Ja też sobie już załatwiłem co będę czekał z synem i córką. Bo oglądamy. A piękny film aż żal stracić odcinków a ja nie ogladałem od pół roku bo sie rozwodzilem

PYTAJKA - ZADAJ SZYBKIE PYTANIE

63 odpowiedzi
0

ODPOWIEDZI

odpowiedział(a) anonim w dniu 19-02-2021 13:19 | zgłoś naruszenie O to pan sobie ich troszkę uzbierał no ale rozumiem sytuacje nie zawsze da się obejrzeć jak by się chciało nie raz coś ważniejsze jest od tego. To ja mam chyba jeszcze raz tyle albo i będzie ciut więcej, i dalej stoję w miejscu bo nie ma mi kto tak załatwić. Tworzę się i myślę co robić i gdzie uderzyć. Bo jak ja sama nie mam możliwości sobie tego załatwić.A to pan ma dzieci przy sobie bo zazwyczaj matka ma no ale jeśli ma pan to nie zła menda była że dostał pan opiekę nad nimi, no chyba że dorosłe i chciały być z panem a nie z nią to co innego.
odpowiedział(a) anonim w dniu 19-02-2021 13:32 | zgłoś naruszenie No uzbierało się cóż zrobić, czasami pomimo lubienia oglądania trzeba wybrać. Też nie miałem możliwości żadnych do oglądania naszego lubianego tasiemca ale już sobie załatwiłem, i rozumiem, i wcale się nie dziwię niezależnie ile kto ma odcinków trzeba nadganiać. Wszystko się da jak się chce. Wiadome nie każdy ma gdzie uderzyć, ale nie ma tak by coś nie wymyślić. Tak mam. Bo jedno jest pełnoletnie od dawna - syn, a drugie jeszcze nieletnie -dorastające to córka. Ale ona jeszcze trochę ma czasu do pełnej dorosłości. A ja kłóciłem się z małżonką już moją byłą o podział majątku, bo nam się wiele należało po prawdzie a ona nam chciała dużo odebrać, ale jakoś to rozegrałem. Była jaka była, ale już minęło zaczynam nowe życie. Syn od zawsze chciał być ze mną, a córka teraz po prawdzie też jak wie jak było i co było, a z resztą matka nie jest jej warta. No i są ze mną. Syn mieszka jeszcze z nami.A ten film na prawdę warto oglądać uwielbiam Kalifornię fascynuję się USA OD ZAWSZE I MOŻE DLATEGO TAK GO LUBIĘ.
odpowiedział(a) anonim w dniu 19-02-2021 13:40 | zgłoś naruszenie To widzę tutaj ktoś też lubi patrzeć na Modę na sukces? Doczytałem że tu pisze
kobieta bo jest napisane ja sama''' - musi pani pomyśleć, można tzn się podpiąć
to znaczy kogoś poprosił by opłacał kartą a można ludziom wzracać gotówkowo
to się już tak roznosi od kilku dni chuczy w sieci ludzie za taki sposob się wzięli
ja też miałem już polecone i to wykonałem właśnie.
odpowiedział(a) anonim w dniu 19-02-2021 13:44 | zgłoś naruszenie Musi pani coś pomyśleć żeby tylko była możliwość na odległość to ja bym to załatwił kobiecie czemu nie, ale po pierwsze pani mnie nie zna z jakiej racji może nie miałaby pani życzenia bym takie coś pani robił a po drugie ani w ogóle takiego czegoś nie można robić na taką odległość, bo to jest karta. musi być ktoś miejscowy.
odpowiedział(a) anonim w dniu 19-02-2021 13:48 | zgłoś naruszenie Musi pani gdzieś uderzyć, to jest film ciekawy i tak popularny nie można tego tak zostawić nie można dać zmaleć popularności żebyśmy go nie stracili. Ja tam bardzo dużo ludzi lubię. Choć wiem że oni grają tylo role swe i sie z nich nie wzorcuje ale wielu osob podoba mi się tok myślenia i sposob odbierania różnych treści. moim marzeniem od dziecka jest KAKLIFORNIA
CZEMU W POLSCE TAK TRUDNO TO SPEŁNIĆ.
