Cześć jestem Oliwia mam 38 lat. Tak bardzo mi żal Katie, wiem że troszeczkę jest sobie sama winna że nawet nie wie, choć chce na dobre ale jak p cha sobie Brooke w ramiona Billa coś opiszę.cdn.

PYTAJKA - ZADAJ SZYBKIE PYTANIE

3 odpowiedzi
0
choćby że stara się stale bo jest mięknna jej pomagać w różnych sytuacjach ona się kreci i zawsze umie sie wytumaczyc a ona pije w złości bo wie jaka jest brooke, i niestety straciła biedaczka billa bo on juz nerwowo nie mogl o picie wytrzymac bardzo lubie billa pozaplanem klawyy facet teraz troche mnie wkurzył ze chce byc z ta stara tromba a ma taka fajna babeczka do siebie przeciez bruk to sarsza od niego dosyc choc jeszcze sie trzyma i zadbana babka jest...no ale z drugiej strony to tylko film musi sie cos dziać co ja gadam, i o co go wyzywam film nie bylby filmem bez zadnych zmian tak samo moim zdaniem za nic w swiecie nicole nie zasluguje na zende po pierwsze za ciapa, a po drugie to wykroczenie które ona teraz zrobiła zkresla ja calkowicie co ona wyprawia, zende obudz sie masz fajna dziewczyne co szalenczo cie kocha to sasha na ciebie zasluguje, biedna z mienila sie i juz na niego nie nalega z przykroscia patrzy bo go kocha jak jest z nicole ale zero reakcji juz nie jest taka. ale moze w koncu zende zrozumie.. ODPOWIEDZ

ODPOWIEDZI

odpowiedział(a) anonim w dniu 19-06-2020 12:32 | zgłoś naruszenie A mnie jest bardzo żal Łajata co on bidok przeżywa jakie ma ciężkie życie kocha matkę wiele znosi, i choć liamowi dała spokoj ale pod innym względem na kłopoty wiecznie przez matkę. Tak samo lubię bruk nie wiem czemu ty jej nie fajan babka teraz jest i niesamowicie mi zal erika, to co on przezyl było ze strsu z nerów i niespokojnego życia, moim zdaniem to byla jego decyzja,
odpowiedział(a) anonim w dniu 19-06-2020 12:38 | zgłoś naruszenie Moim zdaniem Brooke powinna być z Ridgem, a Ivy z Wayatem oni do siebie tak na prawdę pasują może kiedy w przyszłości to się ziści bardzo bym tego chciała na prawdę a Bill pasuje tylko Katie, może bidoczka go jeszcze kiedy odzyska ona go tak kocha a moze juz nie to tylko Quinn a Steffy pasuje do LIama moim zdaniem. Tylko ze fart jest w tym ze Ivy tak samo kochała łajata ale nie tak jak liama i dlatego im sie nie udało, ale moze z czasem sie przekona i do niego wroci bo oni pasowali do siebie.
odpowiedział(a) anonim w dniu 19-06-2020 12:42 | zgłoś naruszenie A moim zdaniem Kłin się teraz zmieniła i na prawdę zasługuje na szczęście, a to że jest nadopiekuncza nad swoim synem to o niej dobrze świadczy że jest kochaną matką i za swoim synem by w ogień wskoczyła i wszystko dla niego zrobiła by miał to co pragnie, znam takie matki choć wiem ze czasami przegina ale musi to tylko jej rola i musi się coś dziać. Ale ona jest bardzo fajna babką, elegancką teraz wyłaniala zmieniła sie zmieniła swoje życie chce innym być człwoiekiem wielka w niej przemiana choc wszyscy nie moga jej duzo zeczy wybaczyc z przeszłosci za co cierpieli przez nia ale moim zdaniem kazdy zasluguje na wybaczenie choc wiem ze jej czyny byly okropne i nie jest tak łatwo zapomnieć. A dla każdej matki dziecko zawsze bedzie dzieckiem oczywiscie dla kazdej dobrej matki niezaleznie od wieku i choc łajat jest dorosly ale dzieckiem zawsze dla niej bedzie chcaiałabym by w przyszlosci mógla sie spichnąć spowrotemz ajwi.

DODAJ ODPOWIEDŹ