | zgłoś naruszenie To Zołi należy się ksander. emma to dziecko. emma rwie się niby do kawalera chce go miec a jak co do czego to dzika taka takie dziecko, ucieka wymiguje sie co to za panna taka bo jest jeszcze dziecinna do tyc h spraw na to wyglada ze w ogole jeszcze tego nie potrzebuje, to kiedy jak bedzie stara baba to poczuje w koncu i jej sie zachce i bardzo dobrze ze ksander dal sobie z emma juz spokuj taki fajny chlopak taakac zekoladka boze jak ja bym sie cieszyla majac takiego miedys mialam francuza ale dla mnie to jeszcze nie to i szybko z nim ja skonczylam co ja mam zrobic jak mnie sie podobaja dalecy.

DODAJ ODPOWIEDŹ