Kobieta. Jak mnie jest strasznie żal tej Melisy cały czas ma pod górkę w życiu, zakochana po uszy w Selimie dziewczyna przechodzi tyle smutku i cierpienia przez tą Cennet. Oglądam,, Łzy Cennet''. od 1 odcinka w telwizji uwielbiam ten film.

PYTAJKA - ZADAJ SZYBKIE PYTANIE

5 odpowiedzi
-1
Ja wiem że ta Cennet też wiele przeszła, co do tego tęgo jej wspułczuję, i że dawna Dżawidan a dzisiejsza Arzu powinna może się jakoś na pewien sposób chociaż przełamać i może uczestniczyć w życiu drugiej córki choć z drugiej strony wiem jak to działa i jak te choroby się objawiają więc temu ona taka jest tak bywa z poporodowymi depresjami tej nienawidzi bo urodziła się z tego a Melisa urodziła się bez depresji, to jest dla niej wszystkim wiem że tak nie powinno być nie pochwalam tego absolutnie ale takie są skutki tej choroby. Tylko że ta Cennet nie jest aż taka niewinna jak do pewnych odcinków była to nachalna moim zdaniem niezła cwaniara i kombinatorka dość odbiła maslanymi oczkami Selima dziewczynie która jest z nim zaręczona bardzo mi sie to nie podoba absolutnie jak tak mozna dziewczyna co ona ta Melisa przechodzi zabic sie o niego chciała tak go kochała a on tez gra takiego chama i nic wiecej zlamal dziewczynie serce takiej fajnej ładnej zgrabnej dziewczynie dla Cennet ze wsi. wiem że w każdym kraju muszą być wsie broń boże nie do tego to powiedziałam ale tak się nie robi jak głupi sie zadłużył w niej a ma swoją za która był cały czas co ona lez wylewa ta melisa o niego walczy, pragnie go miec nie moze sie pogodzic ze on byl za nia jak wspominaja wspolne chwile a cennet zmienila wszystko planowali przyszlosc rodzice wspolni sie bardzo uwazaja a nagle wdarła sie nachalna cennet i popsuła jej wszystko ale melisa sie nie poddaje..i bardzo dorze w tym momencie jak ogladalam w ostatnich odcinkach ze arzu ja ostrzega wiem ze to jej corka z jednej strony nie powinna moze az takim tonem ale z drugiej strony meisa tez jej dziecko jeszcze bierze udzial w jej zyciu caly czas dobrze ze nawrzeszczała na tą dziewuche bo ja tak samo bym zrobila jakby dziecko chcialo odebrac sobie zycie przez chlopaka a ja bym naucznie widziala ze zadaje sie z inna i ona jest nachalna...z jednej strony bardzo dobrze...nie popieram tego absolutnie ciekawe co bedzie dalej. ODPOWIEDZ

ODPOWIEDZI

odpowiedział(a) anonim w dniu 03-10-2018 11:22 | zgłoś naruszenie A mnie jest żal Cennet wypowiadajcie się tu w tym temacie o filmie będę zaglądać i czytać. wase zdanie
odpowiedział(a) anonim w dniu 03-10-2018 11:32 | zgłoś naruszenie Telenowela ,, Łzy Cennet'' - mają 151 odcinków.
odpowiedział(a) anonim w dniu 03-10-2018 18:26 | zgłoś naruszenie ja też nie znoszę tej cennet zołzy
odpowiedział(a) anonim w dniu 03-10-2018 22:28 | zgłoś naruszenie Czy ja wiem to wszystko kwestia uznania. Jedni wolą Kwaśniewskiego a inni Wałęsę, tak jest samo z dziewczynami, moim zdaniem ona nigdy nie szarpała się o uczucia. On sam to robi, pierwszy wydaje mi się zakochał się w nim, nim ona pomału obdarzała go uczuciem i się do niego przywiązywała. Dziewczyna sumienna i bardzo zaradna, przede wszystkim typowa dziewczyna pokazująca obraz dobrego serca...Nie zauważam w niej żadnych nie prawidłowości. Wiadome że każdą matkę może boleć że córka nie ma tego co pragnie ale tak po prostu bywa on ulokował uczucia w innej a tamta za dużo sobie wyobrażała. Tym bardziej ta jest spokojna i pracowita, a ta moim zdaniem trochę pusta,nie douczona. Nie jadę na Melisę jest ok, ale jakoś wolę Cennet.
odpowiedział(a) anonim w dniu 03-10-2018 22:32 | zgłoś naruszenie A ja pojadę po Cennet ponieważ pcha się z buciorami w cudze życie żadżi dojrzałymi ludzmi odgraza sie ze wyjawi prawde miesza sie wdojrzałych sprawy to ich zycie ich przezycia nie popieram tego nie jest ok. a tamta nigdy w nic nie miesza sie zwiazych z dojrzałymi sprawami innych. patronka wielka ..odezwala sie.

DODAJ ODPOWIEDŹ