Mój tato jest po wielkich przejściach, jest niezwykle dobrym Polakiem, to też że się boi to najlepiej pewny byłby na jakiejś zagranicznej kobiecie, trzykrotnie wykiwaly go

PYTAJKA - ZADAJ SZYBKIE PYTANIE

4 odpowiedzi
0

ODPOWIEDZI

odpowiedział(a) anonim w dniu 08-09-2019 22:25 | zgłoś naruszenie jak tu czytam jak babki chcą zagranicznych to wcale się nie dziwię. dobrze robią mój tato też by tak chciał on ma już 49 lat i nie w głowie mu przebieranie jest ustatkowanym facetem może ktoś by mu polecił gdzie ma szukać takiej kobiety tak bardzo by chciał.
odpowiedział(a) anonim w dniu 08-09-2019 22:53 | zgłoś naruszenie Jak mu pomóc, zawsze go wspierałem i robię to do dziś. Mój tato nie chce być sam.
odpowiedział(a) anonim w dniu 08-09-2019 22:59 | zgłoś naruszenie A tata nie chciał by satanistki, panny z 2 dzieci. Nie musiał by się w ogóle żenić, bo dla niej byłoby dobrze i tak a jak już to tylko cywilny a to mu na pewno pasuje co myślisz o tym?
odpowiedział(a) anonim w dniu 09-09-2019 00:28 | zgłoś naruszenie Mój tato to dobry człowiek nie pierwszy lepszy, grandziarz czy chuligan, potrzebuje kobiety z dobrym sercem która go nie wykorzysta, boi się już swojej rodaczki, to nie raz go wykorzystała, on nie. Mówię szczerze mój tata pragnie życia jeśli ktoś będzie uczciwy i będzie nam chciał pomóc, będę niezmiernie wdzięczny choć wiem że w dzisiejszym zawistnym świecie ciężko będzie, gdzie szukać mu dobrej kobiety takiej jak on chce ja mu to zrobię byle miał bo umie różne rzeczy tylko gdzie.?

DODAJ ODPOWIEDŹ