Może tutaj pani jest, czy dostanę w końcu odpowiedź na moje pytania, ja pisałem na pani pocztę podaną tutaj ale bez rezultatu. Jestem Polakiem cóż ja zrobię ale chcę żyć godziwie.

PYTAJKA - ZADAJ SZYBKIE PYTANIE

7 odpowiedzi
0

ODPOWIEDZI

odpowiedział(a) anonim w dniu 08-11-2020 22:30 | zgłoś naruszenie A to pan tak ten sam który pisał na moją pocztę pod moją podana tu pocztę, no no miło mi że tu jakiś facecik ubiega się o mnie dziękuję, a że nie odpisałam na Pana treści proszę mi wybaczyć ale nie byłam przy komputerze dopiero co przed chwilą odczytałem wiadomości od Pana, tak że miałam Panu odpisać ale ze pan napisał jeszcze tu więc odpisuje tu bo tak mi podręcznej. Mogę Pana o coś zapytać nim napisze Panu parę słów, czy pan jest zupełnie innym facetem czy jednym z tych co się tu oferują?
odpowiedział(a) anonim w dniu 08-11-2020 23:11 | zgłoś naruszenie Proszę pana chce Pan odpowiedzi to Panu już odpowiadam a więc, ja wiem że też jestem polka tak jak i pan Polakiem i nic na to nie poradzimy, ale to nie znaczy że kobieta półka nie może mieć zagranicznego bo może, i pan też by mógł jeśli by Pan chciał i nikt by Panu tego nie zabronił tak jak mnie, a że chce takiego mieć to chyba nic złego że chce uczciwego godnego życia faceta na którym nigdy się nie przejdę, bo miałam już Polaków i co mam z tego nic, oj co ja przeszłam nie chce już tego znów zaznać. Taki kocha szczerze tylko 1 kobietę jest jej wierny jak pies a uczciwość i szczerość bije od takiego na odległość można na takiego zawsze liczyć w każdej sytuacji i w każdej potrzebie mając u takiego ciągle wsparcie. I takiego faceta właśnie pragnę, a ja nie to że Polakiem garze oj nie ja do Pana nic nie mam żadnego ale, bo Pana nie znam, i żaluzmy gdybym wiedziała że pan będzie tym idealnym tym jakby takiego kopia to pewnie ze bym Pana chciała, ale czy pan będzie tym jakiego chce czy mi Pan to wszystko zapewni i udowodni że jest Pan szczery wobec mnie do bólu i że pan tego naprawdę chce i pan mnie nie skrzywdzi nie chce być zdradzana oszukiwana nie mająca dla faceta żadnego znaczenia, bo jeśli by tak miało być to ja się na to nie pisze dzięki. To jak będzie będzie Pan wstanie zrobić wszystko że pan jest inny nie taki jak dziś prawie każdy? Bo dzisiejszy Polak to żyje chwilą zabawić się i następna i jeszcze musi być wedle ich wymagania jak tak można i taki myśli o życiu o związku co taki wie to nie facet do życia tylko zwyczajny babiarz a z takim życie mi nie potrzebne być dla niego tylko przelotne chwilą. To jak pokaże Pan na co pana stać i jakie ma dla Pana kobieta znaczenie ale jedna kobieta i na jak długo ale szczerze proszę odpowiedzieć tak od serca a nie tak tylko na odczekać się a swoje myślę.
zawsze liczyc
odpowiedział(a) anonim w dniu 08-11-2020 23:17 | zgłoś naruszenie Sorry za domyślenie się słów ale telefon zmienia mi sam słowa po wystawieniu. I tam na końcu ma być a nie tak tylko na odczepke a swoje myśli. A zawsze liczyć ,,,, to te słowa już nie były pisane przeze mnie telefon sam te słowa wstawił tak że wielkie sorry.
odpowiedział(a) anonim w dniu 09-11-2020 22:02 | zgłoś naruszenie Ale mimo wszystko wolałbym rozmowe w cztery oczy . Nie chce pisac publicznie mam z tym zle wspomnienia wtakim razie bede odpowiadal na komputer dziekujeslucznie milo mi
odpowiedział(a) anonim w dniu 09-11-2020 22:40 | zgłoś naruszenie Mam nadzieje ze szybko sie poznamy przejdziemy do sedna i bedziemy sie spitykac. I soedzac razem czas stale tego potrzebuje. Wspolne wyprawy nie ja inny facet zainteresowany nie stadto jakies czeresniaze ja ich nie tykam sie.
odpowiedział(a) anonim w dniu 09-11-2020 22:56 | zgłoś naruszenie Ja nie z tych tu co dodam tu jakieś czereśniaki ja poważny rzyciowy facet jestem
odpowiedział(a) anonim w dniu 10-11-2020 22:17 | zgłoś naruszenie Facet ty tak na serio [ czy nie doczytałeś], ta kobita co prosiła jakąś o zagraniczniaków opisywała o matce którą musi się zajmować. To będziesz miał mega ograniczenia.A ty widać chcesz luz.

DODAJ ODPOWIEDŹ