Zbliżają się Mikołajki, potem będzie Gwiazdka. Z racji tej że moja kochana córka uwielbia kwiaty egzotyczne, serce by mi pękło by wraz z prezentami nie sprawić jej chociaż po jednym kwiatku 6-tego i potem na 24-grudnia. Coś egzotycznego jej wezmę. Ładnego

PYTAJKA - ZADAJ SZYBKIE PYTANIE

3 odpowiedzi
0

ODPOWIEDZI

odpowiedział(a) anonim w dniu 25-11-2021 14:06 | zgłoś naruszenie Rozejrzę się po okolicy i coś wyszukam fantastycznego. W MODZIE SĄ SRASZNIE MONSTERY, PALMY AREKI, PACHIRY, COŚ JEJ Z TEGO WYBIORE BO WIEM ZE TO JEJ SIE STRASZNIE PODOBA.ALBO JESZCZE COŚ MOŻE ZNAJDE.
odpowiedział(a) anonim w dniu 25-11-2021 14:10 | zgłoś naruszenie nIE MAM DUZO KASY, IDA SWIETA SPORA CZESC SOBIE ODLOZLAM ZYJE Z WYPLATY OJCA MATKI NIE MAM OD LAT A NIE MOGE PRACOWAC BO NIE ZWALE OBOWIAZKU DOROSLEJ DZIEWCZYNIE A MAM MALE JESZCE DZIECKO TROCHE PORZYCZYLAM KUPIE JEJ PREZENT I PO KWIATU AN 6 I POTEM DRUGI NA 24 GRUDNIA KONIECZNIE TO SA PIEKNE SWIETA I CHCE WIDZIEC RADOSC NA JEJ TWARZY CHOC JEST DOROSLA MA 27 LAT ALE TO SA SIWETA I KAZDEGO CIESZY PREZENT JESZCZE Z DOLACZONYMI EGZOTYCZNYMI KWIATAMI MUSZE KONIECZNIE.MNIEJ WIECEJ JUZ WIEM OD NIEJ JAK POSLUGIWAC SIE TAKIMI WIATAMI TO JAKOS UTRZYMAM GO I JEJ WRECZE APOTEM ONA SIE NIMI BEDZIE OPIEKOWAC TAK BY MU NIE ZASZKODZIC A Z RESZTA JEST INETERNET JAK BEDE ZNAC NAZWY BEDE ROBIC WSZYSTKO WEDLE POLECEN.
odpowiedział(a) anonim w dniu 25-11-2021 15:06 | zgłoś naruszenie kWIAT O NAZWIE MARANTA- TEŻ PRZEPIĘKNY CUDO.EGZOTYCZNY.

DODAJ ODPOWIEDŹ