Jestem Dorota i mam 53 lata. Jestem po dwóch rozwodach, i mam tylko jedno dorosłe dziecko. I muszę powiedzieć że życie mnie dużo nauczyło. Już teraz wiem jak żyć, i co jest dobre od życia.cdn.

PYTAJKA - ZADAJ SZYBKIE PYTANIE

1 odpowiedzi
0
Dodam że jestem fanką wierną od lat samych zagranicznych seriali mam ich aż 5 i oglądam. Ale takich typowo zagranicznych nie takie tandety nadawane na antenie analogowej, kicz mnie nie obchodzi, nie jestem anormalna bym wierzyła w nie rzeczywistość, a w ogóle to co pokazują w telewizji to nie są prawdziwe ilustracje miast i życia w danych krajach to wszystko jest podkolorowane. Moimi ukochanymi serialami jest jedna meksykańska, druga amerykańska jak mowa tu o niej czyli moda na sukces, trzecia białorusińska, czwarta japońska a piąta prosto z emiratów arabskich. Są za.j.e.b.i.st.e tak wiele się tam dzieje koloroe intensywne widoki danego kraju i realność zero dymu i smrodu jak na naszym ekranie. A twarze z.a.j.e.b.i.st.e śliczni faceci kobiety chłopaki i mężczyźni. jedną oglądam na player.pl a cztery na netflix. ja z telewizji nie korzystam bo teraz samo dziadostwo w tv rzekomo zagraniczne ale ja nie idiotka, ja uwielbiam zagranice, koccham sie w nich , podazam za nowoczesnoscia specjalnie sledze uwaznie ich odcinki przyglądam sie ich ruchom, zachowaniem, odniesieniom, ubraniom tokiem rozmowy i gadki chce podazac za lepszym swiatem. tak samo nie wyobrazam sobie jak mojej sasiadki corka zwiazala sie po raz kolejny z polakiem siedzi z nim choc ja zdradza, ja chce zagranicznego. ODPOWIEDZ

ODPOWIEDZI

odpowiedział(a) anonim w dniu 30-04-2021 22:13 | zgłoś naruszenie Wreszcie odezwała się jakaś sensowna kobieta która wie czego chce i wie jak się sprawy mają jakbym słyszała siebie identyczna ja. Brawo i tak niech pani trzyma ja tu do pani z takim pytanien co do mody nie pytam bo oglądam tak samo. Ale co do tamtych czterech co pani ma to ich nie znam choć o tym serwisie słyszałam czy mogłaby mi pani powiedzieć czy tam są pakiety drogie czy są też tanie i czy na bliki też się znajda i czy są miesięczne czy półroczne też a co jeszcze czy te odcinki co pani ogląda w tych flimach też są tak zabierane jak w modzie czy istnieją jeszcze od pierwszego odcinka bo jeśli tak są to chętnie bym obejrzała a jeśli już nie ma no to juz nie no bo wiadome nie wie się o co chodzi. I czy mogłaby pani podać mi tytuły tych seriali. A jeśli mogę zapytać o tych mężczyzn to chciałaby pani tylko zagranicznych tak? To tak jak ja. A powiedziałaby mi pani czy by pani chciała z europy czy z poza europy czy obojętne byle nie polak. A jeśli by się pani trafił facet z większą różnicą wieku lub z dużą różnicą wieku mowa o młodszym mężczyźnie od kobiety czy poszlaby pani na takiego bo ja mam taką możliwość. Czy wolalaby pani raczej takiego blisko siebie wiekiem. A i jeszcze mam takie jedno pytano skoro pani jest kobietą z innym podejściem to napisze mi pani jakie ma pani podekscie zas do tego rzekomo koronawiusa i tych szczepionek które trwają co pani o tym myśli czy też tak jak ja czy inaczej.

DODAJ ODPOWIEDŹ