Czesc jestem klaudia mam 27 lat podjelam sobie prace dorywcza by zarobic sobie troszke sprzatam kolo cmentarza a przy okazji pozadkuje sobie pomnik babci

PYTAJKA - ZADAJ SZYBKIE PYTANIE

6 odpowiedzi
0

ODPOWIEDZI

odpowiedział(a) anonim w dniu 20-09-2021 13:32 | zgłoś naruszenie A masz chociaż koło tysiąca na miesiąc za to sprzątanie koło cmentarza. I co wykonujesz jeśli zapytać mogę . Bo ja miałam propozycję, i miałam zarobić około tysiąca właśnie no góra 1000 nic więcej.
odpowiedział(a) anonim w dniu 20-09-2021 16:27 | zgłoś naruszenie Średnia stawka jak na sprzątaczkę w Podkarpackim. Troszkę więcej niż tysiąc dostaję, od ręki co miesiąc pracuję 3 godziny dziennie. Głownie zamiatam całą otoczkę pod bramą cmentarną, zbieram śmierci, wrzucam skoszoną trawę do wiaderka a potem wyrzucam, to robię. Dorabiam sobie na ślub choć mój narzeczony chce za wszystko płacić, jest z Valmiera.Ale ja chcę dać coś od siebie dla mnie się opaca.
odpowiedział(a) anonim w dniu 20-09-2021 16:39 | zgłoś naruszenie Warto brać jak okazja jest, też nie najgorzej. Z czasem wszystkiego się idzie nauczyć w tej pracy.
odpowiedział(a) anonim w dniu 20-09-2021 16:44 | zgłoś naruszenie Może i bym skorzystała, ale dostałam taką propozycję dorywczą niby zajmowanie się pewnym jednym blokiem też nie miałabym bóg wie jakiej roboty tylko coś podobnie jak ty czy umyć klatkę, ale pracowałabym z tej firmy w której są pewne osoby co nie za bardzo chciałabym być wśród nich bo one takie jakieś dziwne takie jakby coś im troszke brakowało a ja je znam i to jest najgorsze i tak dziwnie się czuje by być wśród nich.
odpowiedział(a) anonim w dniu 20-09-2021 16:49 | zgłoś naruszenie To czyli nam rozumieć że masz chłopaka z Łotwy, czy Polak mieszkający tam. A jeśli masz takie postanowienie by coś dać też od siebie no to w porządku widać ambitna jesteś i nie chcesz się czuć gorsza no masz rację dobrze robisz.
odpowiedział(a) anonim w dniu 21-09-2021 19:05 | zgłoś naruszenie Co masz radości Łotyszem, niby brawo bo nie polak ale to tylko łotysz. A ja tam marze o przystojnym afrykańczyku albo australijczyku albo amaerykaninie albo azjacie. chciałabym zabierał mnie w podróże marzeń. jesteś głupia że charujesz na slub który chłopak pragnie ci sponsorować[ a on o tym wie że pracujesz, i gdzie pracujesz] nie zaslugujesz na niego moim zdaniem faceta trzeba dowartościowywać niech sie cieszy jak chce płacić to co sie bedziesz szczypac chce ciebie to ma czesto otwierac portfel taka kolej rzeczy. dziwna jesteś moim zdaniem...

DODAJ ODPOWIEDŹ