Są jeszcze gdzieś dobre kobiety jak i dobrzy mężczyźni. Czytałem pani sytuację k bardzo wspułczuję. A czy byłaby taka możliwość byśmy mogli się poznać, czy raczej to wykluczone?

PYTAJKA - ZADAJ SZYBKIE PYTANIE

9 odpowiedzi
0

ODPOWIEDZI

odpowiedział(a) anonim w dniu 26-11-2020 11:36 | zgłoś naruszenie Są dobre jeszcze kobiety oh są w minimalnych wyjątkami ale są np, ja nią jestem, a że faceci też gdzieś są to ja też wiem ale to tak minimalnie ich jest jak szukanie igły w stołu siana, a więc jest Pan tą igła ale szczerze niech mi Pan powie jak na spowiedzi byłby Pan dla mnie dobrym facetem taka kopia jak są tamci faceci by mieć tą pewność bo ja potrzebuje i chce człowieka na życie dla którego 1 kobieta ma znaczenie a nie ze za jej plecami są inne takiego to ja nie potrzebuje. I czy jest Pan przygotowany na to że u mnie z wyjściem stałe na długo nie będzie łatwo bo ja naprawdę mam trudna sytuację i nic nie poradzę to nie moja wina, a facet jak chce to zrozumie i zawsze na wszystko znajdzie rozwiązanie to jak?
odpowiedział(a) anonim w dniu 26-11-2020 18:33 | zgłoś naruszenie A jednak.....miło mi bardzo, odpowiedź złożę dziś późniejszym wieczorem jak tylko znajdę wolnego czasu. Pozdrawiam. Spokojnego wieczoru.
odpowiedział(a) anonim w dniu 26-11-2020 21:38 | zgłoś naruszenie Owszem zgadza się! Właśnie chyba idzie to po człowieku poznać w jaki sposób się wyraża choć wiem że czasami to dobra mina do złej gry, ale chociaż w pewnym sensie jakoś idzie wywnioskować. Nie zwracam się na razie bez pośrednio na pani podane tam łącze bo nie wiem dokładnie jak i co ciut więcej słów zamienić chcę bym wiedział czy w ogóle pani tego chce bym tam mógł się popuścić. To kobieta dyktuje warunki a facet je wypełnia. Nie należę na prawdę do mężczyzn podłych proszę się nie bać, w dzisiejszych czasach jest taka krzyżówka pomiędzy ludźmi że bardzo ciężko wyłonić osobę godną i wartościową na życie jak i w przypadku mężczyzn tak i kobiet, oj nie przeczę że nie. Dokładnie tak jest a pani wygląda mi na babeczkę ustatkowaną, ustosunkowaną na pewno odpowiednio nie taką co tylko mimiką gra. W miłości należy grać otwarte skrzypce bo jeśli jedna struna jest zbyt łamliwa nie wypłynie z tego dobra muzyka. A po pani idzie poznać że ma pani litościwe serce, i z facetami jest dokładnie niemalże identycznie że popuszczają sobie pasa pod każdym względem, są zdegradowani, bawią się życiem, upadlają kobiety a swoją drogą są pozbawieni uczuć. Powiem tak należę do tej igiełki w stogu siana na prawdę, ale ja wiem że to są tylko męskie zapewnienia a do wspólnego życia jest u faceta daleka droga by wyrobić sobie wobec kobiety indeks wiernego pana. Czas pokaże swoje, ja najlepiej wiem jakim jestem i wiem że nie miałaby pani ze mną źle, no ale dzisiaj kobity dobre wiedzą że większość rzuca słowami na wiatr, więc sama musiałaby mnie pani przejrzeć. Czytałem krótką pani informację o pani sytuacji, więc nie wiem co mogę pozwolić sobie tu o pani życiu pisać. Bardzo współczuję, szczerze cóż takie niestety jest życie w różnych aspektach. A co chciałem spytać nie rozumie jednego pytania chciałbym na nie odpowiedzieć, ale nie wiem o jakich tamtych facetów chodzi że chciałaby pani mnie takiego jak są oni, chciałem poczytać jakie ma pani gusta co pani się podoba, czy ja będę wystarczalny ale nie mogę tu znaleźć po przykładzie o jakich tamtych pani czytała że ja mam takim być. Rozumie że pani chce faceta który będzie jak skała i żadna kobieta nie zdoła takiej skały skruszyć. Jestem z natury takim facetem że jeśli kobieta jest wobec mnie w porządku dba o ognisko domowe i zapewnia wszystko facetowi to ja nie zdradzam mówię serio nie umiałbym ale tego samego względem kobiety wymagam. I jeszcze co mógłbym wiedzieć tak dokładnie odnośnie tej pani sytuacji jak mam rozumieć że nie będzie miała pani możliwości co do wyjść tak łatwo to znaczy w jakim sensie, czytałem o pani rodzicach, wyrazy współczucia, jak i za razem dużo cierpliwości, nic już pani na to nie poradzi.Chciałbym postarać się o to rozwiązanie jeśli tylko będę w stanie, ale na razie ja nic nie wiem co i jak, i jak to wszystko wygląda i o co chodzi. Wszystko wiem że da się godzić ale kobietę też chcę mieć dla siebie. Czekam na odpowiedzi. Pozdrowionka.
