Jestem Albert i mam 35 lat. Mam wstydliwy problem ale szukam porady kogo jak nie was mam pytać pomocy kobiety mezczyzni a mianowicie.

PYTAJKA - ZADAJ SZYBKIE PYTANIE

8 odpowiedzi
0
Od około 10 dni wyszła mi żółta otoczka na męskim urządzeniu. Nic nie bolało po prostu sobie była. A potem cały sprzęt mi zzułkł cholercia pomyślałem może żółtaczka chciałem iść do przychodni bo zaczęło mnie to potwornie swędzieć ale się z pod niej wróciłem ogarnął mnie strach że co będzie jak mnie będą pytać czy chce szczepic sie na covid a ja w covjd nie wierze. I tak sam się leczę. Chciałbym poradzic sie was strasznie mnie to swedzi.i to miejsce bardzo cieple jest. ODPOWIEDZ

ODPOWIEDZI

odpowiedział(a) anonim w dniu 28-04-2021 00:08 | zgłoś naruszenie Może to być choroba prącia, zapalenie żołędzi lub napletka, albo grzybica członka to musiało się coś z tych rzeczy panu przyplątać infekcyjnego. Na takie rzeczy dobry jest lek Dimedic lub Octenisept tylko nie wiem czy to jest na receptę czy nie. Bo jeśli tak to musiałby pan iść do przychodni i poprosić o przepisanie. A przepraszam że pytam tak z grzeczności i dla dobra proszę się nie gniewać bo ja o nic nie posądzam pana tylko pytam czy nie miał pan bliskiego intymnego kontaktu z jakąś kobietą nie znajomą bo być może też mógłby się pan też od niej jakimś dziadostwem zarazić to też może być przyczyną ale jeśli nie to tylko infekcje pod różnymi postaciami takiki jak wymieniłam. To proszę się o te leki postarać i spróbować nie zaszkodzi a może pomoże.życzę zdrowia. Dodam jeszcze że moja córka dostała półpaśca po raz drugi i sama sobie leczy i poprawa jest niesamowita. Dostała lek z apteki. A u lekarza nie była też z powodu tych rzekomych szczepień i całego tego cyrku na kułkach bo tak się składa że my też w to nie wierzymy i nie mamy zamiaru się w ogóle szczepić bo jak można się szczepić na coś czego nie ma, i czym? O nigdy w życiu, zycie nam miłe. Kobieta.
odpowiedział(a) anonim w dniu 28-04-2021 00:20 | zgłoś naruszenie Możliwe że być może coś z tych rzeczy się przyplątało choć ja dbam od zawsze o chigienę to z czego i od czego jestem czysty i schludny ale za wszelkie dorady dziękuję. Posłucham panią i to wykupię dowiem się w aptece bo ja na internecie mało się znam a jeślo będzie trzeba zarezykuję i obadam sprawę w przychodni. Ale ja się nie gniewam w sumie każdy pierwsze co o tym pomyśli choć nie zawsze tak musi być ale w moim przypadku nie jest to możliwe bo moja kobieta jest przeze mnie znana dobrze i stała ja nie używam z byle jaką nie puszczam się ja nie z tych. No i swietnie jak nie wierzycie nie warto to spisek i zmowa koncernów politycznych. A pani córce jak mija to rewelka mądra dziewczyna jak taką metodę wybrała . A skoro jej organizm drugi raz wytworzył pułpaśca czyli uodparnia ją po raz drugi. Brawo.
odpowiedział(a) anonim w dniu 28-04-2021 00:33 | zgłoś naruszenie Ale infekcja to takie wirusowe to przychodzi samo nie wiadomo z czego nawet i z powierza. Chocby sie pan przemyl z kobietami jest to samo.
odpowiedział(a) anonim w dniu 28-04-2021 00:52 | zgłoś naruszenie Odpisze mi Pan co Pan załatwił i jak? Czy miał Pan jakiś problem bo w dzisiejszych pochustanych czasach różnie jest aż bądź ciekawa dobrze....
odpowiedział(a) anonim w dniu 28-04-2021 10:59 | zgłoś naruszenie Dobrze nie ma sprawy dziś idę.
odpowiedział(a) anonim w dniu 28-04-2021 22:08 | zgłoś naruszenie Dziękuję ślicznie będęstosował od dzis chociaz jedno jyz mam a drugie musze pomyslec dostalem octenisept bez problemu a dimedic nie wydala musze dopiero sobie dalatwic
odpowiedział(a) anonim w dniu 07-05-2021 19:02 | zgłoś naruszenie To ja kobieta która doradzila Panu lek, i jak dostał Pan bez problemu ten drugi lek u lekarza? I jak jest jakaś poprawa bo aż ciekawa jestem.
odpowiedział(a) anonim w dniu 07-05-2021 21:20 | zgłoś naruszenie Aż nie myślałem że pani jeszcze napisze do mnie by zapytać w mojej sprawie. Tak byłem, jakoś tak odważyłem się nie miałem wyjścia, ale nie wpuścili mnie do przychodni, wzięła ode mnie nazwę i poprosiłem o wypisanie że mi bardzo zależy, pokazałem nawet zdjęcie w nosie to mam w końcu od tego tam są i ani słówka. No i po paru dniach odebrałem bo kazała przyjść po receptę. No i stosuje i to i to i nie chwaląc się bez porównania jest poprawa już świąt jest do zniesienia, i nie jest to miejsce takie ciepłe wróciło wydaje mi się do normalnej temperatury, jedynie otoczka na razie minimalnie zjaśniała, ale żółty sprzęt jest nadal i nad tym myślę ale może jeszcze mi to zejdzie. Ale mimo wszystko za chęci i pomoc ślicznie dziękuje. Co dorada to dorada i tak w pewnym stopniu dzięki pani jest poprawa a może jeszcze lepiej będzie nie tracę nadzieji.

DODAJ ODPOWIEDŹ