Może się do mnie pani odezwać ---Proszę!!!!

PYTAJKA - ZADAJ SZYBKIE PYTANIE

2 odpowiedzi
0
Piszę do kobiety z córką które są na czasie i pragną posiadać bardzo odległego faceta, proszę się o kobietę
która wpisała swą treść tutaj pod nagłówek ,, Odzywajcie się do mnie kobiety ja czekam...!!! Pilne... chodzi mi o kobietę która chciała się poznać z tą kobietą z ogłoszenia. Jest to pilne proszę odpisać nie będzie pani żałować. Proszę podać swoją pocztę ja do pani odpiszę nie będę się tutaj wypowiadała.
,,Kobieta.'' ODPOWIEDZ

ODPOWIEDZI

odpowiedział(a) anonim w dniu 08-03-2018 20:52 | zgłoś naruszenie Czytałam wszystko, tylko przykro mi ale ja nią nie jestem. Ale wszystko na prawdę wszystko jest pasujące, czy mogłabym ja np; być tą kobietą, za tamtą chętnie bym w jej miejsce wskoczyła bo mi bardzo zależy, tak wyszło że na już i teraz ktoś by mi się zdał taki do wszystkiego, a tak na marginesie ponieważ odzywam się w święto kobiet,,, to Wszystkiego najlepszego z Okazji dnia kobiet''.
odpowiedział(a) anonim w dniu 09-03-2018 13:51 | zgłoś naruszenie Jeśli jest pani jest kobietą inną nie tą o którą prosiłam no tudno, widocznie tamta albo nie chce już się odezwać że wybrałam inną , no chyba że o niczym nie wie bo nie siedzi tu często. Ale jeśli jest panią identyczną kopią jak tamta bo o taką się proszę to czekam proszę się odezwać. Tylko mam prośbę proszę się tu nie rozpisywać dobrze tylko mi podać pocztę a ja się odezwę do pani.....

DODAJ ODPOWIEDŹ