Czy można zaufać tej pani i wysłać jej pieniądze? Miał ktoś doczynienia z tą panią?

PYTAJKA - ZADAJ SZYBKIE PYTANIE

23 odpowiedzi
+2
Nasza Propozycja dla Państwa to
składanie imitacji biżuterii:

Praca jest bardzo prosta. Z kilku
detali należy właściwie złożyć gotowy produkt. Zaletą naszejfirmyjest fakt - DOSTAWA I ODBIÓR GOTOWYCH WYROBÓW. Nasz kurierbędzie, raz w miesiącu dostarczał surowiec i odbierał gotowyprodukt w miejscuzamieszkania chałupnika.
Zapewniamy dostawy materiałów
odbiór gotowych naszyjników oraz branzolet raz w miesiącu.

Propozycje:
a) Za złożenie 1500sztuk naszyjników płacimy 1200zl ( nie odliczamyżadnego podatku vat od wypłaty) lub druga propozycja
b) Za złożenie 1000 sztuk branzolet płacimy 700zl(nie odliczamyżadnego podatku vat od wypłaty)
Gdy Państwo zdecydują się podjąć
prace w naszej firmie,prosimy przesłać swoje dane orazpotwierdzeniewpłaty na e-mail kisiel.elz[email protected]o2.pl i wybrac jedenz powyższychwariantów a lub b! a Towar zostanie wysłany w ciągu 7-14 dni roboczych!
Zaletą naszej Firmy jest to że nie
trzeba płacić za koszty wysylki oraz
nie trzeba wplacać pieniedzy na materiały.
Jedyna mała wpłata to symboliczne
30zł na maszynkę oraz identyfikator przyszłego pracownika! Jesttokonieczne,gdyż wysyłająć kuriera do Państwa opłacamy koszta,którewynoszą za jedną paczke okolo 60zł. Po wplaceniu symbolicznych 30zł,mamy pewność ze Państwo odbiorą towar i zaczną z nami współprace! Mielismyprzypadki,żewysylalismy towar a przyśli pracownicy nie odbieralipaczki iponosiliśmy duże straty zwiazane z kosztami wysyłki!Prosimy owyrozumiałość!

Podsumówując jak wyglądać bedzie
nasza współpraca z Państwem:
-Przesyłają Panstwo swoje dane,wczesniej nalezy dokonacsymbolicznejwplaty 30zl na maszynkę oraz identyfikator pracownikaFirmyProdukcja sztucznej biżuterii i wyrobów podobnych ,po otrzymaniu wplaty,paczka bedzie u Państwawciągu 7-14dni roboczych przyjedzie do Państwa kurier z umową orazztowarem!
-podpisanie umowy w obecności
kuriera,jedną umowe Państwo zachowujecie a drugą zabiera kurieriprzekazuje nam!
-gdy złożą Państwo. piszą Państwo emaila do naszej firmy, i wtedyprzjezdża kurier w ciagu 2-3 dni roboczych i odbiera towariwypłaca w formie gotówki wynagrodzenie.

Dane gdzie należy dokonac
wplaty 30 zł.
Kisiel Elżbieta
ul. Majowa 5/177
03-395 Warszawa

Numer konta: 26 2490 0005 0000 4000 6385 4673

Proszę w tytule wpisać wpłata.

Podsumuwując Dlaczego pobieramy opłatę?
1. Firma nasza ponosi koszty związane z korespondencjąiogłoszeniami prasowymi.
2.Współpracownik inwestując tę symboliczną kwotę staje się dla nas
bardziej wiarygodny, że faktycznie
chce zarobić na składaniu i że warto mu przekazać naszemateriały,wiedzę i doświadczenie.
3. Wiele osób brało materiały od naszej firmy i niepodejmowałopracy, a my ponosiliśmy znaczne koszty.
4. Kwota ta ma się zwrócić natychmiast po rozpoczęciu pracy.

