Klan. Odpiszcie w tym temacie,

PYTAJKA - ZADAJ SZYBKIE PYTANIE

3 odpowiedzi
0
jeśli ktoś ogląda ten film to jak uważacie co w tym wszystkim było grane z Rafałem od Oli, czy to była sprawka Gurzyńskiego tego lekarza by zdobyć Olkę czy jednak nie a tylko tak się wydawało, jak uważacie czy przyczyna była zupełnie inna napiszcie? ODPOWIEDZ

ODPOWIEDZI

odpowiedział(a) anonim w dniu 23-11-2019 15:20 | zgłoś naruszenie Nie wiem na prawdę nie wiem. Jak dla Oli to żaden nie pasuje. Np; ja nie lubię Kamili więc tego jej chłopaka zdecydowanie przypisałabym Oli. Kamili nie lubię o matkę jedrka z na dobr ei na złe. dziwna kombinacja i tyle. Choć poza planem nie mmam do niej nic.
odpowiedział(a) anonim w dniu 24-11-2019 00:45 | zgłoś naruszenie Trudno powiedzieć iż Andrzej Górzyński tak po prawdzie wypiera się miłości do innych kobiet iż jako silnym uczuciem darzy Olę - córkę Pawła. To mit, przecież każdy to widzi że Klaudia nie była mu obojętna skoro spłodził jej dziecko, przecież ona spodziewa się jego dziecka tylko mu o tym jeszcze nie powiedziała, ciekawe jak zareaguje jak pozna prawdę, no zobaczymy bo tak po prawdzie jakby był szczerze za Olą, nie zrobił by innej dziecka to go nie usprawiedliwia i nie jest taki święty jakiego z siebie robi, bo ma na boku właśnie ją, bo między nimi tęgo było, jak machnął jej dziecko. I zobaczymy czy jak się dowie poleci do niej czy nie, choć i tak brzydko postąpił. A odnośnie Rafała można myśleć różnie. Albo on coś tam miał na sumieniu i bał się tej wyprawy albo sprawa Andrzeja by zdobyć w tym czasie Olę choć tak po prawdzie chwilowo była sfingowana jego śmierć no właśnie dlaczego? potem okazało się że inny więzień odebrał sobie życie, nie wiem co myśleć w tym względzie trudno to zrozumieć.
odpowiedział(a) anonim w dniu 24-11-2019 00:49 | zgłoś naruszenie Ola by musiała być niezłą frajerką żeby wybrać Gurzyńskiego, nie ładny i nie zgrabny facet, i w dodatku ma długie włosy nie mój typ jak poklejone butaprenem , ale całe szczęście nie ulegla mu choć Rafał nie jest cudem piękności ale jakiś rąbek fajności w nim jest choć sporo od niej starszy to tylko moje uwarzanie fakt kazdy ma inne. Ola może licczyc na super siostre aga jest the best az zazdroszcze moja sie mnie wyrzekła tylko przez to że wyszlam za maz wczesniej od niej.

DODAJ ODPOWIEDŹ