Ja mam lepszą opcję. Mam specjalny bardzo dobry program tak samo z prawdziwymi i bardzo ładnymi ciemnymi tylko są u siebie zagraniczni. I u mnie można wybrać z każdych kontynetów sobie kraj jaki sie chce i napisac do kazdego i potem sobie dobrać tego cdn

PYTAJKA - ZADAJ SZYBKIE PYTANIE

6 odpowiedzi
0
jedynego tak zrobiłam z dziewczyną i jej mama bo tak chciały wybrąły sobie po kraju z kazdego kontynentu ja im z takich kraji poszukałam i są zadowolone. Ja działam na tej zasadzie że nie wybieram nie wiem ilu bo to starata czasu i tak kazdy bierze wedle swoich gustów wybrąły sobie kraje z kazdych kontynentow a ja im znalazłam i też mam chłopaków ale ja daje pannie kawalerów .i raczej bez dzieci.a facetów też mam. ODPOWIEDZ

ODPOWIEDZI

odpowiedział(a) anonim w dniu 21-10-2020 02:44 | zgłoś naruszenie Ja tu do ciebie kochana, z ogromną prośbą, mam nadzieję że mi nie odmówisz. A sprawa jest taka że bardzo pragniemy z corka mieć facecik ów zagranicznych by mieć dobre życie, i dlatego bardzo prosilybyśmy ciebie byś nam znalazła takich jak chcemy byłyby y ci bardzo wdzięczne ok?. A więc córka prosi ciebie byś wysłała jej po 3 chłopaków z każdego kontynentu kraj jej jest obojetny byle nie skosnooki i nie czarnoskory. Byle był dość dość ciemnej karnacji, a rocznik 91, 92, 93, 94, 95 Góra już na ścisłości, ale najbardziej lał by jej 92. I żeby był kawaler bez dzieci. I żeby miał czarne włosy i te wyraziste podkreślone czarne oczy to tyle o niej. A jeśli chodź o mnie to również proszę o 3 facecikow z każdego kontynentu tylko też nie skosnookiego i nie czarnoskorego a kraj również jest mi obojętny. Proszę o facecika też dość dość ciemnego z czarnymi włosami, i z czarnymi oczami tymi wyraźnie podkreslonymi. Proszę również o facecik wdowca lub rozwodnika bądź kawalera tylko jeśli będzie kawaler to bezdzietny żeby był, a tak to może mieć 1 dziecko. A mój facet żeby był rocznik 68, 69,70, 71, 72,73 to Góra już ostatecznośc, a najbardziej lał by mi rocznik 69. To tyle o mnie. A czy oni są naprawdę prawdziwi nie jest to jakaś poduchy bądź proszę uczciwa i powiedz mi szczerze. Zależy nam na takich bardzo bo trudno nam teraz o takich jest w każdym przypadku ponieważ ojciec mi nie dawno zmarł a matkę mam już z marna pamięcią która muszę się już zająć tak że sama widzisz jak mam. Tak że zrozum nas i miej litość pomóż nam proszę tak bardzo chcemy zrób to dla nas liczę na ciebie. Więc czekam teraz na odpisik liczę że będzie szczery i pozytywny. Proszę o kontakty ich i ich fotki jeśli można dobrze tylko nie tutaj na pytajce, tak że proszę napisz mi czy ja mam ci podać kontakt czy ty mi podasz i ja odezwę się do ciebie pod ten kontakt dobrze i wtedy pod ten kontakt mi ich wyślij. To tyle czekam i dzięki.
odpowiedział(a) anonim w dniu 21-10-2020 22:15 | zgłoś naruszenie Proszę panią zawsze pani może sobie sprawdzić jeśli pani mi nie wieży. I córka jego też. Ale ja źle nie daje bo szubrawa nie jestem. Tylko może otwarcie podać z jakich krajów chcecie ja tak sama nie wiem, dlatego pytam się ludzi kto jakie chce chyba każdy wie jakie chce. Bo tak jak mówię nie chcę się żądzić a swoja droga mam o polowe mniej roboty a tymbardziej kazdy i tak potem wybiera jednego na zycie zalatwione. tylko z jakim kontaktem zeby byli i jakie kraje. a ja co pani powie młoda jestem mam dopiero 