Wielki szacunek na planie dla Liama Spencera. To jest polak dusza. Wiem że to tylko rola ale zagrał strasznie miękkiego chłopaka dla brata to zrobił, tylko dla niego, bo on jej nie nawidzi i by ją ja nie wiem...ale..

PYTAJKA - ZADAJ SZYBKIE PYTANIE

1 odpowiedzi
0
pamiętam jak uchwycili Quinn to było już jakiś czas temu i zabrali do aresztu prosto od syna i synowej domu liam był temu obecny potem pojechał tam i oskarżył quinn o uprowadzenie go, ale quinn jak to quinn umie się bronić i odkręcać kota ogonem że jaki to nie uprowadzenie tylko rpzyjemny czas spedzania w górach, broniła sie na wszystkie sposoby pamietam i ze robila to dla niego bo się w nim zakochała i myslala ze ze wzajemnością ze on ja tez kocha bo jej to okazywał choć nie miał pamieci a liam jej nienawidzi i razem z dżastinem zmierzali do uziemienia quinn, ale ona blagala nalegała ze sie zmieni mowiac mu i przyekajac mu,on mimo wszystko twardo stał na nie, ale żal mu się zrobiło słów brata, ładnie gadali, brat był wśiekły na matke on ma z nią prze,s,ra,n,e bidok żal mi go stale, s,p,i,e,prz,o,ne życie o matke taki dobry i ladny chłopak, w yczułam to po liamie ze jaka war.iatk.a jest to jest. szurnieta. okropnie ale kocana matka dla syna i on chociaz za ta ja kocha i wdziecznosc za wychowanie go pozostanie w nim na zawsze i jakos jego serce krwiawilo ze matke zamkli choć tu myslal ze ja udusi za to co zrobiął bratu i tu jakby chcial by poniosla wine tu mu było żal. No i jednak nie wniusł oskarzenia liam o tego brata tylko nie o nia ale zalatewili to tak ze ona nie moze juz nigdy mu podskoczyć bo inaczej na prawde by zalatwili to inaczej i liam juz ma spokoj nie czepia sie go od tej chwili nareszcie odkochała sie w nim już choć z bulem serca nie mogła sobie poradzić. A ja lubie tą quinn super kobitka ja gra gupia jak cholewa ale fajna baba. lubie tą zołze na maksa. ODPOWIEDZ

ODPOWIEDZI

odpowiedział(a) anonim w dniu 17-05-2020 21:21 | zgłoś naruszenie Tam miało być chłopak dusza a nie polak dusza. Fuj to mój błąd polak gdzie tam dusza, każdy ma coś ze s.k.u.r.w.y.sy.na w końcu to polak.

DODAJ ODPOWIEDŹ