Moja córka wyjechała na studia do Belgradu. Wiem tyle od niej że stamtąd ma chłopaka, że odżyła, dobrze jej tam i nie zamierza wracać do kraju, planuje osiąść się tam na stałe. cdn.

PYTAJKA - ZADAJ SZYBKIE PYTANIE

4 odpowiedzi
0
Mało to oznajmiła mi że z tym frajerem spodziewają się dziecka jest w ciąży, jakieś początki dopiero. I co ona uważa? Że może Ja mam im jeszcze gratulować, niech spadają na drzewo banany prostować, i choć przez neta poznałam jej zabawnego kandydata, i wysłał mi paczkę z okazji 50 urodzin bo córka mówiła mu kiedy mam, nie zamierzam go akceptować, do dziś za to nie podziękowałam mu. Uważam że z takim moja pierworodna zeszmaciła się do reszty. Jakie wy macie o tym wszystkim opinie na ten temat co mi radzicie. Co robić? ODPOWIEDZ

ODPOWIEDZI

odpowiedział(a) anonim w dniu 28-11-2019 12:09 | zgłoś naruszenie cdn. Mam męża. Ale nie podoba mi się postępowanie córki, nie zamierzam tolerować kiedy przyszłego zięcia z Belgradu, jak można być tak nie odpowiedzialnym, ja nie wiem, ja w jej latach inaczej podchodziłam do życia. Wystarczał mi Kraków i moi rodzice , w tym mieście nigdy się nie nudziłam, i nie myślałam o układaniu sobie życia w Belgradzie, jeszcze z takim frajerem, i nigdy nie spłodziłabym sobie dziecka z nim.
odpowiedział(a) anonim w dniu 28-11-2019 12:16 | zgłoś naruszenie To nie jest żadna prowokacja z mojej strony, mówię szczerą prawdę. Ona jest młoda i taka głupia. Wstydzę się takiej córki która daje chłopakowi z Belgradu d.u.p.y. Jak tak można? Nie patrzy na honor naszej rodziny. Twierdzi że tam jest szczęśliwa a ja tu jestem nieszczęśliwa w Polsce bez niej i to ją nie interesuje! Jeszcze sobie dziecko z nim machnęła i mnie informuje że babcią zostanę. Wcale się z tego nie cieszę, To hańba!
odpowiedział(a) anonim w dniu 28-11-2019 12:33 | zgłoś naruszenie Jarosław.
Radzę zluzować gumki na kucykach. Dorosła, dojrzała kobieta bo już matka, a tak mało tolerancyjna. Wstyd. K.u.r.wą to jesteś ty bo dałaś .......nie ona. Moja siostra też wiedzie szczęśliwe życie u niego z muzułmaninem i ją bardzo dobrze rozumie. Co za po.j.e.bu.s baba.
odpowiedział(a) anonim w dniu 28-11-2019 12:36 | zgłoś naruszenie Żal Ci d.u.pę ściska że będzie miała dziecko z takim i tyle. Ma Europejczyka i robisz tyle szumu a dopiero jakby miała pozakontynentalnego chłopaka. Ale w.si.o.ra. to zrob se tez dziecko.z twoim d.ziade.m bo sama nie jestes i bedzie po rowni jak zazroscisz oj jakie te baby puste i glupie/

DODAJ ODPOWIEDŹ