Ja też sobie już załatwiłem co będę czekał z synem i córką. Bo oglądamy. A piękny film aż żal stracić odcinków a ja nie ogladałem od pół roku bo sie rozwodzilem

PYTAJKA - ZADAJ SZYBKIE PYTANIE

43 odpowiedzi
0

ODPOWIEDZI

odpowiedział(a) anonim w dniu 23-02-2021 00:11 | zgłoś naruszenie Bardzo dziękuję że uznał Pan mi napisać chociaż tyle o swojej rodzinie co by Pan nie musial ale rozumie chciał Pan i pan napisał. To cora jeszcze młodziutka nastolatka a syn to taki w wieku mojej córki, bo moja Córka też ma 28 lat to są rówieśnicy i ja mam tylko córkę, to na to wygląda jak widzę po latach co Pan podał swoich to ja jestem ciut starsza od Pana, i też bardzo wczas wyszłam za mąż bo miałam 19 lat i co z tego mam nic kupę złych wspomnień i stale pod górkę nic mi się nie wiedzie co mi się trafiło dobrego to traciła przez jedzenie i teraz jestem sama. Bardzo bym chciała nie być sama i trafić na kogoś przyzwoite go który myśli o życiu poważnie a nie o przeloty hej związkach tak jak ja myślę o szczęśliwym udanym związku bo należę do ułożonych kobiet. Bardzo bym chciała z Panem pogadać nie tylko o filmie ale też i o czymś innym coś chciałabym Pana zapytać spytać doradcę i wogole tak porozmawiać ale nie mam jak, nie chce pisać tutaj na tej stronie, są złe czasy źli ludzie inie chce nic tu pisać o sobie. A ja też jestem że Śląska bliskie okolice Sosnowca i Katowic.
odpowiedział(a) anonim w dniu 23-02-2021 00:17 | zgłoś naruszenie Bardzo kanceruje mi słowa klawiatura w telefonie przemienia mi słowa tak że proszę się tam w paru miejscach doczytać i domyśleć się co napisałam bo mi prze mienial słowa tak że proszę wybaczyć za uwtrudnieni a.
odpowiedział(a) anonim w dniu 23-02-2021 22:21 | zgłoś naruszenie Nie ma sprawy bo ja to rozumiem a jakoś doczytywałem się. Ale w końcu trochę rozmawiamy to napisałem tak po prostu, tak Liwia nastolatka bardzo spokojna i urocza dziewczynka/ a Alex chłopak torpeda taki wiek, burza planów, realizacji celów,mam bardzo przystojnego syna nie chwaląc się ale to dobre dorosłe dziecko, bardzo dobre. Ano to tak sobie rozmawiamy i dzieci mamy w jednym wieku.no widzi pani.
odpowiedział(a) anonim w dniu 23-02-2021 22:29 | zgłoś naruszenie Dziękuję za streszczenie mi życia....oo oooooo taka dziewiętnastoletnia i już mężatka...tylko życie bywa wywrotne cóż zrobić.a co do wieku nie raz mała różnica nie gra roli byle życie było dobre proszę mi wieżyć moja żona byla dokładnie 15 miesiecy ode mnie starsza i nie skonczylo sie miedzy nami o to ze jest starsza oj nie, jak to teraz faceci robią tylko o zupelnie co innego jest pani w fajnym wieku na prawde taka jak ja. to nie byłoby u mnie problemem tylko ze ja prosze mi wierzyc duzo przeszlem dopiero sie rozwiodłem chce dac sobie czas, zostałem mocno skrzywddzony i boje sie wikłać w kolejne związki dziekuje nawet jak mnie pani poinformowała odnośnnie okolic swych, wszystko rozumiem. możemy pogadać, nie ma sprawy prosze pisać online212171.pl
odpowiedział(a) anonim w dniu 24-02-2021 22:24 | zgłoś naruszenie Także śmiało proszę pisać pod mój kontakt ja będę czekał myślałem że już
dziś pani do mnie wykona ten ruch, bo chciała pani czegoś się poradzić,
i ogólnie pogadać, ja rozumie kobiety samotne, sam nim jestem jeśli w tej
sprawie mam udzielać reprymendy to ma pani we mnie kompana i sojusznika.
Ogólnie nie wywodzę się ze Śląska. Niewiele znam Śląska. Ale niektóre miasta
owszem zapuściłem korzenie w Gliwicach odkąd otrzymałem w nich mój własnościowy
