Nie chcę być sam, już tyle kobiet mnie porzuciło, nie warto być dzisiaj dobrym każdy to wykorzysta, nie wierzę w hó'jowe Walentynki bez znaczenia.

PYTAJKA - ZADAJ SZYBKIE PYTANIE

6 odpowiedzi
0

ODPOWIEDZI

odpowiedział(a) anonim w dniu 19-02-2018 23:46 | zgłoś naruszenie bo pan musiał trafiac tez na jakies h....e kobiety ktore tego w panu nie docenily, skoro pan dobry jest czlowiek, a sam to nie tylko jest pan i wiem jak dzis nie jest latwo o dobrego faceta czy kobiete.
odpowiedział(a) anonim w dniu 20-02-2018 00:43 | zgłoś naruszenie Są takie. Bawiły się każda z nich moim kosztem, baranice jedne, ja je kochałem, one mnie widać na niby, bardzo to przeżyłem , wolały cwańsze bestie, poodchodziły mnie do lepszych ich względem partii, każda zostawiła mnie wyobrazić to sobie dla innego jak to boli, każdej byłem zły. A żeby ktoś wiedział mówiąc i dosłownie i w przenośni kawał hó..jowych la.firy.nd i nic więcej się okazało, a były ok do czasu, człowiek ufał i wierzył, wszystko zapowiadało się tak dobrze potem w ważnym momencie bęc, wiem że sam nie tylko ja jestem, jest wiele ludzi i na pewno ten ktoś mnie najlepiej zrozumie, a że nie łatwo jest wiem, czasy są nie dobre i dużo zdrad. Chciałem kochać, chciałem trwać, ale proszę mi wierzyć wybrały przygody więc jedna strona choćby nie wiem jak chciała siłą nie zatrzyma seks się liczył ciągły z każdym innym wolały smakować użyć, brzydzę się takimi ja chciałem żyć, ostatnia podziękowała mi właśnie parę dni temu w te Walentynki wszystkie końce związków źle zniosłem ale najbardziej znoszę ten ostatni...Bardzo mi smutno....Każdy robi mnie w balona tylko za co....każdy mnie zdradza i wykorzystuje, a one to zrobiły wszystkie a to bardzo boli.

Dobranoc.
odpowiedział(a) anonim w dniu 20-02-2018 01:36 | zgłoś naruszenie Zebym to ja wiedziala ze pan mi bedzie zawsze dobry i zawsze wierny i nigdy nie spojrzy pan na inna kobiete to by pan w koncu wiedzial co znaczy kobieta i to dobra kobieta a za odpis dziekuje i rowniez dobranoc bardzo panu wspolczuje ze pan nie trfil na ta wlasciwa ta jedna jedyna .
odpowiedział(a) anonim w dniu 21-02-2018 23:30 | zgłoś naruszenie O widzę że jakaś kobieta się o mnie ujęła dziękuję ślicznie, bardzo mi miło i aż łezka zakręciła się w oku, tylko że tamte kobiety też czułe były z początku potem zamieniły się w bestie,, sorry Pani ma obawy ja również też bym nie szybko zaufał, wiele przeszedłem, może jakoś udowodnić z czasem dałoby się wszystko w związku ale na zaufanie pracuje się latami, ja choć udowadniałem każdego dnia, i tak to nie miało najmniejszego znaczenia bo mnie wszystkie pozdradzały, i tak ufać kobietom. Nie za co co dziękować, nie wiedziałem kto to ale chciałem odpisać, a to kobieta jakaś miło, ano trafiłem fatalnie, nie ma dobrych kobiet, facetów też nie ma nie bronię ale ja nie zasługuję na takie traktowanie na prawdę i porzucenie czym sobie na to zasłużyłem?
odpowiedział(a) anonim w dniu 26-02-2018 00:55 | zgłoś naruszenie Jak pan nie chce byc sam to prosze sie odezwac jestem dobra kobieta.
odpowiedział(a) anonim w dniu 26-02-2018 00:59 | zgłoś naruszenie Na prawde ja tez jestem po przejsciach i pragne ok faceta.

DODAJ ODPOWIEDŹ