Zabrałam swoje cyfry urodzinowe po urodzinach w jakieś fajne miejsce i nacykalam z nimi fotek w różnych pozycjach przy jakiś fajnych widokach ale to moda na to, niech mi zazdroszcza myjaci ludzie dojrzalego wieku fajnosi, i wszystkiego powaliłam na fb

PYTAJKA - ZADAJ SZYBKIE PYTANIE

4 odpowiedzi
0
polecam na taka sesje sie wybrac niech wam ktos pocyak w plenerze czyli na dworze. ODPOWIEDZ

ODPOWIEDZI

odpowiedział(a) anonim w dniu 10-09-2019 22:44 | zgłoś naruszenie jutro napisze wam jakie ustawienia mi polecono do jeszcze nieobnoszonej sesji co powala na kolana elegancka i z klasa takie ustawienia sliczne dziewczyny zapiszcie sobie ja obchodziłam trzydziestke. i takie sobei wykonajcie apowalicie mowie wam w obojetnie jakim miejscu chcecie a ustawienia wam podam.
odpowiedział(a) anonim w dniu 10-09-2019 22:48 | zgłoś naruszenie tylko zaluzcie but na obcasie do tejsesji zdjeciowej zeby ladnie inny but do tej sesji nie ma byc wyzszy.
odpowiedział(a) anonim w dniu 11-09-2019 14:58 | zgłoś naruszenie Ubierzcie się ślicznie jakaś fajna bluzka, spodnie obcisłe, lub spudniczka co tam chcecie byle bardzo ładnie, ślicznie się pomalujcie i uczeszcie polecam wykonac tak dokladnie wszystko jak pisze kazde zdjecie wedle tego a zoabczycie jaka urodzinowa furore zrobicie gdzies wrzucajac ta sesje sie robi po urodzinach zabierając ze sobą cyfry na dwór. To są pozy polecone od profesionalnego fotografa który zajmuje się sesjami urodzinowymi nie kazda moze miec takie zdjęcia, tylko ta co ma polecone ode mnie przpiszcie sobie to szczerze polecam super.

1. Stań na wprost obiektywu w lekkim rozkroku, wyprostowana postawa ciała, prawą nogę wysuń w przód, a lewą nogę wysuń w tył, lekko ugnij obydwa kolana, patrz twarzą w górę jakbyś liczyła chmury na niebie i trzymaj w jednej ręce jedną cyfrę a w drugiej ręce drugą cyfrę, oczy mają być skierowane ku napisowi cyfrowymi, delikatny, subtelny uśmiech.
2. Kucnij, lekko i delikatnie opierając jedną rękę o jedną cyfrę aby nie pękła i drugą rękę o drugą cyfrę cyfry mają być ustawione pod twoimi łokciami, zegnij obie dłonie robiąc z nich zaciśnięte piąstki i ułóż je pod brodę jedną z jednej strony, a drugą z drugiej strony, prawą stronę głowy skieruj odważnie do tyłu robią ładny uśmiech. cdn.
odpowiedział(a) anonim w dniu 11-09-2019 15:10 | zgłoś naruszenie 3. Cyfry muszą być o coś oparte, a ty masz stać tuż przy nich obok prosto na wprost obiektywu z tym że, masz przekrzywić się pod kątem ostrym, lekko zginając obydwa kolana prawe mocniej, lewe mniej, i kładąc lewą rękę na lewym udzie, a prawą rękę, opierając na boku prawej strony brzucha łączącego się z plecami. Uśmiech odważny, i miły.
4. Przylgnij do jakiegoś drzewa, musisz do niego przywrzeć ciałem, już wyjaśniam pozycję, cyfry mają być włożone w jakąś przerwę w drzewie by ładnie stały, a ty musisz obojętnie z której strony objąć rękami drzewo całą siłą, tak drapieżnie, zrobić bogaty uśmiech, wystawiając zęby i patrząc się w obiektyw, z tym że lewa noga ma stać prosto, a prawa noga ma szaleć w powietrzu czyli ma być w górze lekko zgięta.
5. Cyfry trzymaj obiema rękami tuż pod samym biustem, lekko się pochyl, i zrób zatworzoną minę patrząć w dół właśnie na balony cyfrowe, masz stać, prawa noga ma być wysunięta w tył. Możesz delikatnie naprężyć biodra, popychając je z pupą w tył.
cdn.

DODAJ ODPOWIEDŹ