dom żona musiała odejść zostałem z dziećmi i pogodziłem odpowiednio majątek.
Pochodzę z Borek. Od 30 lat mieszkam a na śląsku. Mając 20 lat przeniosłem się
na Śląsk, po pół roku ślub brałem. Byłem takim jeszcze gówniarzem.
Mając 29 lat tak młodo straciłem ojca w pożarze. Długo leczyłem się
z mamą u psychologa. Od lat już jest dobrze. Mieszkaliśmy na wsi.
Mam tylko siostrę, dużo ode mnie młodszą pracuje w kancelarii.
Mam mamę, i dzieci niewielka mi rodzina została, ja pracuję i utrzymuję siebie i dzieci
niewiele zarabiam. Słaba praca w Polsce ciężkie perspektywy. Mój syn uwielbia
te młode dziewczyny w modzie na sukces bardzo chciałby taką mieć ładną Amerykankę
bardzo mu się takie podobają, i zawsze mi powiada że w Polsce młode dziewczyny
nie dbają o siebie tak jak one, tamte, ładne zgrabne.To nie to u nas. syn dorosły
córka dolatuje ale jeszcze podlotek.A ja będę myślał na pewno o przyszłości ale na
razie zbyt świeża rana w moim warsztacie samochodowym niewiele mi dają.
Jak mieszkałem w gminie Borki i straciłem ojca tam,a ja już byłem po ślubie
bardzo przeżyłem to za młodu. Dobrze że ja z mamą uszłem. pozdrawiam
dobrej nocy.
odpowiedział(a) anonim w dniu 24-02-2021 22:35 | zgłoś naruszenie Tak czekam kiedy pani napiszę że ma pani modzie, bo widzę dalej cisza czyli dalej nie ma a ja już jestem tak daleko, podgoniłem sobie co się dzieje mówię pani rewelacja.
odpowiedział(a) anonim w dniu 25-02-2021 21:11 | zgłoś naruszenie Ja czekam bo pani mówiła że się odezwie. Słucham.A jak z filmem piękne odcineczki. Ja patrze.
odpowiedział(a) anonim w dniu 26-02-2021 20:04 | zgłoś naruszenie Ciekawe, w kiedy będziemy mogli sobie mówić, gdzie już jesteśmy w odcinkach.
Fajnie mi się gada z osobą wartą rozmowy. Pozdrawiam serdecznie
i czekam już parę dni bo miała coś pani napisać. O coś spytać.
odpowiedział(a) anonim w dniu 26-02-2021 21:03 | zgłoś naruszenie Jak to jest, syn myśli ino o ułożeniu sobie życia, w głowie mu tylko dziewczyny którą to wybrać za najlepszą kandydatkę , a ja widzi pani mam już wszystkiego po dziurki, źle miałem w życiu i chyba mnie pani rozumie że czasami to mi się nic nie chce, a wiem że życie jeszcze przede mną, że wciąż nie jestem jeszcze stary, mam dzieci, dla nich żyć chce ale syn dorosły, młoda tak samo kiedyś ułoży sobie życie, ja też chce nie mówię nie, ale na razie dałem sobie tuż po rozwodzie taki zbawienny czas. Wygląda mi pani za wartą uwagi babkę na prawdę ale co ja zrobię że nie palę się na razie do kolejnych związków to co zrobiła mi baba nie jest takie na hop siup żeby zaufać od razu.
odpowiedział(a) anonim w dniu 27-02-2021 21:05 | zgłoś naruszenie Nie rozumiem co to miało znaczyć, całkowita cisza w eterze, dnia każdego.
A ja miły gość taki jestem i w czymkolwiek będę mógł coś doradzić czy poradzić
każdemu służę pomocą. Nie wiem co pani miała dokładnie na myśli ale dobry widać
z pani człowiek i to się ceni.
odpowiedział(a) anonim w dniu 28-02-2021 22:34 | zgłoś naruszenie Jest pani tam i jak tam filmik
odpowiedział(a) anonim w dniu 01-03-2021 17:59 | zgłoś naruszenie Jestem jestem, ja się tam do Pana odezwę, bo na razie nie mogę ah szkoda gadać co ja mam. A filmiku jak do tej pory jeszcze nie mam, niestety nie mam tak kogo chwycić by mi pomógł z tym. Jak będę miała napisze ok.
odpowiedział(a) anonim w dniu 02-03-2021 20:30 | zgłoś naruszenie Ok. Rozumiem. W takim razie nie poganiam ze wszystkim. Tak tylko zapytałem. Raz jest łatwiej raz jest trudniej. Różnie to jest. Pozdrawiam milego wieczoru facecik.
1 2 3

DODAJ ODPOWIEDŹ