Jest już od dzisiaj nowy aktor grający Thomasa, brata Steffy przyjechał na pobgrzeb kuzyki Aly i będzie chciał zostać w mieście na stałe. Fajny nie można powiedzieć, a tamen chłopak co go grał już odszedł nie chciał grać i jest zamiana.ten się wciela.

PYTAJKA - ZADAJ SZYBKIE PYTANIE

2 odpowiedzi
0

ODPOWIEDZI

odpowiedział(a) anonim w dniu 13-05-2019 13:23 | zgłoś naruszenie Dzisiejszy odcinek to był prawdziwy wyciskacz łez. Strasznie mi żal Thorna on tyle już przeżył pierw stracił swoją kobietę Mejsi, potem stracił żonę Darlę jak ułożył sobie życie na nowo teraz stracił córke ukochana Aly ktora była dla nie wszystkim tam sa dobrzy ojcowie nie tak jak u nas dzieci sa wszystkim on nic nie zyskuje tlyko bidok traci, wszyscy byli smutni zamysleni, z pokora w obec aly duzo lez oliver rozplakał sie az odwracajac glowe jak pzremawail o aly. chłopaki smutni. i cala reszta a stefci jak mi zal bidulka taka zaplakana, utropiona, w rozpaczy, sciskała po uroczystosci portret aly i nie moze sie z tym pogodzic ze aly nie zyje, thomas dobry brat ledwo przyjechał juz sie pytal o siostrzyczke kiedy bedzie na uroczystosci za ile przyjdzie bo rozmawial z nia przez telefon i sie o nia martwi i przyjechał. chce byc dla niej pocieszycielem w trudnych chwilach a swoja droga chce wrucic na stale, caroline i ridge tez sobie nie moga wydarowac nie zdolali temu zapobiec dziewczyna by zyla, tak samo charli i pam zasmuceni rozaleni pamela tez w rozpaczy, przyszla nawet quin z diconem z pokora i katie z billem wszystko dzis we lzach.jaka smutna piosenka i w ogole calutki odcinek placzu...
odpowiedział(a) anonim w dniu 13-05-2019 13:30 | zgłoś naruszenie Maya uroniła łzy, rickowi az gula w gardle chodzila mimo wszytko tylko obserwoac owaznie odcinek jacy oni wszyscy sa miecy i litosciwi wszystim strasznie zal aly oraz nicoli i zende smutni zatroskani poplakalam sie dzis. Ivy caly czas płacze jest w rozpaczy i nie moze sie pogodzic ze smiercia kuzynki i najlepszej przyjaciolki za razem i obwnia steffy bo ma nagranie ktore wszysko tlumaczy ze w obronie wlasnej uderzyła niechcay kluczem od kul aly i ally sie zawiuchła i polecala w tył uderzajac dlowa o kamien i sie zabiga ale steffy nie ponosi winy iz dzialala w obronie wlasnej, ona ja zaatakowala i ona jej nie zabigła absolutnie a ze miala w rekach to no miala, bo sie bronila bo tym kluczem aly w psychicznej chorobie moglaby jej zrobic ciezka kzywde noa le teraz oskaraz ja aly o to ze mimo wszystko gdyby nie ona aly by dzis zyla. i wmawia łajatowi ta wersje ze ona jest tego pewna i łajat nie wie jak to powiedziec liamowi, czy to by tak moglo byc bo taka zna wersje a o tym liam nic nie wie..

DODAJ ODPOWIEDŹ