Szła by ta dziewczyna do jakiegoś psychiatry najlepiej jeśli tak popiera Steffy i tych dwóch de.bilów bo chyba upośledzona jest. Trzymam stronę za pani i pani córką.

PYTAJKA - ZADAJ SZYBKIE PYTANIE

5 odpowiedzi
0

ODPOWIEDZI

odpowiedział(a) anonim w dniu 13-04-2019 15:59 | zgłoś naruszenie A cóż ty k.u.r.w.a chcesz od tak wartościowej dziewczyny jaką jest Steffy, że nią tak pomiatasz. Uważasz że to archaiczne twoje podejście jest super. Wysatczy ze zachowuje wartości to czyni ją rownież czystą nie chodzi z byle kim popadnie do łóżka a ze swoim ukochanym może robić co chce i palec ci do nosa, bo robi to tylko z nim a tamtej nie znam ale skoro jej fanką jest stefy rowniez musi byc poukładana dziewczynaą a nie anormalem jak ty. Tak samo co ty chcesz od tych chłopaków są bardzo fajni zgrabini tacy ładne buzie spkojne miłe grzeczne co się tak ich uczepiłaś. Ale ja wiem czemu masz wszystkich za nic, bo jestesyteś po prostu zazdrosna a tym zazdrosc sie objawia.
odpowiedział(a) anonim w dniu 13-04-2019 16:54 | zgłoś naruszenie Rigż też jest paskudny ma rozkraczałe nogi, a rig też jest wstętny bezprzerwy oblizuje maje i za dużo an nia wydaje moj przyszly ziec jest bardzij przystojniejszy.
odpowiedział(a) anonim w dniu 13-04-2019 17:31 | zgłoś naruszenie Wku'rwiła mnie Karlyn Nikola mnie wku'rwia i Majka mnie wku'rwia wszystkie mnie wk.u.r.w.aiją nadetę france.
odpowiedział(a) anonim w dniu 13-04-2019 18:06 | zgłoś naruszenie No prosze jakie slownictwo uzywa ta cnotka przyzwoitka w pysku jak w gumioku a ziec twoj to juz czuje jaki jest nie musialabym go ogladac ale wiem ze bym trafila w dziesiatke ze masz szkaradnego paskudnego takiego akurat do was bo wy na innych nie macie szans dziwolagi nie do przystojniakow. A w ogole po diabla patrzysz medo na ten film jak ci jest zly i wszyscy aktorzy w nim , nakrec sobie film swoj daj swoich psychopatow a miedzy nimi wy i bedzie film rewelacyjny taki napewno ci bedzie odpowiadal, i daje glowe ze ogladalnosc z waszej strony moze by i byla ale ze strony wszystkich widzow spadla by na zero, bo co by tam bylo ogladac odjechanych nie ogarnietych i paskudnych dziwolagow no ludzie szkoda by bylo czasu na takie dno...
odpowiedział(a) anonim w dniu 13-04-2019 18:12 | zgłoś naruszenie ales medo zazdrosna my to wszyscy wiemy ze tak jest, jedynie co niektorzy z malymi wyjatkami zdanie maja inne bo sa cichnieci tak samo jakl ty a ciebie szlak bierze ze odstajecie ze wszystkim od takich, przypomne sama pisalas jakis czas temu ze odstajesz bo nie nadarzasz z wiadomosciami za swoja poznana kolezanka no to nie dziwota ze skonczyla babka bo z takim zasciankoowcem jak ty o czym tu gadac jak ty i tak nic nie wiesz.

DODAJ ODPOWIEDŹ