Najsampierw napisała jej moja córka co uważa dość dużo konkretnych słów żeby ją ustawić do pionu. Potem napisałam ja znów od siebie wyjaśniłam co po latach się u mnie zmieniło że mam kota, że tatę na wózku mam a przy niej był zdrowy i wiele innych cdn

PYTAJKA - ZADAJ SZYBKIE PYTANIE

81 odpowiedzi
0
wspomnień taką poruszającą długą na prawdę długą opowieść my zrobiły i potem my zakończyły numerami telefonu, i żeby wysłała zaproszenie jak chce na fb. i pomogło.i o spotkaniu żeby sie widzieć. ODPOWIEDZ

ODPOWIEDZI

odpowiedział(a) anonim w dniu 09-01-2022 13:26 | zgłoś naruszenie Każdy kto pozwoli sobą kierować staje się pośmiewiskiem w oczach tego co mu to nakazał robić. No ale widocznie dobrze Ci było taką być, tylko że ja za żadne skarby świata na takie coś bym się nie zdobyła, nie pozwoliłaby mi na to ani moja klasa ani moja godność. Wiedz tylko o tym że, że mając przyzwoitą przyjaciółkę można mieć kiedyś w przyszłości przyzwoite życie a mając pozbawioną moralnych zasad fałszywą przyjaciółeczkę, to zostaje się potem na lodzie, równo wykiwaną w wielu kwestiach, i to są te dwie różnice. Ja nie jestem wredna i prowizoryczna, a takich dzisiaj pełno bab, i wiesz co Ci powiem tak jak ty się zachowujesz, to w głowie się nie mieści. Może teraz skruszałaś może nie, ale ja mówię o tym co było kiedyś. Dlaczego nie zareagowałaś na to jak Twój syn wchodził nam w szkodę, dlaczego zaś on nie zareagował na Ciebie jak Ty czyniłaś złe uczynki, na to wygląda że wzajemnie nie byliście mnie warci, mamusia kontra synuś w akcji, a co sobie kto o nas pomyśli to już nie miało żadnego dla was znaczenia. Chore dzieci potrzebują dużo uwagi, tłumaczenia a Ty dawałaś mu tylko wzorce takie jak niszczyć komuś życie w perfidny sposób. Tak się nie robi. Miałam Cię za babkę ogarniętą, wiedzącą czego chce od życia, ale się pomyliłam.
odpowiedział(a) anonim w dniu 09-01-2022 13:34 | zgłoś naruszenie I jeszcze Ci coś powiem! Nigdy tego Ci nie mówiłam bo nie chciałam Cię ranić iż ty nigdy nie raniłaś mnie, ale teraz mogę Ci to powiedzieć iż zraniona przez Ciebie zostałam nie raz, że ja dobrze wiem czemu stałaś się taka do mnie. Zazdrość zazdrością to też, ale swoją drogą czułaś się ode mnie słabsza że ja mam zdrowe dziecko a u Ciebie jest inaczej. Tylko że ja z Twojego syna nigdy się nie naśmiewałam ani moja córka iż mamy godność i zostałyśmy odpowiednio wychowane.

Wie pani takie coś użyłam może to coś pomoże bo wiem z tekstu co pisac..moze byc?
odpowiedział(a) anonim w dniu 09-01-2022 13:41 | zgłoś naruszenie to jest toco chciałam dopisać wysłałam powodzenia.
odpowiedział(a) anonim w dniu 09-01-2022 13:52 | zgłoś naruszenie Dzięki jeszcze raz za następne treści wszystkie dobre i fajnie napisane, pewnie że może być, wszystko może być, zawsze może coś ruszy a w ogóle mam do pani takie pytanie bo wyczułam w pani fajną kobietę uczynną i pomocną równą babkę na poziomie i jak widzę jesteśmy podobne w podobnej sytuacji i szczerze że sprzydałaby mi się taka fajna babka jak pani choc wiem że odległość daleka i nie jest to możliwe bo w naszej sytuacji nie mozemy sobie na to pozwolić ale chociaz mozna sobie pozwolić na to by zostać dobrymi przyjaciółkami chociaż tymi na odległość, by zawsze coś sobie pomóż doradzić wysłuchać zrozumieć, ja bym pani napisała coś wiecej jeszcze o niej, by pani wiedziała czego jeszcze się uchwycić a i jeszcze inne rzeczy chciałabym pani powiedzieć zwiazane ze mna i o mnie no ale pewne rzeczy nie są na stronę czy zgodziłaby się pani na pocztę byśmy sobie podały mogłybyśmy swobodnie pisać a tak w ogóle to zejdźmy z tej pani jeśli pani na to się zgodzi bo po co sobie paniować jest troszke roznicy miedzy nami ale miedzy kobietami to nic i mowmy sobie po imieniu dobrze bozena jestem.
odpowiedział(a) anonim w dniu 09-01-2022 13:56 | zgłoś naruszenie A i co jeszcze chciałam spytać ile jest kilometrów ze Świnoujścia do granicy niemieckiej bo wiem że mało.
odpowiedział(a) anonim w dniu 09-01-2022 21:22 | zgłoś naruszenie I jak do tej pory jest jakiś ruch czy nie, odezwała się do tej godziny.?
odpowiedział(a) anonim w dniu 09-01-2022 21:48 | zgłoś naruszenie Nie bylysmy nigdy w niemczech mieszkamy od 5 lat tu wczesniej w szczecinie. Od 18 do 25 km chyba czy cos wiecej zlezy do jkiego miasta.
odpowiedział(a) anonim w dniu 09-01-2022 21:51 | zgłoś naruszenie Nie niestety dalej cisza jest ani nie pisanie.
odpowiedział(a) anonim w dniu 09-01-2022 21:55 | zgłoś naruszenie Tam ma być ani nie pisnie klawiatura mi wariuje i przestawia słowa po wciśnięciu w telefonie
odpowiedział(a) anonim w dniu 09-01-2022 22:02 | zgłoś naruszenie Ok. Trzeba czekać No pewnie. To dobrze. W takim razie ja podam pani kontakt i pogadać zawsze można, to online220131.pl
odpowiedział(a) anonim w dniu 09-01-2022 22:06 | zgłoś naruszenie I możemy przejść na ty choć ja nie wychodziłam pierwsza z inicjatywą. Ale skoro tak ok. Asia i Bożena żaden problem bardzo mi miło. I jak tylko masz jakieś tematy pisz śmiało i z tą kobitą też pomogę jeszcze co bede w stanie
odpowiedział(a) anonim w dniu 09-01-2022 22:11 | zgłoś naruszenie W takim razie bardzo mi miło i od tej chwili mówimy sobie po imieniu. Odezwę się tam do ciebie. A co do tej kobiety jeśli masz życzenie i jeszcze jakąś cenną treść dorzucisz to połączę je razem z moimi i będzie ok.
odpowiedział(a) anonim w dniu 09-01-2022 22:33 | zgłoś naruszenie Wiesz czytałam o tej kuzynce co z nią zadziałała bozenko ano takie sa baby coz zrobic boze kochany ale jak sa ciezkie czasy to trzeba sie uchwycic ja cie doskonale rozumie.
A przyjaciółkami takimi na odległość pewnie że można zostać jeśli dzieli nas spora odległość.
Zawsze możemy udzielać sobie cennych rad. Jeszcze takie coś można by dopisać np; tak myślę że możemy się gdzieś razem wybrać, czy mogą wrócić czasy np; wspólnych odwiedzin i może jeszcze możesz dodać to;

