Moja mama jest w związku z facetem którego nie akceptuję, ale czemu już wyjaśniam.

PYTAJKA - ZADAJ SZYBKIE PYTANIE

2 odpowiedzi
0
Zawsze chciałam by moja mama była szczęśliwa, kobieta dość że po solidnych przejściach, na dodatek po trzech rozwodach, ja mam 27 lat natomiast mam jeszcze dwójkę przyrodniego rodzeństwa siostra 7 lat i brat 4 latka. Każde z nich ma innego ojca, mama ta sama jak wiadome. Kocham te dzieciaki bardzo, bo dzieci są niczemu nie winne. Ale zastanawia mnie jedno czemu mama zbyt pochopnie pakuje się w kolejne związki, robi sobie dzieci tak szybko a potem zostaje sama w dzisiejszych czasach trzeba być bardziej ostrożnym, ojcowie mojego brata i siostry do czasu byli świetni potem się zmienili bardzo szybko, teraz kolejny ino patrzeć jak przyprawi jej rogi, u niej to normalna niech tak sobie zrobi kolejne,a on bierze jakies silne leki zostawia je w łazience dzieciaki lataja ktoregos dnia moze dojsc do nieszczęśliwego wypadku jak upominam o tym mame nie robi sobie nic z tego twierdzi ze przesadzam ze nie powinnam interesować się rodzenstwem poniewaz maja matke. A to tylko niewinne dzieci mało tego, on mnie chyba nie toleruje jest zimny i oschły do mnie, a to nie jest miłe mama też tego nie widzi uważa ze go kocha i chce z nim byc i nie powinnam sie interesowac. ale juz pomijajac to wszystko nie bierze pod uwage swoich malych dzieci ja mam glowe na karku ale one jeszcze jej nie mają! ODPOWIEDZ

ODPOWIEDZI

odpowiedział(a) anonim w dniu 11-10-2018 17:12 | zgłoś naruszenie Oj to zeczywiscie masz racje ze trzeba sie obawiac dzieci i tabletki to niebezpieczenstwo, ale jesli mama ci tak mowi to daj spokoj i patrz co bedzie dalej oby nie zalowala. A to co to za tabletki i na co one sa jesli moge spytac?
odpowiedział(a) anonim w dniu 12-10-2018 00:19 | zgłoś naruszenie Invertun tak się dokładnie nazywają to sporzywa poszperałam po sieci i wszystko jest jasne ale mama głucha na to jest jejwybor nie moje zycie tylko jej.

DODAJ ODPOWIEDŹ