Dziś powróciła na stałe do Mody na suckes moja ulubienica Steffy mam nadzieje że pomoże odzyskać firmę i zdobyć Liama ..wierzę i trzymam kciuki zasluguje na wszystko co najlepsze.

PYTAJKA - ZADAJ SZYBKIE PYTANIE

4 odpowiedzi
0

ODPOWIEDZI

odpowiedział(a) anonim w dniu 13-03-2019 15:29 | zgłoś naruszenie Czas otworzyć szampana to ten moment to ta chwila dziś Stefcia na stale pworóciła z nia oj bedzie sie dzialo ta zywiolowa wukan energi dziewczyna fajna ona jest super.
odpowiedział(a) anonim w dniu 13-03-2019 17:02 | zgłoś naruszenie Nie otworzę, bo po pierwsze dziś na niego nawet nie mam, a po drugie ja lubię tam nie tylko ją wiele mam ulubienic. Widziałam że wróciła, podobnież miała mieć dziecko i dlatego jej nie było bo już wiem. Ale bardzo Stefa jest elegancka ładne miała dzisiaj spodnie i bluzeczkę, śliczne ma włosy tak pięknie jej się układają podobają mi się długie włosy u dziewczyny. I przepiękne miała butki szpile. Chciałabym by mojej corce zaczęły się takie dziewczyny pdoobać ojciec wezwał ją telefonem na rozmowe tak wkroczyła dziś, po rozmowie z ojcem i przyszła, bo dowiedział się Rigż że jest w miescie i powróciła i gadali o maji, i o rigu , oraz o tym ze trzeba przejąć forrezwerów by to zakonczyć...
odpowiedział(a) anonim w dniu 13-03-2019 17:21 | zgłoś naruszenie Stefa pewnie zacznie kręcić z Łahidem tak mi się wydaje iż, Liam ma Ajwę to już z nim nie będzie.
odpowiedział(a) anonim w dniu 13-03-2019 17:24 | zgłoś naruszenie Bardzo ciężko mi było napisać imię Liammm dla mnie to Lin, przepisywałam z internetu z obsady aktorów, wpisałam Liammm ale dla mnie to Lin....wypowiadam tak jak mi łatwiej i wygodniej.

DODAJ ODPOWIEDŹ