W tym roku zdaję w maju maturę, już czas myśleć o studiach, rodzice nie chcą słuchać o studiowaniu moim za granicą. cdn.

PYTAJKA - ZADAJ SZYBKIE PYTANIE

1 odpowiedzi
0
A ja mimo wszystko nie chcę rozpoczynać studiów w Polsce przeraża mnie to że obleję, tutaj profesorowie nie mają podejścia do uczniów nie umieją wytłumaczyć i nakierować, są służbiści.A tym bardziej w jakim ja otoczeniu będę obracała się na to ojcowie też nie patrzą sama podłość. Nie chcę tak ja chcę chodzić do International Praha, lub Brno do międzynarodowej szkoły w czechach to jest uniwersytet chce miec doczynienia z studentami z różnych stron świata. Ja nie chce obcować z polakami a czego oni mnie tu nauczą obłudy nie chce wyrus na ku.ta.f.on.a ODPOWIEDZ

ODPOWIEDZI

odpowiedział(a) anonim w dniu 21-02-2020 14:31 | zgłoś naruszenie Tylko że ja już jestem pełnoletnia i tak sama podejmę decyzję. Nie będę uczęszczała na Krakowski Uniwersytet że oni by tak chcieli. Ja już w gimnazjum im mówiłam że jak będę dorosła wyjeżdżam na studia do Pragi lub Brna, nadszedł mój ukochany czas mogę sama decydować to słuchać nie chcą trudno byle do maja zdam wszystkie egzaminy potem mam długie wakacje i składam wszystkie papiery na Uniwersytet w Czechach. Tam mnie ciągnie i tam chcę być. Przeprowadzka będzie w końcu września bo rok akademicki rozpoczyna się od października, muszę aplikować na najwyższą uczelnię , międzynarodową.

DODAJ ODPOWIEDŹ