Pełna nazwa firmy
ELŻBIETA KISIEL PRODUKCJA I HURT
BIŻUTERII
Numer NIP 7621584917
Numer Regon 012363472

Uprzejmie prosze o bezpośredni kontakt na e-mail ODPOWIEDZ

ODPOWIEDZI

odpowiedział(a) anonim w dniu 13-05-2014 08:35 | zgłoś naruszenie Ta firma nie ma żadnych opinii w internecie. Nie ma pozytywów, ale nie ma i negatywów. Adres jest jasno podany, pani się promuje w różnych katalogach, więc w razie czego jest na kogo pisać pozew do sądu. Z drugiej strony składanie biżuterii w domu to na pewno fajna sprawa, a kaucja 30 zł to nie dużo. Jeśli jesteś bardzo zdeterminowany to zainwestuj te pieniądze. Być może się uda! :)
odpowiedział(a) anonim w dniu 14-05-2014 14:37 | zgłoś naruszenie No cóżjak poprosiłam mailowo te panią o wzór umowy, którą trzeba podpisać przy kurierze, to otrzymałam info, że umowa dotrze z kurierem. Ale wcześniej trzeba wpłacić te 30 zł. gdyby nie było nic do ukrycia, to chyba bym taki rys umowy dostała prawda?
odpowiedział(a) anonim w dniu 14-05-2014 16:34 | zgłoś naruszenie Na pewno jest coś tam, czego nie chcą ujawniać. Z bankami jest tak samo, niby mają obowiązek pokazać umowę o kredyt do wglądu do domu, a jednak nie robią tego. jakiś haczyk na pewno jest, byś może chodzi o jakieś kary kiedy się nie wywiąże osoba z tego. Ciężko stwierdzić...
odpowiedział(a) anonim w dniu 17-05-2014 20:57 | zgłoś naruszenie Witam ja tez dostalam tego maila i sie zastanawiam czy w to wchodzic
odpowiedział(a) ogor_ek w dniu 18-05-2014 11:33 | zgłoś naruszenie Tak jak tu wyżej pisali, 30 zł to nie dużo można by zainwestować, dane firmy są, w razie problemu zgłoszenie do sądu, ale to już chyba indywidualna decyzja :)
odpowiedział(a) anonim w dniu 19-05-2014 13:21 | zgłoś naruszenie Witam, także dostałam tego maila i postanowiłam się dowiedzieć czegoś więcej na temat składania i wysyłki i skanu umowy. Dostałam odpowiedź zwrotną taką samą jak za pierwszym razem, a pisząc na bezpośredni kontakt mail dostałam wiadomość ze nie ma takiego użytkownika
odpowiedział(a) anonim w dniu 26-05-2014 10:12 | zgłoś naruszenie czy któraś z Was zdecydowała się na tą pracę? a może wiecie coś więcej na jej temat? jeśli tak, to proszę - podzielcie się opiniami
odpowiedział(a) anonim w dniu 29-05-2014 16:04 | zgłoś naruszenie Witam, ja również wysłałam zapyanie z prośbą o skan umowy i informację co będzie gdy się nie wyrobię w czasie z zadeklarowaną ilością biżuterii.
Taką otrzymałam odpowiedź:" Nie możemy dawać umowy elektronicznie ale możemy zrobić tak że pani nam odeśle po zapoznaniu. Jeśli pani się nie wyrobi to nie zawszemy kolejnej umowy".
Czy ktoś się już odważył na współpracę z tą firmą???
odpowiedział(a) anonim w dniu 29-05-2014 18:08 | zgłoś naruszenie Również dostałam mniej więcej taką odpowiedź po zapytaniu o umowę, ale przynajmniej odpisują bo spotkałam się już z takimi co np. piszą żeby im głowy nie zawracać bo mają dużo osób na moje miejsce. Nie ma praktycznie opinii na temat tej firmy znalazłam tylko tą stronę, podany jest nip, regon, adres, nazwa firmy więc nie więc nie mam pojęcia co o tym sądzić.
odpowiedział(a) anonim w dniu 29-05-2014 18:51 | zgłoś naruszenie Napisałam do nich, czy jeśli w takim razie kurier zostawi u mnie ta umowe zebym sie zapoznała to materiały też mi zostawi. Pani odpisała że tak, a jeśli się nie zdecyduję na podpisanie to muszę odesłać im materiały na swój koszt.
hmmm
odpowiedział(a) anonim w dniu 29-05-2014 18:55 | zgłoś naruszenie jeśli wpisze się w wyszukiwarkę dane firmy to jako trzecia pozycja wyskakuje kartuzy.info/ogloszenie,418087,PRACA-W-DOMU-UWAGA.html a pod tym "firma oszukuje" jednak po wejściu w link jest informacja że ogłoszenie nie istnieje.
odpowiedział(a) anonim w dniu 31-05-2014 09:40 | zgłoś naruszenie Dostałam kolejnego meila o podobnym charakterze, może ktoś z was tez tu próbował, z tym że nie znalazłam w necie żadnej info na temat tej firmy w przeciwieństwie do firmy w wątku wyżej

