Opinia o programie rozwoju osobistym - Wyzwanie 90 dni

PYTAJKA - ZADAJ SZYBKIE PYTANIE

6 odpowiedzi
0
Co sądzicie o tym programie? Ludzie którym podobno odmieniło się życie po W90 wchodzą w struktury piramid finansowych takich jak DasCoin, Future.net i innych MLMów. Jest to dziwne ponieważ Krzysiek uczy jak zarządzać pieniędzmi, on również krytykował w swoich filmach tego typu programy finansowe. Z drugiej strony mówią że dzięki W90 lepiej planują dzień i są uśmiechnięci, zadowoleni. Myślę że to można osiągnąć bez inwestowania pieniędzy w tego typu programy.
Jaka jest wasza opinia? Proszę o odpowiedź ODPOWIEDZ

ODPOWIEDZI

odpowiedział(a) anonim w dniu 06-02-2019 03:25 | zgłoś naruszenie Ludzie z W90 nie wchodzą w żadne piramidy typu Dascoin itp., bo Krzysiek otwarcie odradza tego typu inwestycje. Sam jestem w społeczności i program genialnie pomógł mi zmienić moje życie. Oczywiśćie, że tak jak piszesz, można zbudować wspaniałe życie bez inwestowania w siebie, ale po co utrudniać sobie życie. Ja uważam, że wyzwanie90dni było najlepszą inwestycją mojego życia - bo od ukończenia programu ponad rok temu, zwróciła mi się już ta inwestycja ponad 50-krotnie, dzięki temu że ogarnąłem się, założyłem biznes, pokonałem swoje ograniczenia i zarabiam świetne pieniądze. Nie wspominając już o zmianach w innych obszarach życia.
odpowiedział(a) anonim w dniu 19-02-2019 01:26 | zgłoś naruszenie O jakich piramidach ty piszesz? Ludzie z Wyzwania unikają tego typu scamów na odległość - Krzysztof na każdym filmie powtarza, żeby unikać tego typu firm... Dla mnie Wyzwanie90dni to była najlepsza decyzja w życiu - skala zmian po przerobieniu tego programu przerosła moje oczekiwania!
odpowiedział(a) anonim w dniu 20-02-2019 01:46 | zgłoś naruszenie Wyzwanie90dni to najlepsze co spotkało mnie w życiu! Znakomity program i cudna społeczność, w której poznałam kilka obecnych przyjaciółek. Super sprawa!
odpowiedział(a) anonim w dniu 21-02-2019 03:05 | zgłoś naruszenie Ja również Polecam Wyzwanie90dni i Akademię Biznesu - obydwa programy ukończyłem już ponad rok temu i moje życie zmieniło się nie do poznania - więcej pieniędzy, uśmiechu, radości z życia, lepsze relacje i samopoczucie. Efekt? Zaplanowane, szczęśliwe życie, w którym to ja jestem panem i ja decyduję co ma się dziać!
odpowiedział(a) anonim w dniu 10-03-2019 03:41 | zgłoś naruszenie Wyzwanie90dni - najlepsza grupa ludzi na świecie! Jestem od 2 lat w programie i uważam, że to najlepiej wydane pieniądze w życiu
odpowiedział(a) anonim w dniu 18-03-2019 09:30 | zgłoś naruszenie Potwierdzam - zrobiłem program zaraz po jego powstaniu - prawie 4 lata temu i była to najlepiej wydana kasa w moim życiu. Zaczynałem mając pracę, ale zero oszczę∂ności - dzisaij mam już 2 mieszkania wynajęte, z nich 3k zł miesięcznie, więc nie muszę pracować do końca życia. Proste rady z Wyzwania działają, trzeba je tylko zastosować

DODAJ ODPOWIEDŹ