Czy można zakochać się w 15 lat młodszym facecie od siebie. Mama ciągle doniego wzdycha ale nie widzi przyszłości z nim.

PYTAJKA - ZADAJ SZYBKIE PYTANIE

4 odpowiedzi
0

ODPOWIEDZI

odpowiedział(a) anonim w dniu 22-04-2021 22:11 | zgłoś naruszenie Ja jestem, tego czystym przykładem. Ślepota ludzka zauroczenia a potem zakochania, w Polsce to nie ma zupełnego sensu np, jak dla mnie. Ja myślę teraz teoretycznie. Wcześniej myślałam uchem a nie brzuchem, kierowało mną pożądanie i wielkie uczucie, przez to że mąż dla mnie był i jest można powiedzieć do dziś wszystkim temu wyszłam za niego, bo nie był polakiem tylko WŁOCHEM I TERAZ CO PLUJE SOBIE W TWARZ PO NIEWCZASIE. JESTEM WYŚMIEWANA I SZYKANOWANA STALE W OCZACH INNYCH NA JĘZYKACH ALE JUŻ POMIJAJĄC TEN FAKT, BO JA NIE NALEŻĘ DO OSÓB PRZEJMUJĄCYCH SIĘ OPINIAMI POSTRONNYCH, ALE ZWYCZAJNIE NIE UMIE GO ZAKOŃCZYĆ BO MAM TAK DOBRZE ŻYJĘ JAK PĄCZEK W MAŚLE ALE JESTEM PRZY NIM TAKA STARA CZUJE SIĘ TAK PRZY NIM CHOĆ TAKA STARSZA JESZCZE NIE JESTEM A WSZYSTKO DLATEGO ŻE DZIELI NAS DOŚĆ DUŻA RÓŻNICA WIEKU. ON CHCIAŁ MNIE POŚLUBIĆ ZGODZIŁAM SIĘ USZCZĘŚLIWIA KAŻDEGO DNIA, ZABIERA NA WYCIECZKI, MAMY SWÓJ DOM, DWA SAMOCHODY I MAM CZEK. aLE NIESTETY NIE TYLKO LUKSUS ŻYCIA SIE LICZY JA SIE W TYM ZWIAZKU WYPALAM TYLKO DLATEGO ZE ON JEST TAKI MŁODY WCZESNIEJ NAD TYM SIE NIE ZASTANOWIAŁAM JAK MI LATA POLECĄ, ON JESZCZE TAKI FAJNY A JA DZBAN. JA SIĘ MÓWIE WAM SZCZERZE KRĘPUJE KONTAKTÓW WIECIE JAKICH I W OGOLE INNYCH SFER ŻYCIA NO WIECIE POD KAŻDYM WZGLĘDEM,WCZEŚNIEJ MI TO JAKOŚ NIE PRZESZKADZAŁO Z POCZĄTKU JAK JESZCZE SIĘ NIE PODSTARZAŁAM, TERAZ LATA POLECIAŁY I CHOCIAZ SIE PODCIAGAM JA SIE JUZ TAKA NIE CZUJE I MI JEST ZLE Z TYM KOCHAM GO DO SZALENSTWA CHCE Z NIM BYC ALE ZEBYM MOGLA TO ODCZAROWAC DO DNIA NIM GO POZNAŁAM TEZ BYLOBY DOBRZE CO O MNIE SADZICIE GLUPIA JESTEM CZY NIE ALE PRAWDE NAPISALAM.
odpowiedział(a) anonim w dniu 23-04-2021 18:07 | zgłoś naruszenie Poznałam się z nim jak miałam 45 lat. Mój ukochany Włoch miał wówczas zaledwie 30 lat. Ja teraz dopiero czuje się przy nim jak muzeum a on był oazą młodości. Obecnie mam 55 lat a on ma 40 lat dopiero to młody chłop jeszcze jest. Cóż z tego jak lata już nie te, miałam córkę i syna z poprzednich małżeństw [ obecnie są dobrze dorośli i mają swoje życie] doczekałam się z nim synka dałam mu go, mieszkamy w polsce i ciężko mi życ z nieakceptacją nas.Synek jest polakiem i czuje się polakiem ale z ojca ma włoskie geny. Mówi płynnie po polsku, włoski też mu bardzo dobrze idzie, lata nauki robią swoje, synek opanował. Zdążyłam mu dać jeszcze to dziecko, no ale jeszcze by cchcial chociaz jedno ze mna ta dwujke bo on jest kawalerem jak sie bierze kawalera niewazne w jakim wieku to oni dubelt chca dzieci, a wdowce też nie mówie nie oni kochają dzieci. Ale ja choć jeszcze mam miesiączkę, bez zastżezen wiode spokojne zycie ale juz nie chce jestem wychowana w polsce i dlaa mnie dziecko w tym wieku to juz nie.bede musiała mu to wyjasnic choc on chce ale chce zycia z nim bo go kocham.
odpowiedział(a) anonim w dniu 23-04-2021 19:48 | zgłoś naruszenie Jak masz obcokrajowca to się ciesz, i przy nim siedź,,, to też i okres masz dłużej, masz na to możliwości, ja miałam raptem niecałe 50 lat i po wszystkim. A na dziecko zgódź się dla niego ja mam tylko jedno dziecko i gdybym nie była po menopauzie już obecnie dałabym mu radość i w twoich latach pociesz się tym że skoro chciałaś obcego nie zachowuj się jak stara baba, tamte mogą w tych latach ty też możesz a tym bardziej jak masz takiego czym się martwisz, ma fundusz, chciał to on zadba o ciebie spokojna głowa.
odpowiedział(a) anonim w dniu 23-04-2021 21:07 | zgłoś naruszenie A ja nie umiałabym się odnaleźć w takim związku gdzie facet byłby młodszy od kobiety. Wychowałam się w Polsce gdzie kobieta powinna być młodsza od mężczyzny. Wiem że tutaj u nas wszystko im się poprzewracało i biorą zdecydowanie sobie za młode faceci względem siebie ale stale udział bierze słowo młodsza już niezależnie ile czy więcej czy mniej, a nie starsza. U nas takiego czegoś nie ma i niestety tym różnią się różnice kulturowe, trzeba albo do tego przywyknąć i to tolerować albo brać Polaka większość wiem że jest facetów zagranicznych co idą na starsze babki bo szukają kobiety do ogniska domowego takiej z doświadczeniem. Wszystko rzecz gustu. Ja bym nie umiała może inna by umiała.

DODAJ ODPOWIEDŹ