Ajwi wraca na stałe do Mody na sukces. Ja ją bardzo lubię fajna ona jest dziewczyna. Dość czasu jej nie było. Ale spowrotem chce grać od 7409 odcinka ma być już podpisała w Stanach kontrakt i powiadomiła fanów kiedy jej powrót.

PYTAJKA - ZADAJ SZYBKIE PYTANIE

2 odpowiedzi
0

ODPOWIEDZI

odpowiedział(a) anonim w dniu 10-05-2020 12:31 | zgłoś naruszenie Nawet powiadomiła fanów, ja to umie w różne wchodzić o serialach że za niedługo po jej powrócie na stałe, dołączy do obsady Ardżej syna brooke i ridża który wróci ze szkoły, do domu skończy wyształcenie który już dorusł i bedzie chciał pozostac na stałe w miescie i odbywac staz w rodzinnej firmie z nimi wszystkimi ma byc jako juz dorośniety chłopak bo wszyscy go znają jak był dzieckiem takim jeszczez dawien dawna.to zdradziła że nowy aktor za nie długo po niej dołączy .
odpowiedział(a) anonim w dniu 10-05-2020 12:37 | zgłoś naruszenie Jeśli ktoś kocha Modę na sukces mam o niej wszystkie informacje jakie chcecie ale takie prawdziwe z życia gwiazd, a nie takie głupoty wyssane z palca ja nie karmię się propagandą bo żyje w XXI wieku i fikcji nikomu nie podaje bo jestem nowoczesnym człowiekiem. Bo są ludzie tak tępi jakby żyli w prehistorii co wyczytają to o tym gadają i zaraz wierzą jakim to chorym psychicznie trzeba być by uwierzyć że Ajwi jest po czterdziestce daleko tak pisali to jest młoda dziewczyna młoda buzia ja znam jej prawdziwe lata jakie ma, a jakiś chory człowiek tak ubredził i tyle jej dał lat.także mogę podawać tutaj wszystkie info co tylko chcecie mam o kazdym, to kupcie sobie gruby zeszyt i do dzieła kocham to film to jest duma i zaszczyt miec takie info czym sie inetresujesz a nie polskimi matołami paskudami zasranymi co zdradzaja sie bo aktorzy a oni scisle kazdy z kazdym to tylko na planie nie jak w polsce.

DODAJ ODPOWIEDŹ