Klaudia 28 l. Dziewczyny! Zwracam się tu do wszystkich dziewczyn, bardzo ważna wypowiedź proszę czytajcie! To jest na prawdę nie śmieszne zastanówcie się głęboko nad tym?

PYTAJKA - ZADAJ SZYBKIE PYTANIE

1 odpowiedzi
0
Czy w dzisiejszych tak okropnych czasach warto poświęcać się dla cudzoziemca, jedni powiedzą warto inni nie,ja bym powiedziała że warto, szanuję każde narody bo dużo o nich wiem, choć z drugiej strony nigdy nie chciałabym przypłacić życiem to nagorsze o to że go mam albo zostać kaleką a jego też bym skrzywdzić nie dala i broniła na calego a on bronilby mnie, wiele bym oddała za takiego ale w polsce nie chce byc w zwiazku z takim bo sie boje wiem tez ze jak tylko bylabym w ciazy robili by wszystko by dziecka pozbawic ojca jest u nas bardzo zle i bedzie jeszcze gorzej! nie wiem na prawde nie wiem co powiedziec otych laskach co chca byc z takimi w zwiazku ja tez chce ale bardzo sie boje nic na to nie poradze... ODPOWIEDZ

ODPOWIEDZI

odpowiedział(a) anonim w dniu 16-05-2019 18:32 | zgłoś naruszenie Związki pomiędzy różnymi kulturami to nie problem, jeśli twojemu partnerowi bardzo zależy na zintegrowaniu się z polskim społeczeństwem (albo jakimkolwiek innym, jeśli wyjedziecie).
Wchodząc do innej kultury trzeba po prostu zdawać sobie sprawę, że to my musimy się dostosować i albo zaakceptujemy to, albo będziemy się po prostu męczyć. Jeśli masz partnera, który nie chcę się zintegrować z twoją kulturą, ani ty nie chcesz zintegrować się z jego, to z takiego związku nic nie będzie.
I nie zapominaj, że jest jeszcze jeden, duży plus związków mieszanych: jeśli będziecie mieli dziecko otrzyma ono bardzo szeroką i zróżnicowaną pulę genów, przez co będzie mniej narażone na choroby genetyczne, będzie ładniejsze i zdrowsze.

DODAJ ODPOWIEDŹ