Ten film jest psychiczny te łzy cennet, ojciec cennet odnajdzie sie i bedzie usiłował zabić melise a znow arzu z dzengizem bedzie zkaoywpac zwloki jej tescia ryzy bo umrze, ..

PYTAJKA - ZADAJ SZYBKIE PYTANIE

6 odpowiedzi
0
a cennet bedzie ciapa jakich malo, selim wruci do dziewczyny tej ktora szalenie jest za nim a z cennet da soie spokuj ze go oszukiwała i o to ze nie umie zyc w ziwazku i nic mu nie daje. ODPOWIEDZ

ODPOWIEDZI

odpowiedział(a) anonim w dniu 12-10-2018 15:01 | zgłoś naruszenie Będzie czuła się winna że teść poznał prawdę że ona jest matką Cennet a nie musiał. I że mu się coś stanie z tego wrzystkiego od kłutni z arzu i umrze. i beda du.pa krecili i go zakopia i beda poszukiwania ich.
odpowiedział(a) anonim w dniu 12-10-2018 15:05 | zgłoś naruszenie Będzie czuła się winna że teść poznał prawdę że ona jest matką Cennet a nie musiał. I że mu się coś stanie z tego wrzystkiego od kłutni z arzu i umrze. i beda du.pa krecili i go zakopia i beda poszukiwania ich. Jakim. to trze'ba byc po'je'ba'ny'm by to ogladac ja wiem wszystko bo na caly regultor hula ten film u matki,,, zygac sie chce oglada te tanie historyjki wyssane z palca nawet iwodki nie sa wszystkie stambulu. w ktorym zekomo sie film rozgrywa. matka sie nim interesuje i czyta o tym filmie i dlatego wszystko wiem. Ta Melisa jest fajna dziewczyna, ładnie się ubiera i pasuje do selima ładną by parę stanowili cennet w ogole do niego nie pasuje na tym filmie co on w niej do czasu widzi nie wiem.....nie widzi ze to dzieciak jeszcze jest ale sam sie o tym przekona.
odpowiedział(a) anonim w dniu 12-10-2018 16:26 | zgłoś naruszenie Selim spędzi z melisą noc juz nie długo bo znow wkurzy sie na cennet bo sobie zawali. a cennet rafi do wiezenia.
odpowiedział(a) anonim w dniu 12-10-2018 20:56 | zgłoś naruszenie Mnie tej dziewczyny jest niekiedy zwyczajnie żal, ona jest taka jakaś biedna moim zdaniem, ta co wychowała ją babcia, bardzo lubię jej bratnią duszę, choć dziewczyna jest młodsza od niej bo widać ale potrafi się o nią zatroszczyć jak ta siostra. Takie dziewczyny są wysoko cenione. Ma bardzo fajnego chłopaka choć moim zdaniem te włosy mógłby mieć o kroć krótsze ale wszystko tylko kwestia gustu na nikim nie wywieram presji, słyszałam że ta jej starsza babcia ma z nią cały czas być do końca serialu będzie żyła. Wiem tylko tyle że troszkę ma sobie zawalić, i zwyczajnie w świecie chłopaka od siebie odsunie, a jej rywalka czeka na jakikolwiek jej krok czy potknięcie się byle tylko zgarnąć go dla siebie, dziewczyna powinna trochę bardziej, być rozgarnięta. A ona tu struga cnotkę ,a dożo daje do zrozumienia szefowi, i potem nie dziwiąc się że on to odczytuje w sensie takim jakby go ona chciała, dlatego cały czas ją zdobywa. Moim zdaniem najzwyczajniej w świecie powinna się ogarnąć i zapanować nad swoim życiem i przyszłością ma swoje lata pokazać fason, odsłonić więcej ciała tak jak inne w końcu nazywa się dziewczyna jest zgrabna powinna coś sobą prezentować nie mowa tu już tylko o biuście, [ bo w ich religii to nie wchodzi w grę] choć wiem że ten film jest przerobiony no ale chociaż trochę cośkolwiek kobiecości dać, a ona niekiedy wygląda pożal się Boże więc co ten przystojniak w niej widzi choć wiem że to jest tylko film. Wszystko wszystkim ale moim zdaniem najprzyzwoitsza dziewczyna powinna nie wstydzić się swojego usposobienia w miarę możliwej godności to zdobi kobietę cały jej atut czego tu się wstydzić a ona w stójkach tylko chodzi a jej rywalka się świetnie ubiera bardzo mi się podoba. Moim zdaniem źle robi że niekiedy nie potrafi zadbać o swoje dobro i szczęście z wyglądu jest ładną dziewczyną moim zdaniem, nie mam nic do niej ale wszystko wszystkim zwyczajnie przesadza, ta babcia jej to oaza s pokoju jak na nią patrzę to przypomina mi się trochę z jej natury moja babcia. Której niestety od kilku lat już nie mam. Nie jestem zwolenniczką tego filmu tylko pod tym względem że dużo w nim takich bzdet ale pod tokiem wydarzeń świetnie się rozgrywa.
odpowiedział(a) anonim w dniu 13-10-2018 00:05 | zgłoś naruszenie A najdziwaczniej wyglądała wtedy jak wracała z tego pikniku zorganizowanego przez jej adoratora, szyła w takim palcie przez las jakimś nie wydarzonym i w czapce takiej rozciągniętej że jej aż na oczy wchodziła na dodatek ryczała, i się pochyliła normalnie w tym lesie jakby kogoś napotkała to by jej się wystraszył bo zombie przypominała. A jeśli nie umie się sprzeciwić z wyjazdami szefowi to jak robi tak ma, to przecież jest wiadome jak jej tak miło jak jej się kręci i przeszkadza we wszystkim to niech się ugania z nim. Ale wiecie co ta rodzinka to jak i z jednej strony tak i z drugiej strony ma problemy na psychice tylko że wiem że to tylko film ale normalnie aż śmiech wzbiera nie idzie wytrzymać jakie tam wariacje się dzieje czy wie ktoś w którym odcinku te dwie tajemnice wyjdą na jaw, i czy o teściu Arzu a dannej Dżawidan dowie sie rodzina co na prawde było przyzyną że nie żyje ...jeśli ktoś coś wie to napiszcie bo ciekawa jestem...
odpowiedział(a) anonim w dniu 13-10-2018 00:29 | zgłoś naruszenie Racja. Widziałem a on tak za nią popatrzył, i pewnie pomyślał sobie co z tą moją się dzieje.
Jak przygarbaciała.

DODAJ ODPOWIEDŹ