Już bardziej nie umiemy być szczęśliwe tak jak teraz jesteśmy.

PYTAJKA - ZADAJ SZYBKIE PYTANIE

19 odpowiedzi
0
Przedwczoraj wróciłam z mamą z króciutkich wczasów, w Czeskiej Pradze. Byłyśmy tylko tydzień w bardzo fajnym hoteliku w samym sercu Pragi było naprawdę rewelacyjnie piękne widoki cudne miasto masa miejsc do zwiedzania pyszne jedzenie i Czesi na medal ludzie. Ale najważniejsze że wyjazd nam dopisał. Spełniły tam się nasze marzenia, poznałyśmy obie cudownych chłopaków na których tak długo czekałyśmy. Ja mam chłopaka Amerykanina a mama ma afrykanina obaj są Bosch tak strasznie się cieszymy. Długo na nich nie czekałyśmy i wpadły nam szybko nasze cukiereczki. Namiary na rezerwację hotelu miałyśmy pewną ponieważ brat mamy dał jej kontakt od swojego kolegi który był dwa lata temu w Pradze, a że wiedział że mamy jechać po chłopaków tam to kontakt od niego zdobył byśmy były pewne i spokojne. Załatwił nam bo wiedział jak bardzo takich chciałyśmy mieć i szczęście nam to miejsce przyniosło. Babcia nam na ten wyjazd zbierała i trochę wujek pomógł byśmy miały tam na co trzeba byśmy się nie oszczędzały bo obie niepracujemy. Tak że jestsmy wujaszkowi i babci bardzo wdzięczne że pomogli nam zdobyć to co zawsze pragłyśmy naszych cudownych ideałów wiedząc że z nimi będziemy miały cudowne życie już na zawsze. Boże dziękujemy Ci jesteśmy najszczesliwsze pod słońcem. I wam też kobiety tego życzymy które takich chcecie. ODPOWIEDZ

