Kochani jesli kochacie daleka zagranice jak moda na sukces itp to od 17 wrzesnia rusza nowy portal matrymonialny. W nim z mety bedzie mosna sie umowic z garraniczym partnerem i to nie bujda tylko prawda. I to jest pewne tam kontrolowny vedzie kazdy profi

PYTAJKA - ZADAJ SZYBKIE PYTANIE

5 odpowiedzi
0

ODPOWIEDZI

odpowiedział(a) anonim w dniu 24-08-2022 23:04 | zgłoś naruszenie Ludziw co chca zagranicznych pisałi w tej sprawie pana daniela pan dabiel dostawal wiele tresci i on podal gdzie napisac i sie zapytac gdzie w polsce sa portale zapoznawcze i duzo oosb pisalo w to miejsce i podobniez od 17 wrzesnia w naszym kraju rusza nowosc
odpowiedział(a) anonim w dniu 26-08-2022 22:09 | zgłoś naruszenie ludzie jesli wiecie juz jaki ten portal zapoznawczy z zagranicznymi rusza od 17 wrzesnia , to prosze was nadwszystko napiszcie nazwe, jak tam bedzie trzeba wejsc i c\czy on bedzie platny czy nie napiszcie prosze bede czekala.
odpowiedział(a) anonim w dniu 28-08-2022 15:26 | zgłoś naruszenie JA NA RAZIE NIC W TYM TEMACIE NIE WIEM TO ZA WCZAS JESZCZE BY COŚ WIĘCEJ WIEDZIEĆ.
odpowiedział(a) anonim w dniu 14-09-2022 22:29 | zgłoś naruszenie A czy ten portal będzie płatny czy nie, czy będzie można w niego wejść bez problemu tylko będą użytkownicy przechodzić przegląd i się zalogować, i czy to będą będący tu w polsce czy u siebie w kraju bardzo proszę o odpis jak ktoś coś będzie wiedział.
odpowiedział(a) anonim w dniu 15-09-2022 20:39 | zgłoś naruszenie Z tego co wiem Pan Daniel nakierował na dobre namiary by tam do kogoś napisać i ludzie pisali kto chciał w tej sprawie i to ma być portal bardzo pewny oni są u siebie w żadnej Polsce, i to są właściwi dlatego że to jest typowy portal tam od nich polacy nie mają do niego dostepu a swoja droga jest dokladnie sprawdzany co wiem to mowie i na prawde tam mozna godziwie sie poznac.

DODAJ ODPOWIEDŹ