odpowiedział(a) anonim w dniu 19-02-2021 13:53 | zgłoś naruszenie A to od którego odcinka ma pani do oglądania jeśli mogę spytać?
odpowiedział(a) anonim w dniu 19-02-2021 14:44 | zgłoś naruszenie Tak zgadza się jestem kobietą, i ja tak samo jestem kobietą samotną, z córką, i właśnie my bardzo lubimy ten film. A odnośnie Kalifornii, to kto nie chciałby tam żyć, piękne widoki, inni ludzie i w ogóle całkowicie inne życie, nawet ludzie są zupełnie inni ogarnięci pod względem wyglądu i podejścia do życia i ja mówię prosto z mostu że nie jestem rasistką i toleruję każdych ludzi obojętnie jakiego pochodzenia.I właśnie niestety my nie mamy możliwości teraz by go oglądać, dość doganiałyśmy już bardzo dużo, bo pewna sytuacja nas do tego zmusiła to teraz będzie jeszcze więcej wie pan. No ale cóż nie tyle jeszcze po inne czasy się oglądało, warto bo na prawdę ciekawe. A my jesteśmy obecnie na odcinkach nie daleko po tej wielkiej tragedii co Eryk wylądował w szpitalu bo dostał krwotoku i wszyscy martwili się o jego stan że nikt nie wstawił się na jego ślub z Quin. No ale jakoś z tego wyszedł, i jest już w domu, ma rehabilitacje i leży na łóżku i powoli do siebie dochodzi a Ridż pracuje nad nim by mimo wszystko pełnomocnictwo przeszło na niego a nie by pod sterami miała wszystko quin no ale on o tym słuchać nie chce, tak samo steffy nie wytrzymała juz dłuzej tego że jej teściowa za wszystkim stoi, i ze osaczyła erika i bedą przez to kolejne problemy i wróciła jednak spowrotem do liama, oraz jak nikol zastanawia się nad tym czy zgodzić się na to drugie dziecko dla siostry maji czy nie, no bo dostała kolejną propozycję. Także obecnie odcinek do obejżenia mamy kolejny z numerem - 7445.....także pan widzi jaka droga jest przed nami do oglądania, i nie mówimy nie tylko nie wiemy co tu robić by to załatwić a pan sie nie orientuje może co ile zabierają każdy najstarszy odcinek i który będzie zabrany dziś, tak samo czy zawsze zabierany jest tylko po jednym czy więcj a dlatego o to pytam bo się po prostu chcę zorientować ile jest czasu bym mogła to załatwić sobie by nie potracić tych odcinków co się jeszcze nie widziało bo by się nie wiedziało o co co chodzi.
odpowiedział(a) anonim w dniu 19-02-2021 15:44 | zgłoś naruszenie Kto go nie lubi, no może są tacy nie przeczę. Ale ja i moje dzieci uwielbiamy. I wcale wam się nie dziwię. Fakt widoki i ludzie, to nie to co Polska zupełnie inny świat. Ja też toleruję i dlatego patrzę jakbym nie tolerował to dla mnie Moda na sukces byłaby wcieleniem zła, znam takich wariatów, a to ładne twarze dużo słońca, kolorów i super sceny. Moja córka jest jeszcze nastolatką cały czas a wciąż śledzi modę na sukces, dokładnie zaczęła ze mną się wciągać od chwili jak Los Angeles opuściła Hope a pani córka od kiedy ogląda? To fajnie jak pani też ma dziecko .Pozdrawiam. Fajnie że są ludzie co chcą pogadać, wzajemnie sobie coś poradzić w końcu w internecie tak kwartałoby cdn....Syn ogląda długo ze mną, córka ciut krócej ale i takz biegiem czasu się połapała w tym wszystkim.cdn.
odpowiedział(a) anonim w dniu 19-02-2021 15:48 | zgłoś naruszenie Jak pani coś załatwi i będzie miała pani dostęp to aż jestem ciekawy i jeśli będzie miała pani życzenie powiadomić faceta z pytajki to bardzo chętnie to po rpostu niech się pani tu odezwie i mi da znać ja tu często bywam.
