Mój tato jest po wielkich przejściach, jest niezwykle dobrym Polakiem, to też że się boi to najlepiej pewny byłby na jakiejś zagranicznej kobiecie, trzykrotnie wykiwaly go

PYTAJKA - ZADAJ SZYBKIE PYTANIE

5 odpowiedzi
0

ODPOWIEDZI

odpowiedział(a) anonim w dniu 08-09-2019 22:25 | zgłoś naruszenie jak tu czytam jak babki chcą zagranicznych to wcale się nie dziwię. dobrze robią mój tato też by tak chciał on ma już 49 lat i nie w głowie mu przebieranie jest ustatkowanym facetem może ktoś by mu polecił gdzie ma szukać takiej kobiety tak bardzo by chciał.
odpowiedział(a) anonim w dniu 08-09-2019 22:53 | zgłoś naruszenie Jak mu pomóc, zawsze go wspierałem i robię to do dziś. Mój tato nie chce być sam.
odpowiedział(a) anonim w dniu 08-09-2019 22:59 | zgłoś naruszenie A tata nie chciał by satanistki, panny z 2 dzieci. Nie musiał by się w ogóle żenić, bo dla niej byłoby dobrze i tak a jak już to tylko cywilny a to mu na pewno pasuje co myślisz o tym?
odpowiedział(a) anonim w dniu 09-09-2019 00:28 | zgłoś naruszenie Mój tato to dobry człowiek nie pierwszy lepszy, grandziarz czy chuligan, potrzebuje kobiety z dobrym sercem która go nie wykorzysta, boi się już swojej rodaczki, to nie raz go wykorzystała, on nie. Mówię szczerze mój tata pragnie życia jeśli ktoś będzie uczciwy i będzie nam chciał pomóc, będę niezmiernie wdzięczny choć wiem że w dzisiejszym zawistnym świecie ciężko będzie, gdzie szukać mu dobrej kobiety takiej jak on chce ja mu to zrobię byle miał bo umie różne rzeczy tylko gdzie.?
odpowiedział(a) anonim w dniu 16-10-2019 21:50 | zgłoś naruszenie Kobieta.
Zwracam się tu do Ciebie w sprawie taty, pisałeś w kiedyś że chciałbyś pomóż tacie znaleźć kobietę taką jak on chce i prosiłeś tu kogoś by ktoś dał jakieś namiary gdzie taką szukać że ty dałbyś radę taką znaleźć bo potrafisz tylko nie wiesz gdzie. W takim razie ja mogę ci pomóc bo uwierz mi szczerze ci mówię że znam ten ból co twój ojciec przeszedł bo ja przeszłam również to samo i nie myśl sobie że pisze jakaś kobieta nie wiadomo jaka jakich dziś pełno tylko na prawdę odzywa się do ciebie kobieta uczciwa w porządku nie taka jak dziś pełno i pomyślałam sobie by napisać do ciebie bo chcę twojemu ojcu pomóż właśnie przez ciebie ale umówmy się tak ja pomogę tobie a ty pomożesz mnie godzisz się na to? Tylko nie gniewaj się i zrozum mnie bo wiesz jak dziś jest ktoś coś obiecuje a później nie da a ja dam na sto procent a nawet dwieście tylko proszę ciebie dasz pierw odpis mnie o co ja cię proszę a jak ty dasz mnie dopiero ja dam tobie namiary co masz zrobić by tacie taką załatwić a dlaczego o to cię proszę ponieważ ja też takiego chcę i dlatego chcę jechać w to miejsce by takiego poznać ale by go poznać musisz mi pomóż w tym ty a ja pomogę twojemu tacie przypominam jeszcze raz. Chodzi mi o to czy nie znalazł byś mi namiary ale prawdziwe realne na hotele w Pradze w Czechach w samym centrum żadne dzielnice chodzi mi tylko o centrum jeśli byś mógł podać mi jakieś numery telefonów albo maile do nich tam bym mogła po ludzku sprawę załatwić umówić wczasy bo przez booking czy te inne to jest samo dziadostwo, ino podpuszczaja i nacigaja ludzi a w rzeczywistosci nic tam prawda nie jest jeśli zastanowisz się i zdecydujesz się mi odpisać napisz proszę czekam.

DODAJ ODPOWIEDŹ