Na Hadware jest możliwość złożenia ogłoszenia i to ogłoszenie tłumaczy się po angielsku i ono szuka wedle twoich oczekiwań partnera z różnych stron świata jakich masz życzenie ja juz napisałam i wiem że to jest bardzo dobre.

PYTAJKA - ZADAJ SZYBKIE PYTANIE

5 odpowiedzi
0

ODPOWIEDZI

odpowiedział(a) anonim w dniu 28-02-2021 23:21 | zgłoś naruszenie Ja tu do ciebie dziewczyno, lub kobieto sorry ze tak się zwracam do ciebie ale nie wiem kim jesteś. Czy mogłabym prosić o dokładne wyjaśnienie jak tam wejść i jak się tam dostać by móc napisać. Bo ja się na tym kompletnie nie znam i nie mam pojęcia jak to mam zrobić. Proszę wytłumacz mi to ale tak dokładnie co i jak bo też bym chciała takiego mieć. A to trzeba tam pisać po angielsku czy po polsku a tam przetłumaczy po angielsku bo tak to zrozumiałam po przeczytaniu. Co to jest to hadware? Proszę bardzo wytłumacz mi to...
odpowiedział(a) anonim w dniu 01-03-2021 22:05 | zgłoś naruszenie Hadware loguje się poprzez pobranie aplikacji i jak pani się zaloguje to wpisuje się w języku ojczystym ogłoszenie a on zamienia to w notkę w języku angielskim na międzynarodowy lub w języku poszukiwanego partnera jeśli podaje się konkretny kraj skąd on ma być tam samo wszystko dobiera i wyszukuje do swoich potrzeb.
odpowiedział(a) anonim w dniu 01-03-2021 23:46 | zgłoś naruszenie To skąd mam pobrać ta aplikacje? Czy dobrze myślę że sklepu play to jak mam wpisać by pobrać ta aplikacje i czy w niej mam się później zalogować? Kurcze dla mnie to kogel mogę co jak skąd nie wiem. Bardzo ale to bardzo proszę o wytłumaczenie i kolejno krok po kroku tak jak najdokładniej i najprościej jak mam to robić by dojść do tego co chce. Bardzo dziękuję za odpisik i proszę jeszcze o dokładniejsze będę wdzięczna.
odpowiedział(a) anonim w dniu 02-03-2021 20:27 | zgłoś naruszenie To się pobiera z meet listy love together. I to kosztuje 380 zł miesięcznie. Mogę wytłumaczyć krok po kroku ale niech sobie pani zainstaluje opłaci a wtenczas powiem co u jalbo na odległosc to nie bedzie pani wiedziec a ja kolejno poprowadze choc tam wszystko piszeco robic i jak.
odpowiedział(a) anonim w dniu 02-03-2021 22:11 | zgłoś naruszenie Ja korzystam z tego jutto mam czas miedzy 15 a godz 17 takze smialo moge podawsc kolejno.

DODAJ ODPOWIEDŹ