32 lata i nie mam mamy ,ojciec wyjechał nie zna mnie jestem z babcią dziadek od 5 lat nie zyje ale mimom wszystko iż kazdego szkoda niezaleznie od wieku szczere wyrazy wspulczucia coz takie jest zycie a co do mamy wszystko rozumie trzeba jakos z tym walczyc i nie poddawać sie choc bywa bardzo ciezko. to niech mi pani poda kontakt i dobrze by bylo jakie kraje tych wszystkich kontynentoe lepiej mi pobierac na prawde, jakis fajnych ciemnych, na prawde mega ciacha lubie dac swinia nie jestem..
odpowiedział(a) anonim w dniu 22-10-2020 21:19 | zgłoś naruszenie Czy to może pani oferuje się jakiemuś facetowi? Nie wiem może dobry polak może nie ciort wie? ale natrafiły mi się te same słowa o mamie co ma problemy z pamiecią i o utracie taty. choć większość polaków jest wybredna ale może akurat nie on nie posądzam faceta. ale zagraniczni to pewne że inaczej na wszystko patrzą.także jeśli o ile jeszcze chcecie to podajcie.
odpowiedział(a) anonim w dniu 22-10-2020 23:55 | zgłoś naruszenie Tak dobrze dziewczyno poznałaś, to ja do niego napisałam choć chcemy innych jak wiesz ale spróbować można i się przekonac. A tymbardziej jeśli pisze ze dobry to chce kogoś mieć i nie być sama, a jacy są Polacy to ja wiem ale dzięki że mi napisałaś ja nie porywcza muszę pierw się przekonac i dopiero. Pewnie ze chcemy bo na takich jest pewność, a ja napisałam do niego jeszcze wtedy jak nic o tobie nie wiedziałam ty napisałaś tu już po mnie. A mój i corki kontakt to poczta bo jak na razie nic innego nie posiadamy, a nawet jeśli byśmy chciały coś innego mieć to nie umiemy sobie same tego wgrać. Tak że też prosimy o poczty tych facecik ów. A numeru telefonu jak na chwilę obecna nie chcemy jeszcze ujawniać bo to internet i jak na razie nic o nikim nie wiemy. Oto nasza poczta.. Interia923691.pl a zaraz ci napisze ten wykaz z jakich kraji oni mają być...
odpowiedział(a) anonim w dniu 23-10-2020 00:46 | zgłoś naruszenie Dla mnie to;
AZJA - CYPR, TURCJA, INDIE, LIBAN.
AFRYKA- BOTSWANA, ALGIERIA, TUNEZJA, SESZELE.
EUROPA - GRECJA, PORTUGALIA, BUŁGARIA, ANDORA.
AMERYKA PÓŁNOCNA I ŚRODKOWA - MEKSYK, STANY ZJEDNOCZONE, BELIZE, PORTORYKO.
AMERYKA POŁUDNIOWA - PERU, URUGWAJ, EKWADOR, BRAZYLIA.
AUSTRALIA I OCEANIA - TONGA, NAURU, FIDŻI, WYSPY SALOMONA.
I CÓRCE Z ;
EUROPA - ALBANIA, WATYKAN, SERBIA, HISZPANIA.
AZJA - KAMBODŻA, IZRAEL, KUWEJT, SRI LANKA.
AFRYKA. EGIPT. MAROKO. WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ, LESOTHO.
AUSTRALIA I OCEANIA - AUSTRALIA, NOWA ZELANDIA, VANUATU, KIRIBATI.
AMERYKA PÓŁNOCNA I ŚRODKOWA - JAMAJKA, DOMINIKANA, KANADA, HAITI.
AMERYKA POŁUDNIOWA - ARGENTYNA. WENEZUELA. CHILE. BAHAMY.
I I CO JESZCZE. PROSIMY ABY BYLI TACY FAJNI, ELEGANNCY I PRZYSTOJNI. I CIEMNEJ KARNACJI JAK JUZ WIESZ. TO TYLE DOBRANOC.
odpowiedział(a) anonim w dniu 23-10-2020 22:16 | zgłoś naruszenie Ok. Ja przecież tylko zapytałam. Nie musi mi się pani tłumaczyć. Wszystko rozumie.
Tylko tak jak powiedziałam Polscy faceci są bardzo wybredni, nie uczciwi zero zrozumienia
zero uczucia w stosunku do starszych. Dziękuję że już mam przesłane wszystko jasne. Po jutrze będę szukać, od rana bo tak będę mieć czas. Wieczorem już powinnam mieć komplet także poprzesyłam na wskazany numer do usłyszenia dobranoc. powybieram najsuperasnych. i pani i corce. chce dać slicznosci.

DODAJ ODPOWIEDŹ