odpowiedział(a) anonim w dniu 27-11-2020 19:52 | zgłoś naruszenie Dobry Wieczór. Ja sobie czekam na odpowiedzi.
odpowiedział(a) anonim w dniu 28-11-2020 11:52 | zgłoś naruszenie Nie widzisz facet że tej kobiecie najmniej na tobie zależy. Osobie której zależy to się odzywa. A ty pytasz, prosisz i zero reakcji. Co się narzucasz.
odpowiedział(a) anonim w dniu 28-11-2020 23:50 | zgłoś naruszenie Jak będzie ja się sam o tym przekonam, i nikt nie musi mi mówić co ja mam robić.
Hallo, jest pani tutaj!
odpowiedział(a) anonim w dniu 02-12-2020 01:10 | zgłoś naruszenie Ja w dalszym ciągu czekam mimo wszystko. Chciałbym mieć babkę
niesamowicie źle mi samemu. I dlatego czekam.
odpowiedział(a) anonim w dniu 02-12-2020 10:18 | zgłoś naruszenie Bardzo przepraszam że musiał Pan czekać dosyć czasu ale w mojej sytuacji powinien Pan mi wybaczyć. A ktoś jak nie wie co jest grane i o o co chodzi to niech nie będzie ze mnie nie zależy bo właśnie zależy i to bardzo, tylko myślę, czy pan pójdzie na to na co ja mam bo nie mam lekko. Dość świat mi się zawalił serce stale płacze z rozpaczy tak bardzo mi taty brak, bo był cudownym ojcem, a mama jest strasznie marna z pamięcią, nic prawie nie wie wszystko zapomniała nawet jest tak że nie wie kim jestem dla niej, jedynie nie kiedy ma przeblyski i przypomni kim jestem dla niej. Ale wszystko już jest na mojej głowie bo ona nie jest w stanie nic już zrobić, choć jest na tyle sprawna że chodzi, ale nic nie wie i trzeba ją już pilnować o lubi coś zbresic czy na złość zrobić. Dlatego pytam jeszcze raz czy o to pan nie zrezygnuje że mnie nie chciałabym bo ja nie jestem temu winna że tak mam że mamę mam pod swoją opieka no cóż takie jest życie. A ja jestem tylko z dorosła córka i jest mi samej bardzo źle, tak bardzo chciałabym mieć mężczyznę kochanego mężczyznę który zrozumie współczuję i nie zrezygnuje i znajdzie wyjście z sytuacji. Bo ja nie będę miała takiej możliwości na wychodzę bo mamy samej nie zostawię jedynie tylko w tedy gdy córka będzie w domu, a ja nie mogę jej obarczone stałe mama bo jest młoda i też ma swoje wyjścia i swoje życie a nie będzie mi stałe siedziała z mamą ani bym się na to nie zgodziła. Jedynie byśmy się mogli widzieć czy być razem to musiałby Pan jeździć do mnie albo by musiała by być gdzieś z nami, no że chyba by miał na to inny sposób. Nie chcę tu tak się rozwijać, tak że proszę pisać na moją pocztę a ja odpisze ok. A pytał Pan jakich tych innych poruszyła bo pan nie wie o kogo chodzi, więc mam na myśli cudzoziemcow, takiego faceta bym chciała mieć, bądź jego kopie uczciwego do bulu, wiernego kochającego bym czuła się przy nim pewna pod każdym wzgledem. I dlatego że wiem jacy są faceci to o [ się domagam czy to może mi Pan obiecać i udowodnić jakim Pan jest. Proszę mnie zrozumiec że wolałabym jak, najmniej użycia komputera lepiej telefon lub co inne bo u mnie zawsze brak czasu to jak będzie?
odpowiedział(a) anonim w dniu 02-12-2020 21:47 | zgłoś naruszenie Dzieki sliczne za odpis odpisze jutro po pracy w takim razie pod kontakt i sie zmowimy odnosnie naszego porozumiewania sie jestem tego samego zdania . Najllepszy to telefon. Co do taty wyrazy wspulczucia coz takie jest zycie a co do mamy ciezka sprawa ale jej rozum trzeba ćwiczyć. 9 lat prawie ćwiczyłem tak pamięć z moją babcią i wiele o tym wiem.

DODAJ ODPOWIEDŹ