Stefa to zdzirowata córka Tylor. Steffy do zdzira taka sama jak mamusia.

PYTAJKA - ZADAJ SZYBKIE PYTANIE

5 odpowiedzi
0

ODPOWIEDZI

odpowiedział(a) anonim w dniu 18-04-2019 21:04 | zgłoś naruszenie Nie mam nic do aktorki która gra postać Aleksandrii ale jest taką cnotką dziewicą i taką ma rolę w dodatku jest cięta na Steffy bo jej matka niechcący potrąciła Darlę pamiętacie ale to wyszło że nie była aż tak winna za to, no ale wytłumacz to aly ona nienawidzi Steffy za to choć wybaczyla taylor atak furki juz wraca do niej od chwili jak steffy wróciła jak ciezko ja wyzywa, zadzi nia....hadra taka taka ma role, i tak ja wlasnie nazwala i ty de.bi.lko powtarzasz te slowa widac ci to pasuje...ze tez ja tak niszczysz a tu dziewczyna tylko ma taka role i musi tak robic bo jest cnotka i steffy nie jej rejon wszystko u niej jej sie nie pdooba a w dodatku gniwe o matke na niej wyaduje ale to tylko aktorka a ty o co ja tak niszczysz i masz za nic no pytam o co?
odpowiedział(a) anonim w dniu 18-04-2019 21:07 | zgłoś naruszenie Steffy mierzyła śliczną kolekcję ,, to robota muszą mierzyć to dom mody a ta aly widac ze na psyhike jej poszlo wtargnela jak rozmiawial z liamem i ze stawla w nowej slicznej kolekcji tak ja nazwala a coz to takiego mloda ladna zgrabna dziewczyna no badz my szczerzy czy to chlopakowi dziwne dziewczyna w ładnej koszulce beiliznianej a zeby tak ja poniewierac ani nic nie robili ani nic gadali o pracy,,
odpowiedział(a) anonim w dniu 18-04-2019 21:32 | zgłoś naruszenie Aleksandria to duże dziecko, to zatwardziała dziewica, znów puściły jej zwoje w mózgu, nawrót. Jej archaiczne podejście do życia mnie powala. Jej ubiór i jej mentalność wprost kieruje ją do klasztoru.
odpowiedział(a) anonim w dniu 18-04-2019 21:38 | zgłoś naruszenie Alegzandrina - milutka, cieplutka, spokojniutka dziewczyneczka, szanująca swoje ciało aż do ślubu, nie daje Oliwiersowi czego popadnie. Widzicie i wytrzymuje z nią chłopak nie żąda seksu....
Aja - przyjazna ślicznotka na buziuni, bardzo sympatyczna, elegancka, i przede wszystkim wartościowa dziewczyna z klasą choć szczuplutenka.
Karlyn - sztywniara, damula, samosia, strasznie przemądrzała, lizuska, i lecąca na starszych chłopów.
Stefa - energiczna seksoholiczka, strasznie przegiegła, wszędzie jej pełno, nic specjalnego, waleczna do samego konca, i lubiaca swistac gołym ciałem.
Maja - szczupła czarna małpka, z buzi fajna nie powiem, ale deseczka, choć nieco bystrzacka i uwidzicielska , dla mnie suczka.
Nikola - taka sobie nudząca siostrunia, niosąca się strojnisia, jakby z budreliku wypadła, nie chce mi sie na nia patrzec moim zdaniem pyskata i łapie kogo popadnie i juz sie cieszy.
odpowiedział(a) anonim w dniu 18-04-2019 22:15 | zgłoś naruszenie Jesteś zazdrosna o wszystkie ładne dziewczyny i ładnych chłopaków no taka jest prawda.
Widocznie wy musicie mieć jakieś braki w urodzie, bo jawnie to ukazujesz.
A Steffy nic złego nie robi, oglądacie odcinki to widzicie ze jest w porzadku co chcecie od tej dziewczyny.

DODAJ ODPOWIEDŹ