Kobieta. Pomocy? Czy istnieje jakaś możliwość wyleczenia Hiv w Polsce czy za granicą piszcie mi wszyscy wskazowki pilne?

PYTAJKA - ZADAJ SZYBKIE PYTANIE

5 odpowiedzi
0

ODPOWIEDZI

odpowiedział(a) anonim w dniu 19-11-2019 17:12 | zgłoś naruszenie A o kogo chodzi, o panią? czy o kogoś? ja mogę pani polecić bardzo dobrą klinikę leczenia tej choroby, tam sobie na prawdę radzą z tym pierw badają w jakim stadium, im dłuższa tym gorzej najbardziej są zakorzenione jeśli jest się w starszym wieku to już najgorsze. Proszę się odezwać pod mój kontakt ja pani wszystko napiszę adres, godziny urzędowania i wszystko wszystko, a zna pani język rosyjski? żeby móc się dogadać albo chociażby angielski,?
odpowiedział(a) anonim w dniu 19-11-2019 17:16 | zgłoś naruszenie tutaj podaje pani mój kontakt proszę się do mnie odezwać ja pani wszystko napiszę i wspułczuję ludziom trzeba pomagać to mój namiar sangrey72991.pl
odpowiedział(a) anonim w dniu 20-11-2019 00:54 | zgłoś naruszenie A znasz kobieto jakieś języki obce ale tak dobrze żeby się dogadać, bo coś ci powiem tylko napisz mi jakie znasz języki prócz polskiego i czy byłaś gdzieś za granicą prócz naszego kraju czy wiesz czy jesteś zorientowana jak się sprawy mają tam odpisz mi.
odpowiedział(a) anonim w dniu 23-11-2019 23:35 | zgłoś naruszenie A to są ludzie kłamcy wcale mi ta kobieta nie podała. Byłam za granicą dwa razy ale się nie chwale, w Niemczech i na Słowacji. A języka rosyjskiego nie zmam tlyko angielski
odpowiedział(a) anonim w dniu 23-11-2019 23:38 | zgłoś naruszenie Bardzo dobrze wiem jak się tam sprawy mają. I czym dla mężczyzn jest wartość i szacunek dla kobiet. Walczę o to każdego dnia by mieć dobre życie katusze przeszłam chce by mnie kochał i szanował a ja jego bo dla nich wartość jest święta.Tam się kocha kobiety nie jak u nas co się ma je za nic .jestem obyta w tej dziedzinie...nie szaraczka choc nie mialam. to ja odpisalam jeszcze co prosilam o pomoc w sprawe choroby bede szukac dalej wsrod rodziny itp.muszą mi pomóc bo oni chcą i myślą..

DODAJ ODPOWIEDŹ