Tym że milczysz to nie robisz na złość mnie, tylko robisz sobie. Bo pierw się odzywasz
a potem tracisz mowę, to tak to się robi? Skoro wykonałaś ten ruch, w jakimś tam celu
to wypadałoby przemówić. Choć uważam że jeśli to zrobiłaś, to prawda mi się należy.
Chcę wiedzieć o co ci chodzi? Co to miało znaczyć? Chyba powiedzieć nie jest ciężko,
choć w Twoim przypadku jak się nabroiło wiem że jest, ale jeśli chce się coś odzyskać
trzeba przełamać lody. Co, stopują Cię moje treści, tak? A to czemu? Przecież jestem
tą osobą co dawniej bynajmniej ja się nie zmieniłam, chyba że Ty się zmieniłaś a jeśli tak
wolałabym na lepsze bo ja jestem dobra, a dobra osoba nie chce przyciągać złej osoby.
Wiesz że życie dało Ci w kość, że nie miałaś łatwo, chociażby Twoje dziecko zmaga się
z taką chorobą, żal mi bardzo takich osób, one nie proszą się na świat, jednak takich
dzieci na tym świecie jest , i moim zdaniem zasługują na wszystko co najlepsze aby
mogły się prawidłowo kształtować i rozwijać swoje umiejętności. Słyszy się o takich
dzieciach, i czasami wyrastają na cichych i spokojnych, jedynie jeśli obcują w jakimś
kręgu co nie ma możliwości na bycie takim dzieje się wówczas inaczej. Nigdy nie myślałam
że będziesz tak obrzucać mnie mięsem do innych, a że byłaś w zmowie z osobą z Twojej
rodziny to boli najbardziej. Jak potrafiłyście tak działać za moimi plecami. Teraz mi
powiedz prawdę kto kogo instruował? Ty ją, czy ona Ciebie. Ale i tak wzajemnie
zawiniłyście. Znałam Cię od strony dobrej i od takiej strony chciałabym znać Ciebie
cały czas i dokąd nie piśniesz słowem, to potem nie dziw się że do Ciebie piszę i piszę
bo tak się spraw nie załatwia, każdą sprawę dopina się do końca tak jest i w przyjaźni
i w sprawach prawnych czy urzędowych i tego samego żądam od ciebie, bo mam
do tego powinność tym bardziej że to nie ja zawiniłam. Ja nikomu nic nie popsułam,
ja cały czas chciałam na dobrze, to ty chciałaś abym ja nie była nigdy szczęśliwa. Na
to wygląda że jakbyś ty paradowała z facetem, to to byłaby Twoja pełnia szczęścia a
ja żebym tylko w was się wpatrywała a sama nic nie miała. No i Ty jesteś koleżanką?
Jaką? Chciałabym Cię móc tak nazywać, ale co sobie wspomnę jak robiłaś, coś mnie
wewnątrz blokuje i mówi nie. Jakim prawem przykładałaś rękę do mojego życia?
Czy ja kiedykolwiek psułam Twoje okazje? Zawsze chciałam abyś nie była sama.
A Ty zamiast chcieć tego samego dla mnie, chciałaś abym była samotna.
Wstydź się sama za siebie cdn.
odpowiedział(a) anonim w dniu 09-01-2022 22:36 | zgłoś naruszenie Jak się poznaliśmy miałaś wiele zalet, jak z Tobą skończyłam miałaś wiele wad.
Jak to lata potrafią wiele zmienić, jednakże fantastycznej przyjaźni nie powinno
nic zniszczyć.
odpowiedział(a) anonim w dniu 10-01-2022 00:15 | zgłoś naruszenie Ja czekam na treść na poczcie
1 2 3 4 5 6

DODAJ ODPOWIEDŹ