ODPOWIEDZI

odpowiedział(a) anonim w dniu 27-08-2019 22:57 | zgłoś naruszenie Praga od zawsze słynęła z miasta miłości, i to się chyba nigdy nie zmieni, zawsze słychać, a gdzie się poznałaś z nim, a w Pradze! To magiczne miasto nad Wełtawą, przepełnione ludźmi i oblane miłością, tłumy turystów. i dużo miłosnych serc. Łączy na zawsze. Ma moc.
odpowiedział(a) anonim w dniu 27-08-2019 23:32 | zgłoś naruszenie W Pradze zawsze jest rewelacja.
- popyt na rozwijające się romanse, które owocują w związki. Przycumowane łodzie na Wełtawie, statki, barki, grająca muzyka i bulwary a na nich stado przystojnych południowców, itp, dosiadających się do jasnej karnacji Europejek. Uwielbiam to miasto, mogłabym tam wracać każdego roku z kolei ostatnio byłam wiosną w tym roku już nie pojadę, piękna jest Praga w maju niesamowicie oblężone imprezownie. Cudowne tętniące życie noce. Jest co zwiedzać. Praga the best.
odpowiedział(a) anonim w dniu 28-08-2019 00:12 | zgłoś naruszenie Jak bulwar prawy dopływ Wełtawy tam poznałam się z moim obecnym mężem z Azji.
odpowiedział(a) anonim w dniu 28-08-2019 12:27 | zgłoś naruszenie A dyskoteki są przepełnione chłopakami z różnych stron świata ja polecam D.u.plex tam poznałam Turka.A moja koleżanka Białorusina ma.
odpowiedział(a) anonim w dniu 28-08-2019 12:45 | zgłoś naruszenie Zwracam się tu, do was kobiety i dziewczyny czy mogłybyście bardzo bym was prosiła powiedzieć mi gdzie byłyście w tej Pradze w jakim hotelu czy pensjonacie czy hostelu chodzi mi o nazwę, o adres czy telefon czy inny namiar, chodzi mi o to żeby to było prawdziwe polecone, przez kogoś bo dziś namiar z internetu to jest pod wielkim znakiem zapytania, więc jeśli jakaś coś wie i będzie chciała mi napisać to bardzo proszę czekam.
odpowiedział(a) anonim w dniu 28-08-2019 21:21 | zgłoś naruszenie Ja z Dagą byłam tylko na 2 dni, krótki wyskok do Pragi, raz jeden i w zasadzie to była jedna nocka więc nic nie rezerwowałyśmy bo nie było sensu, to taki nasz spontaniczny wyjazd był na szybko zdecydowanie i obranie kierunku że tam, i ta jedyna nocka to przekimałyśmy ją w aucie. Ale największa radość była w tym dla nas że choć trochę kark pobolał od niewygodnego ułożenia na fotelach ale że chłopaki nam się trafili obecnie moja koleżanka jest u niego już na Białorusi i spodziewa się synka, a ja jeszcze studiuje i Turek czeka, jakie ma wyjście.
odpowiedział(a) anonim w dniu 28-08-2019 21:25 | zgłoś naruszenie A co wybierasz się do Pragi? Warto coś Ci jeszcze napiszę, to to że tam jest tyle magicznych miejsc.
odpowiedział(a) anonim w dniu 28-08-2019 21:40 | zgłoś naruszenie A to kiedy byłyście tam w tej Pradze? Rozumie jeśli tak pojechałyście, to noclegi nie były wam potrzebne, a co do Pragi słyszałam jak tam jest choć nie byłam jeszcze, choć miałam w planie tego roku jechać na wczasy właśnie tam ale zrezygnowałam bojąc się jak to będzie załatwione, bo teraz są przez internet cygaństwa a nie chciałabym stracić kasy bo teraz tylko zadatki albo karty kredytowe, tylko o to upominają się stale a ja wiem z kim gadam i komu wysyłam bo jak słyszę są przekierowywane linie ludzie jadą a tam nic o nich nie wiedzą, a ty wyobraź sobie może mnie uwierzysz albo nie, byłam znów w Ostrawie w Czechach już 3 krotnie na wakacjach i nie ma nic nikogo nie poznałam, ale tam ostrawa zamieniła sie w polske naszych jest od groma wszędzie a tak jak oni się zachowują i co wyczyniają to tamci nikną w oczach i nie mają co szukać. jak poznać takiego tam?
odpowiedział(a) anonim w dniu 28-08-2019 21:47 | zgłoś naruszenie A jeśli mogę zapytać TO NALEŻYCIE DO TYCH ZNAJĄCE JEZYKI OBCE NIEMIECKI ANGIELSKI NP CZY NIE?
odpowiedział(a) anonim w dniu 28-08-2019 23:35 | zgłoś naruszenie Z początkiem października pojechałyśmy w ubiegłym roku. Ja jeszcze mam ostatni rok studiów, a koleżanka. A koleżanka na Boże Narodzenie będzie miała piękną gwiazdkę. Niestety znajomości z takich języków marne jak podałaś, ja angielski jechałam na dwójach, a koleżanka wcale, niemiecki tak trochę, ona o niemiecki została zatrzymana ni w ząb rok w plecy. Mówię ci szczerze takie czasy w szkołach. Ale za to co inne mi dobrze szło i wybrałam studia w kierunki francuskiego bo umie bardzo dobrze no i z moim po francusku się porozumiewałam, Turek trafił się z językiem mi francuskim, a ona bez językowa ale sobie radzi widzisz są razem. Powiem Ci szczerze że nie słyszałam żadnych zastrzeżeń do załatwiania przez neta, więc nic w tym temacie nie powiem, ja osobiście nigdy nie załatwiałam, ode mnie nikt się nie skarżył, jak jest sama nie wiem, a może,....nie powiem. No co do Ostrawy że nie poznałaś, będąc na takim długo terminowym pobycie też Ci nic nie powiem bo akurat w tak niedalekiej części Czech nie byłam, mnie ciągnęło z Dagą do Pragi , no możliwe być może że bliskość granic ma na to wpływ że masz do czynienia z nagminną liczbą Polaków a to swoje robi, a to jak słyną nasi każdy już wie, w Pradze spotyka się naszych, nie powiem nie, wszędzie spotkasz ale tylko wycieczki w ciągu dnia, ale nie we wszystkich miejscach a nocą masz do dyspozycji miasto, i hulaj dusza z czekoladami. Polecam, fajne masz zamiary Polaka nie warto brać, jest za tani lepiej smakuje inny.
odpowiedział(a) anonim w dniu 29-08-2019 00:06 | zgłoś naruszenie Ale ona się cieszy z Białorusina, ona już tam u niego cały czas prawie jest, choć jest w trakcie starania się o wszystko na stałe, przeprowadzka, itp....dziecko w drodzie kraktycznie już w polsce ja nic nie trzyma.
odpowiedział(a) anonim w dniu 29-08-2019 00:10 | zgłoś naruszenie A ja zmoim turkiem na razie stop chcialabym dziecko ale na razie powiedziałam mu poczekaj daj mi rok bo zawale kierunek nie poradze sobie nie czuje sie tak wybitnym orłem choc nie idzzie mi zle ale on mnie rozumie. bardzo my sie ucieszyly ze my poznaly ale powiem ci praga to praga tam ich jest na kopy nie ginie.
odpowiedział(a) anonim w dniu 29-08-2019 00:14 | zgłoś naruszenie Daga jest w Grodnie u niego, bo on stamtąd pochodzi. A ja mam mojego ukochanego ze Stambułu. Takich my poznały i jesteśmy najszczęśliwsze pod słońcem, są bardzo dobrzy.
Jej jest blondyn. jasna karnacja.oczy niebieskie. a mój. oczy ma piwne. i jest w ciemnym karmelowym kolorze. czarny.
odpowiedział(a) anonim w dniu 29-08-2019 00:48 | zgłoś naruszenie Baby mamy XXI jest internet, po co jeździć po świecie wydawać pieniądze, kiedy są miejsca zapoznawcze i prawdziwi tacy faceci. Śmieszne. Ja znam.
odpowiedział(a) anonim w dniu 29-08-2019 13:06 | zgłoś naruszenie Ok wiemy dobrze ze jest XX| wiek i że dzis
Można wszystko zgodzę się z tym ale jest to dla umiejąc ych śmigać po internecie to tak ale nie dla takich co nic nie potrafią tylko poctawowe takie tam co każdy potrafi więc co tu się kto dziwi, więc jeśli jest takie coś i znasz i wiesz to napisz proszę jak tam wejść i w co tak dokładnie prosto jak najprościej żeby sobie poradzić i skąd masz pewność że to są naprawdę oni a jak zdobyć ich namiary proszę napisz jak jesteś taka wielka głową.
1 2

DODAJ ODPOWIEDŹ