Ajwi już bierze udział w Modzie na sukces. A od dziś dołączył do obsady filmowej syn ridża i brook . Gra już jako właśnie dorosłego który wrócił do domu. Pierwsze wrażenie wywarł dobre, miał dobre wejście dziś. Fajny chłopak.

PYTAJKA - ZADAJ SZYBKIE PYTANIE

3 odpowiedzi
0

ODPOWIEDZI

odpowiedział(a) anonim w dniu 23-05-2020 12:02 | zgłoś naruszenie Ola 29 l.
A ten Ardżej może mi ktoś wytłumaczyć czy on w ogóle jest rodzeństwem dla Thomasa i Steffy, czy nie bo chyba nie bo jego tejlor nie rodziła. to dla nich jest obcy całkiem...
odpowiedział(a) anonim w dniu 23-05-2020 12:05 | zgłoś naruszenie Śliczna ta córeczka Ricka i Mayi. Mówię wam lubię mulate dzieci to dzięki Nicole ma taką barwe skóry już mocniejsze przebrało w genach. I maya ma przez siostrę śliczne dziecko.
odpowiedział(a) anonim w dniu 23-05-2020 12:22 | zgłoś naruszenie Ja szaleję za tym filmem, obecnie mam 20 odcinków uzbierane bo tak wyszło i w ten weekend od dziś zasiadam i oglądam są piękne widoki piękne twarze polskie typy urody mogą się do nich umyć, taki darek w klanie czy miłosz albo pryk rafalski ef fuu bill ridz w peknej koszulce dżastin zende łajat liam itd to są cicha..

DODAJ ODPOWIEDŹ