AMERICANSWAY Firma istnieje od 2006 r. - . AMERICANSWAY którą wyróżnia wzornictwo produktów określane jako nowoczesne, kreatywne i oryginalne. Firma AMERICANSWAY ma swoją siedzibę w Tychach, gdzie zatrudnia kilkadziesiąt osób zaangażowanych w produkcję, . Współpracuje z ponad 300 odbiorcami hurtowymi i znanymi sieciami jubilerskimi.
Witaj Codziennie otrzymujemy ponad 100 maili od osób zainteresowanych pracą.
Jesteś osobą pracowitą? Angażujesz się w wykonywaną pracę, a powierzone zadania wykonujesz sumiennie? Mógłbyś wygospodarować trochę wolnego czasu? Chcesz sobie dorobić? Masz status studenta/tki albo po prostu szukasz dodatkowej pracy?
Wyślij nam swoje CV, bo szukamy właśnie Ciebie
.Wymagania:dolności manualne oraz spostrzegawczość,
•elastyczność,
•dobra organizacja pracy własnej,
•cierpliwość oraz umiejętność koncentracji,
•umiejętność pracy z instrukcją,
zaangażowanie,
sumienność i odpowiedzialność,
wysoka kultura osobista.
Obecnie , poszukujemy osób do pracy na stanowisku:
PRACOWNIK MONTAŻU

Podpisuję umowe o dzieło na wyrób biżuteri .Praca polega na nawlekaniu kuleczek na rzemyk ,umowa jest miesięczna i taki okres czasu na wykonanie.
instrukcja w paczce kturą dostarcza kurier wraz z umową .Opłata za kuriera to 20zł wpłata na wskazane konto.
Pamiętaj przed podpisaniem odbioru paczki sprawdz jej zawartość !!!.,jeżeli niezgadza się ilosć żemyków i kuleczek odeslij paczkę i niepodpisuj umowy !!!.skontaktuj się zemną !
Proszę równiesz wybrac wariant zestawu ktory panstwo wybieraja, a czy b odpowiedz w mailu-

a) za złożenie 300sztuk płacimy 800zl ( nie odliczamy
żadnego podatku vat od wypłaty)

b) za złożenie 400sztuk płacimy 1000zl (nie odliczamy
żadnego podatku vat od wypłaty)O to dane gdzie nalezy dokonac wplaty 20zl
Firma AMERICANSWAY ul jana pawła 2 ..43-100 Tychy.

numer konta 69 1050 1214 1000 0090 9739 2865

W ,,tytule,, przelewu prosze wpisać ,,wpłata,,


.
Nasza Firma czynna jest od pon-pt w godzinach 9:00-18:00 sob 10:00-14:00
telefon.664631188
telefon.510571090

Zapraszamy do współpracy .

Agnieszka Kołodziejczyk
odpowiedział(a) anonim w dniu 10-06-2014 16:13 | zgłoś naruszenie Witam, ja wyslalam pieniadze dla pani Elzbiety Kisiel miala wyslac paczke 4 czerwca i do tej pory jej nie widac i nie odpisuje na maile ,wiec chyba mozna tez to potraktowac jak wyludzenie .
odpowiedział(a) kasia w dniu 11-06-2014 08:50 | zgłoś naruszenie Napisz jej email, że od 4 czerwca paczka nie dotarła i dajesz jej jeszcze 7 dni na to, żeby paczka została wysłana, w przeciwnym razie sprawa zostaje zgłoszona na policję lub do prokuratury. Zrób kopię listu i zachowaj dla siebie, a oryginał wyślij poleconym listem pod jej adres.

Jeśli faktycznie w tym czasie nie dostaniesz paczki, możesz iść na policję i zapytać co w takiej sprawie.

P.S. Dodaj w liście, że jeśli ta paczka nie dotrze to informujesz urząd skarbowy, że działa nielegalnie itp.
odpowiedział(a) anonim w dniu 11-06-2014 18:20 | zgłoś naruszenie i tak zrobie, dzieki za rade Kasia, zobaczymy co z tego wyniknie.
1 2

DODAJ ODPOWIEDŹ