odpowiedział(a) anonim w dniu 19-02-2021 15:52 | zgłoś naruszenie Bardzo mi się podobał gest Erika jak uznał syna Quin jesteście już na odcinku tym co bedziecie ogladac i bedzie go zapraszał do wprowadzenia sie do nich zeby sam nie mieszkał jeśli jego malzenstwo skonczyło sie ze steffy wzruszyłem sie na tym odcinnku...ładnie mi pani przyblizyla opis to jestescie bardzo bardzo bardzo daleko a co sie wydarzylo masa roznistych epizodow do dzis macie multum zjaebistego ogladania
odpowiedział(a) anonim w dniu 19-02-2021 16:18 | zgłoś naruszenie Jeśli tylko sobie coś załatwimy to damy znać, jak będziemy zaczynać oglądać a dokąd milczę to nie mamy nic. Mnie też jest miło popisać z kimś na poziomie. Natomiast moja córka ogląda to już tak strasznie długo że odnośnie postaci HOŁP WIDZIAŁA WSZYSTKO, WSZYSTKIE JEJ SCENY OD CHWILI JAK BYŁA JESZCZE MAŁA, A NAWET I DUŻO WCZEŚNIEJ JUŻ OGLĄDAŁA, CHOĆ WIADOME MOJA CÓRKA JEST SPORO STARSZA OD PANA CÓRKI TAK WIDAĆ OREINTACYJNE WIĘC I WIADOME ŻE DŁUŻEJ OGLĄDA.
odpowiedział(a) anonim w dniu 19-02-2021 16:21 | zgłoś naruszenie Widzi pani jestem dopiero co po rozwodzie i jestem tak u.w.k.u.r.w.i.a.ny że muszę odprężyć się filmem. aha no wiadome, no to fajnie naturalne że dłużej. dobrze bede czekał w takim razie kiedy pani uda się załatwić. lubię qłin jako jej rolę bardzo mówie szczerze bo wiem ze ona po prostu tylko taką gra .
odpowiedział(a) anonim w dniu 19-02-2021 16:37 | zgłoś naruszenie A odkąd pan zaczął tak mniej więcej oglądać ten film, da pan mi jakieś przybliżnie. Bo my oglądamy już od tak dana że jeszcze jak odcinki szły w telewizji i przewaga była w tym filmie ludzi tego starszego pokolenia byli też młodsi tylko że inne całkiem osoby, był wtedy ten starszy krawiec sol,sally , darla, mejsi, matka stefani, itd. oraz z młodszego to , dzęsika, mery, kimberly i jeszcze wiele innych i jeszcze można by powiedzieć ho ho w tył, do dziś. a i tam jeszcze spytałam pana o coś na końcu długiej odpowiedzi.
odpowiedział(a) anonim w dniu 19-02-2021 22:15 | zgłoś naruszenie Słyszałem też o Louren Felmore że ma wrócić do mody na sukces, ale to w
dalszej przyszłości.oooo to też daleko jesteście. ja zacząłem oglądać dokładnie
od miejsca jak bruk była jeszcze taka młoda i pracowała jako kelnerka dokładnie
od tego miejsca także całą wymienioną przez pania reste dokladnie pamietam
tez ogldam szmat czasu i nie wyobrazam sobie zycia bez mody podoba mi sie
takie zycie.a odnosnie tego co pani pytała trudno mi powiedzieć czasami
wydaje mi sie ze jest po jednym zabierane dziś chyba 7331 jak sie nie myle
a i sa dni ze wydaje mi sie ze zniknie chyba pare no nie wiem dokladnie nie chce
wprowadzic w blod bo nie znam sie na tym.
odpowiedział(a) anonim w dniu 19-02-2021 22:26 | zgłoś naruszenie Dziękuję za poinformowanie o wszystkim będę wiedzieć a co do miejsca od którego pan ogląda to wiem pamiętam było to, to też szmat czasu pan ciągnie tak jak i my. A jak Louren ma być to fajnie lubiałam ją, a jeśli mogę spytać choć nie wiem czy pan już te odcinki widział teraźniejsze co były czy może co będą w przypadku pana opuźnienia bo podobnież wróciła po latach szila, to czy ona nadal ma taką samą rolę szaloną czy się ustatkowała.
1 2 3 4 5

DODAJ ODPOWIEDŹ